FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ali3231, tak, co uzgodnili? Gdzie jakaś oficjalna i informacja?
0
@DonAndrzejos, niesamowite, wczoraj tez tak było i nic się nie wydarzyło. W Krakowie pewnie tez jakiegoś vana przy lotnisku znajdę :)
0
@vangoor, wyjaśnij to co napisałeś
0
@Emhyr, i co z tego XD
1
@Rhaan, tutaj ludziom nie przegadasz, dlatego tez taki Romero ma tak wielu obserwatorów. Wystarczy wrzucić cokolwiek do siedzi i tutaj już podniecają się jakby nie wiadomo co
0
@Medium, co tam uszczelniasz?
0
@Quarhodron, bylebyś nie wrócił za szybko żeby nie narobić sobie problemów. Zdrowia życzę i uporania się z bólem :) Mi wstępnie lekarz powiedział, że powrót po szyciu zajmie około 6 miesięcy
0
@Quarhodron, nawet do fizycznej pracy po 3 miesiącach? Czy masz na myśli coś innego?
2
@Janas11224, to akurat prawda ;)
0
@Quarhodron, a ile czasu od zabiegu powinieneś wrócić do sprawności?
0
@Quarhodron, ja dopiero będę mieć jakoś we wrześniu, ale przy okazji Cię o coś podpytam. Jak zepsułeś sobie kolano i w jakim czasie masz planowany powrót do zdrowia?
2
@kuz, pisząc o kimś, że jego info na co dzień jest beznadziejne i każdego dnia powtarza się dokładnie to samo nie oznacza, że ktoś komuś czegoś zazdrości. Po prostu to co wrzuca Romero w większości jest gówno warte i nie daje żadnych wartościowych konkretów. Praktycznie cały czas nic nie znaczące informacje, które nie przekładają się w żaden sposób na to co dzieje się w Barcelonie. Ja mu nie zazdroszczę w żaden sposób, ale zachwycać się również nie zamierzam, bo nie ma w tym dziennikarzu nic niesamowitego.
1
@mesi8191, XD uwielbiam takie komentarze
9
@tbas, ja pierdziele, nic się jeszcze nie wydarzyło, wszystko co się aktualnie dzieje to wpisy dziennikarzy, którzy być może tylko siedzą i myślą co tu wymyślić, a Ty już oceniasz Alemanego i Laporte XD
2
@MesQueUnClub96, Koeman nie narobił tylu krzywd dla Barcelony co Bartomeu. Tutaj nie ma co nawet porównywać
2
@Emhyr, nic nikogo nie boli, z jego wpisów i informacji w większości nic nie wynika, zupełnie nic :D
1
@IronSanHybrid, śmieszy mnie to, że jedynym argumentem ludzi, którzy jarają się tym błaznem jest to, że jak on kogoś nie interesuje to znaczy, że jest nudziarzem xD ależ to zabawne
5
@Emhyr, żeby takim człowiekiem się jarać lub co gorsza dla niego płacić to trzeba interesować się plotkami i nic nie wnoszącymi informacjami. Jedyne co mnie interesuje to oficjalne i potwierdzone rzeczy, a nie wycieki, które być może do czegoś doprowadza, a być może gowno z tego będzie. Bronicie gościa, który kupę czasu coś wrzuca i zupełnie nic z tego nie wynika. Tam u niego coś się dzieje, w Barcelonie oficjalnie nie zmienia się na dzień dzisiejszy nic, poza transferami, które były jasne już od miesięcy. Wspaniały dziennikarz do śledzenia dla kogoś kto nie ma nic ciekawszego do roboty poza patrzeniem w sufit
0
@MesQueUnClub96, robi szum o czymś co jest już wiadome od x tygodni, a ludzie się tym jarają. No niesamowite informacje, które zmieniły cale życie kibocom Barcelony
1
@Tollusiek, a La Bamba wpada w szał, bo coś się dzieje :D Niesamowite to jest
0
@sergio5, burak jakich mało
0
@MesQueUnClub96, no i co z tego?
1
@Kgorecki2500, a to w takim razie przepraszam. Warto było pewnie dla niektórych siedzieć i śledzić to wszystko :)
1
I co tam? Ten znany z rzetelności dziennikarz znowu nasiał paniki i nic z tego nie wyszło? Żadnych konkretów?
4
Nie rozumiem dlaczego sędziowie zaliczyli gola dla Lechii. Tam był faul
2
@Hosh, a co ma klub do patologicznych kibiców?
2
COŚ dzieje się na trybunach w meczu Lechii
0
@kuz, jak widzą jak duża ilość nastolatków się nakręca to nic tylko czekać :P
0
@dawidor9, każdy robi jak uważa ;)
0
@Fenelon, emocje :D Dobre sobie