FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RychuBarca, ja również
4
@doc, Pique to już niestety nie jest obrońca, którego należy traktować jako podstawowego przez okres całego sezonu. Patrząc na zeszły sezon to Gerard wypadnie z gry przez kontuzję, niestety, ale wieku się nie oszuka. Araujo również miał problemy ze zdrowiem, ale tutaj liczę, że im dłużej będzie grał tym te problemy będą od niego uciekać. Garcia również miewał swoje problemy, Christensen to nowy nabytek, więc może rzeczywiście zarząd podejmuje bardzo dobrą decyzję próbując ściągnąć Kounde za wszelką cenę... Oprócz ataku, świetnej pomocy, w "miarę" obsadzonej bramce to Barcelona potrzebuje również pewnych obrońców, a tutaj na ten moment są braki. Umtitiego to nawet już nie liczę...
0
@Pasiak, mega dziwne, że u Ciebie wszystko hula, a u mnie też na telewizorze od LG są problemy :D
0
Wyluzujcie z tym Kounde. Nie przyszedł chyba jeszcze do Barcelony?
0
@Pasiak, a jaki system operacyjny w nim masz?
0
@arczi1899, jest dostępna, ale działają tylko filmy, które zostały wrzucone wcześniej. Transmisje live u mnie nie działają. Beznadzieja. Dużo lepiej obejrzeć mecz na TV niż na laptopie…
@sonek, przeglądarka jest tak beznadziejna, ze nawet nie próbuje
1
TVP Sport potrafi zrobić aplikacje na LG gdzie transmisje działają bez problemów, a Canal+ nie umie tego ogarnąć i niczego na TV z LG nie da się obejrzeć. Coz za porażka
0
@klopx, brzmi jak plan
0
@333tricampeones333, bo nie było dla niego miejsca. Jak dla wielu ludzi z Barcy B. Nic nowego niestety
1
@333tricampeones333, może dlatego, że grając w Barcelonie nie byłoby dla niego miejsca przy Albie?
0
@kiper09, dosyć sporo trofeów już zdobył w swojej karierze. Może warty rozważenia?
1
@The_Man, nieźle, to już wiem jaką mentalność mają ludzie, którzy go wykupują. Dobrze, że zużywam kg na 3 miesiące to może jeszcze mi starczy
0
@The_Man, kupiłeś dziś 40kg cukru?
1
@MikusBarca, zerowa. Było kupić konsole. Urządzenia Apple nie są do gier
0
@Kessie, jaki miałeś wcześniej nick?
7
@AlexDark00, bardzo dobrze, ze dostaje 9. Jest najlepszym napastnikiem w kadrze i to on powinien nosić taki numer, a nie tak jak w przypadku maskotki, która nosi „6”, a z jego gry nic nie ma. Depay to nie jest typowa dziewiątka i takiego numeru w ogóle w Barcelonie dostać nie powinien nigdy.
15
@Kessie, trzeba mieć niezłe nawalone żeby po pierwsze iść do takiego programu, a po drugie trwać w takim związku
11
@Ojciec5tkidzieci, ludzie swoją zazdrość pokazują w rożny sposób. Myśle, ze Robert nauczy się szybciej tego Hiszpańskiego niż ona grać w piłkę, wiec nie ma się czym przejmować
4
@Jakchcesz, w opiniach jak na La Rambli, zdania ekspertów podzielone
0
@Vebrol, trzeba mieć nadzieję, że w Barcelonie już zrobią to lepiej
1
@Deviler, tak. PS5 lub Xbox X i potem FIFA, będę mieć pół roku wolnego od pracy, więc... :P
16
@Transu96, tego pytania jeszcze tutaj nie mieliśmy
0
@AlexDark00, za dużo już tego pieprzenia, zwyczajnie
0
@AlexDark00, oj przestań bredzić
10
Ogromna duma widząc Lewego w koszulce Barcelony. Mega się czuję z tym, że Polak będzie grać w moim najukochańszym klubie. Oby to była piękna historia Robert!
1
Oho, zaczyna się :D
8
@Bobo25, ciekawe w sumie. Może Real na ten moment jest po prostu lepszy marketingowo?
0
@RomanHoffer, bo nie ma wyników, może to dlatego?
11
@Vitoo, a może to dlatego, że nie śledzisz innych drużyn tak dokładnie i stąd takie wrażenie? Dziennikrze żyją z wypuszczania informacji, dlatego ich tak dużo tutaj czytasz ;)
2
@Deviler, Mia San Mia? On ma ten gen już o którym każdy mówi?