FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy wy również wchodząc na La Ramblę z telefonu, z Safari na iPhonie musicie odświeżyć stronę za każdym razem żeby móc w cokolwiek kliknąć?
1
@Jano1708, strims kropka top
0
Sevilla drugie czerwo? XD
0
Niesamowite jest to, ze w jednym meczu będą oglądać te powtórki na varze nawet dwie minuty, a innym razem jak w przypadku meczu Barcelony nawet na to nie spojrzą. Jacy Ci sędziowie są niepoważni. Zero jakiejkolwiek sprawiedliwości w tym sporcie, nawet jeśli wprowadzili VAR
0
@ShawnC, tak jest, dopóki nie zaczęły się mecze z wymagającymi rywalami. On to jest dobry na średniaków, na Inter to już zbyt słaby zawodnik niestety. Przynajmniej na razie. Trzeba liczyć, ze się z czasem jeszcze poprawi, bo przydałby się Eric, który potrafi bronić w najważniejszych meczach
0
@ShawnC, co ma Eric do lepszej gry zespołu?
0
@barcelonaLM, co on tam jeszcze zrobił?
0
@agaFCB, szkoda, ze pierwsza dostał zupełnie za nic. Jak już coś piszesz to spróbuj być obiektywna
0
Chciał uwalić Barcelonę i mu się udało. Ciężko jakiś inaczej o tym mówić
0
@KlonaZepan, żebyś Ty się kiedyś nie wywalił
1
Tak właściwie to dlaczego nie odgwizdał tam faulu?
0
@Azi, wystarczy, ze jak grał z Interem to dawał się objeżdżać. Zbyt słaby na Barcelonę
1
@Azi, Garcia jest beznadziejny. Lepiej żeby nie grał dopóki patrzy jak niektórzy napastnicy przyjmują piłkę i biegną obok niego strzelając bramkę
0
@Emhyr, trochę odleciałeś :P
0
@Emhyr, mówisz o Dumfriesie?
1
@Danqoo, to samo się dzieje tutaj, nie ma co się śmiać z dzieci i przygłupów tam jeśli tutaj są podobni
0
O to chodzi Vini, tak masz strzelać
5
@AmigoBlancos, bardzo dobre, obyśmy więcej takich zachowań w wykonaniu zawodników Realu mogli oglądać
13
Specjalnie się przewrócił żeby przerwać groźną akcje Rayo. Już inaczej chyba nie potrafią ich zatrzymać
4
Ten sędzia to jakiś żart XD
0
@AmigoBlancos, oczywiście, że nie. Na zawodnikach, którzy już się kładą na ziemię od podmuchów wiatrów karnych się nie dyktuje
1
@AmigoBlancos, sędzia nie pozwoli żeby Real swojego nie wycisnął z tego meczu :P przecież oni nie zrobili JEDNEJ dobrej akcji :D
0
Uwielbiam jak oni tego Viniego rzucają po boisku, piękny widok
0
@Kuuba77, a Ty na notatnik
3
Asensio się już przewracał jak doszło do tego kontaktu, no ale Real to Real
4
Jaki rzut karny, Barcelonie takich nie gwiżdżą
5
@Peszko07, zaraz się pojawią komentarze, że wszyscy musimy coś zmienić żeby było lepiej, bo inaczej to nie będzie świata :D A Ci, którzy za to wszystko odpowiadają będą się bawić w najlepsze :D
0
Czy są tu osoby, które przechodziły przez rehabilitację po zabiegu artroskopii kolana i mogą doradzić jak się najlepiej za to zabrać i na co najbardziej zwrócić uwagę żeby jak najszybciej dojść do formy?
0
@okiemtypera_lucaxx95, a co według Ciebie powinny jeszcze ćwiczyć? Może im zależy tylko na szczupłej sylwetce i wysportowanym tyłku i dobrych nogach
1
@Kgorecki2500, myśle, ze gdyby wiedział, ze się połamie to by nie pojechał :) Wiem o czym myślisz, bo tez nie chciałbym żeby znowu został wykluczony z gry na kolejne tygodnie, ale fakt jest taki, ze każdy będąc na jego miejscu by pojechał. Trzeba to zrozumieć