0

@cules100pro, nie, nie najlepszy. Ronaldo w Atletico byłby niezadowolony, bo Simeone nie gra piłki, którą chciałby grać sam Cristiano, a poza tym w tym zestawieniu brakuje mi pewnego Pana, który kilkanaście lat grał w Barcelonie

0

@Explode, jeśli jquery to dosyć przestarzała już technologia. Ciekawy jestem w jaki sposób zostało to zbudowane

0

@macio_944, znasz może odpowiedź na pytanie w jakich technologiach całość została napisana?

0

@vangoor, odszedł z Juve, bo liczył, że jak nie przedłuży umowy to dostanie lepszą ofertę z innego klubu. Niestety się przeliczył i nikt poważny się po niego nie zgłosił. Przyszła Roma i Mourinho i wziął co było. Z tego co kojarzę to bardzo źle finansowo nie wyszedl na tym

2

@Johnnie_Walker, nawet nie ma co brać pod uwagę tych komentarzy. Pojawi się tu jakakolwiek informacja, nawet wyssana z palca i już od razu szał na La Rambli.

0

@ViscaBarca123, dokładnie, nie wiem jak można oceniać piłkarza, którego zazwyczaj ogląda się tylko w meczach z Barceloną :D Inigo to doświadczony i dobry obrońca, a jeśli w zarządzie nie widzą szans na kupno kogoś młodszego i bardziej perspektywicznego to lepiej wzmocnić kadrę kimś takim właśnie jak Inigo niż zostać w połowie sezonu z kontuzjowanym Pique, Garcią i grającym od deski do deski Araujo czy Christensenem. Pomijam już fakt, że wszystko co się obecnie dzieje może być tylko plotkami i niczym więcej

6

@Kidd, teraz to w sumie nie wiem czy jest po co wychodzić na boisko

0

@czółkovsky, no to w sumie to by się zgadzało z dojrzałością Twoich komentarzy

0

@macio_944, ja Ci powiem, że jak się to dłużej poczyta to bardziej głowa zaczyna boleć niż chce się śmiać :/ Czasem mam wrażenie, że średnia wieku na La Rambli nie przekracza lat dwudziestu, bo takie wpisy i komentarze się tu przewijają. Biedna jest ta Barcelona, z nieba do piekła po tych dzisiejszych informacjach. Jeszcze niedawno królowie okienka, najlepsi w swoim fachu, a dziś najlepiej żeby za transfery i zarządzanie się nie brali :D

0

@czółkovsky, powiesz mi ile masz latek?

4

@macio_944, i to najlepiej kajakiem :)

A sorka, źle przeczytałem, bo napisałeś żeby nie wracał. Więc jak ma wracać to na pewno nie samolotem tylko kajakiem :)

9

Przerażające jest to jak narracja na La Rambli zmienia się wraz z wypuszczeniem jakiejś informacji przez dziennikarzy :D Mega to zabawne, wystarczy, że ktoś coś napisze i już cały zarząd jest do dupy, a i w sumie może lepiej żeby ich wszystkich zwolnić. Otwórzcie oczy i zacznijcie myśleć, bo komentując każdą plotkę i wyzywając tym samym ludzi odpowiedzialnych w Barcelonie za zarządzanie nie wygląda to zbyt dobrze i dojrzale

0

@konrad1661, od kiedy Inigo ma 34 lata?

1

@Criss18Barca, takiego info wszyscy potrzebowaliśmy

1

@Kidd, no to jeśli mogą się zamienić to tym bardziej należy tak zrobić. Każdemu będzie nieco lżej przy tak dużej trasie. Sam nie wiem jak bym się czuł i co robił jako pasażer, bo do tej pory jeżdżę tylko jako kierowca głównie :D W każdym razie mi jako kierowca czas najszybciej leci przy rozmowie. Nieraz kilkaset km przy odpowiednim rozmówcy mijały bardzo szybko

0

@cracker, rób sobie przerwy, bo inaczej może być ciężko. Raz też klepałem trasę z dolnego śląska nad morze i z powrotem. Da się dojechać, ale wraca człowiek zmęczony już

0

@Kidd, no to niech kolega się zmieni z kierowcą i będzie mu lżej :D a ile km za jedną trasą trzaskałeś?

0

@MrPGG, o, kolejny. Jest info kilka wpisów niżej. Po co to powtarzasz?

0

@Kidd, najgorzej to ma kierowca, który będzie dymał za kierownicą 20h jeśli nikt go nie zmieni ;) A nie pasażer, który posadzi dupę na siedzeniu i nic go nie będzie interesować. To kierowca będzie brał odpowiedzialność za siebie i innych

3

@Culer_1906, jest dosłownie trzy wpisy niżej. Zwracajcie uwagę co dodajecie, bo non stop wszystko jest powtarzane

0

@kolomen2, rozmowa z kierowcą, innymi pasażerami, najlepszy możliwy sposób. Ewentualnie sen

1

@ZwyklyKibicBarcy04, cztery godziny temu to Romero sobie smacznie spał, nie opowiadaj bajek

0

@SuperPatsonFCB, a okej, rozumiem :D Jest to mimo wszystko odrobinę zabawne. No ale oby nasze drużyny doszły jak najdalej, bo bez sukcesów nasza piłka nigdy się nie zmieni na lepsze

0

@Sisitoro, to nie tylko Alemany robi ogromną robotę. Barcelona to świetne miejsce do życia i połączenie wielkiego klubu + pięknego miasta przyciąga zawodników. To duże szczęście, że klub jest akurat w takim miejscu i oprócz argumentów sportowych ma także te, które przyciągają ludzi do życia

1

@bartas97, a reszta drużyn już tak, bo nie są w stanie grać w niedzielę? :D

1

Dlaczego mecz Pogoni Szczecin normalnie odbędzie się w niedzielę, a reszty drużyn grających wczoraj się nie odbędzie?

1

@MesQueUnClub_87, na ten moment chyba prognozy są bardzo dobre, a w samym zespole nie ma nikogo kto mógłby tego typu atmosferę zaburzyć. Dobrze się ogląda filmy z treningów, czuć dobrą atmosferę i oby tak zostało :) Dobra atfmosfera i wzajemny szacunek to pewnie jeden z kluczów do sukcesu

0

@TheNekro94, bo jest jeszcze ponad miesiąc czasu, wszystko się może wydarzyć i do Barcelony może dołączyć jeszcze każdy o którym takowe ploty były. Tak to można pisać jak już będzie koniec sierpnia i nic się nie wydarzy, a nie po kilku wpisach dziennikarzy, którzy być może tylko pieprzą głupoty

0

@tomasz.s94, och no faktycznie dramat, nie wiem co my teraz poczniemy. Okienko trwa jeszcze ponad miesiąc, w razie problemów można coś kombinować już w zimę, a Ty panikujesz jakby Barcelona nigdy więcej nie mogła nikogo kupić :)

2

Uwielbiam te okienko transferowe :D Każdy pisze inaczej :D Raz Chelsea już bardzo zła na Kounde, raz już prawie w Barcelonie. Teraz znowu już podpisuje kontrakt z Chelsea :D Wspaniały czas dla ludzi kochających plotki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?