0

Czy wy również wchodząc na La Ramblę z telefonu, z Safari na iPhonie musicie odświeżyć stronę za każdym razem żeby móc w cokolwiek kliknąć?

1

@Jano1708, strims kropka top

0

Sevilla drugie czerwo? XD

0

Niesamowite jest to, ze w jednym meczu będą oglądać te powtórki na varze nawet dwie minuty, a innym razem jak w przypadku meczu Barcelony nawet na to nie spojrzą. Jacy Ci sędziowie są niepoważni. Zero jakiejkolwiek sprawiedliwości w tym sporcie, nawet jeśli wprowadzili VAR

0

@ShawnC, tak jest, dopóki nie zaczęły się mecze z wymagającymi rywalami. On to jest dobry na średniaków, na Inter to już zbyt słaby zawodnik niestety. Przynajmniej na razie. Trzeba liczyć, ze się z czasem jeszcze poprawi, bo przydałby się Eric, który potrafi bronić w najważniejszych meczach

0

@ShawnC, co ma Eric do lepszej gry zespołu?

0

@barcelonaLM, co on tam jeszcze zrobił?

0

@agaFCB, szkoda, ze pierwsza dostał zupełnie za nic. Jak już coś piszesz to spróbuj być obiektywna

0

Chciał uwalić Barcelonę i mu się udało. Ciężko jakiś inaczej o tym mówić

0

@KlonaZepan, żebyś Ty się kiedyś nie wywalił

1

Tak właściwie to dlaczego nie odgwizdał tam faulu?

0

@Azi, wystarczy, ze jak grał z Interem to dawał się objeżdżać. Zbyt słaby na Barcelonę

1

@Azi, Garcia jest beznadziejny. Lepiej żeby nie grał dopóki patrzy jak niektórzy napastnicy przyjmują piłkę i biegną obok niego strzelając bramkę

0

@Emhyr, trochę odleciałeś :P

0

@Emhyr, mówisz o Dumfriesie?

1

@Danqoo, to samo się dzieje tutaj, nie ma co się śmiać z dzieci i przygłupów tam jeśli tutaj są podobni

0

O to chodzi Vini, tak masz strzelać

5

@AmigoBlancos, bardzo dobre, obyśmy więcej takich zachowań w wykonaniu zawodników Realu mogli oglądać

13

Specjalnie się przewrócił żeby przerwać groźną akcje Rayo. Już inaczej chyba nie potrafią ich zatrzymać

4

Ten sędzia to jakiś żart XD

0

@AmigoBlancos, oczywiście, że nie. Na zawodnikach, którzy już się kładą na ziemię od podmuchów wiatrów karnych się nie dyktuje

1

@AmigoBlancos, sędzia nie pozwoli żeby Real swojego nie wycisnął z tego meczu :P przecież oni nie zrobili JEDNEJ dobrej akcji :D

0

Uwielbiam jak oni tego Viniego rzucają po boisku, piękny widok

0

@Kuuba77, a Ty na notatnik

3

Asensio się już przewracał jak doszło do tego kontaktu, no ale Real to Real

4

Jaki rzut karny, Barcelonie takich nie gwiżdżą

5

@Peszko07, zaraz się pojawią komentarze, że wszyscy musimy coś zmienić żeby było lepiej, bo inaczej to nie będzie świata :D A Ci, którzy za to wszystko odpowiadają będą się bawić w najlepsze :D

0

Czy są tu osoby, które przechodziły przez rehabilitację po zabiegu artroskopii kolana i mogą doradzić jak się najlepiej za to zabrać i na co najbardziej zwrócić uwagę żeby jak najszybciej dojść do formy?

0

@okiemtypera_lucaxx95, a co według Ciebie powinny jeszcze ćwiczyć? Może im zależy tylko na szczupłej sylwetce i wysportowanym tyłku i dobrych nogach

1

@Kgorecki2500, myśle, ze gdyby wiedział, ze się połamie to by nie pojechał :) Wiem o czym myślisz, bo tez nie chciałbym żeby znowu został wykluczony z gry na kolejne tygodnie, ale fakt jest taki, ze każdy będąc na jego miejscu by pojechał. Trzeba to zrozumieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?