@th@les dokładnie .. podliczając plusy i minusy.. wychodzi że jak chcecie w ten sposób to nie nie .. lepiej zostawić ..przyda się chłopak ...moze nie wybitny ale .. pracowity,waleczny i nie marudzić że musi grzać ławę.. i co najważniejsze ..kontrakt nie jest dużym obciążeniem
Dawać chłopa , nie marudzić.. a jak nie to Oyarzabal i też zrobi robotę ,Hiszpan, zna ligę , bramkostrzelny, fajnie gra plecami do bramki no i zna się z kadry z całym składem ;)
Nie chcę mi się wierzyć że on przyjdzie po tych wszystkich sytuacjach.. Atletico wyjdzie na debila .. jak nie da rady z Julianem to brać Oyarzabala albo Kourpiego.. i tyle.. a z Atletico nie robić już nigdy interesów.. zobaczymy jak na tym wyjdą
Nie wierzę w kupowanie meczów... Na coś pieniądze szły.. niech to się wyjaśni jak najszybciej bo to żenujące jest " wina Negeiry" w każdej sprawie.. a umniejszanie drużynie która lała wszystkich jest poniżej pasa..
@th@les dokładnie .. podliczając plusy i minusy.. wychodzi że jak chcecie w ten sposób to nie nie .. lepiej zostawić ..przyda się chłopak ...moze nie wybitny ale .. pracowity,waleczny i nie marudzić że musi grzać ławę.. i co najważniejsze ..kontrakt nie jest dużym obciążeniem
Komentarze
0
@Emerald wszystko fajnie tylko z rok będzie miał rok kontraktu .. co ułatwia sprawę chętnym na promocję
2
@th@les dokładnie .. podliczając plusy i minusy.. wychodzi że jak chcecie w ten sposób to nie nie .. lepiej zostawić ..przyda się chłopak ...moze nie wybitny ale .. pracowity,waleczny i nie marudzić że musi grzać ławę.. i co najważniejsze ..kontrakt nie jest dużym obciążeniem
1
Ciekawe ile można byłoby za niego dostać ? 15-25 ?
2
Dawać chłopa , nie marudzić.. a jak nie to Oyarzabal i też zrobi robotę ,Hiszpan, zna ligę , bramkostrzelny, fajnie gra plecami do bramki no i zna się z kadry z całym składem ;)
0
@kejdzi tak za duże pieniądze jak za gościa który jeszcze nic nie wygrał, zrozumiałby 80,90.. ale zobacz chłopa co gra... Świetny jest
15
Nie chcę mi się wierzyć że on przyjdzie po tych wszystkich sytuacjach.. Atletico wyjdzie na debila .. jak nie da rady z Julianem to brać Oyarzabala albo Kourpiego.. i tyle.. a z Atletico nie robić już nigdy interesów.. zobaczymy jak na tym wyjdą
14
dziwię się że nie ma dużego zainteresowania Oyarzabalem .. tańsza opcja a myślę że swoje by nastrzelał
4
Nie wierzę w kupowanie meczów... Na coś pieniądze szły.. niech to się wyjaśni jak najszybciej bo to żenujące jest " wina Negeiry" w każdej sprawie.. a umniejszanie drużynie która lała wszystkich jest poniżej pasa..
2
@th@les dokładnie .. podliczając plusy i minusy.. wychodzi że jak chcecie w ten sposób to nie nie .. lepiej zostawić ..przyda się chłopak ...moze nie wybitny ale .. pracowity,waleczny i nie marudzić że musi grzać ławę.. i co najważniejsze ..kontrakt nie jest dużym obciążeniem
2
Ja nie widziałem tragedii w grze Gordona .. tak Rashford strzelił .. ale mówimy o Barcelonie nie Anglii.. tam się presuje non stop