FCKokosBARCA
Dołączył/a: czerwiec 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emerald wszystko fajnie tylko z rok będzie miał rok kontraktu .. co ułatwia sprawę chętnym na promocję
2
@th@les dokładnie .. podliczając plusy i minusy.. wychodzi że jak chcecie w ten sposób to nie nie .. lepiej zostawić ..przyda się chłopak ...moze nie wybitny ale .. pracowity,waleczny i nie marudzić że musi grzać ławę.. i co najważniejsze ..kontrakt nie jest dużym obciążeniem
1
Ciekawe ile można byłoby za niego dostać ? 15-25 ?
2
Dawać chłopa , nie marudzić.. a jak nie to Oyarzabal i też zrobi robotę ,Hiszpan, zna ligę , bramkostrzelny, fajnie gra plecami do bramki no i zna się z kadry z całym składem ;)
0
@kejdzi tak za duże pieniądze jak za gościa który jeszcze nic nie wygrał, zrozumiałby 80,90.. ale zobacz chłopa co gra... Świetny jest
1
@derus a Guler jaki ma wpływ na grę ? I ile kosztuje ? I gdzie jest Turcja ? To jest takie gadanie .. kiedyś było mnóstwo napastników wysokiej klasy .. Suarez,Benzema,Lewy,Kane,Torres ,Falcao , Aguero.Cavani, Ibra itp itd.. a teraz ? Jest deficyt .. a więc tak Alvarez jest Mistrzem Świata i wszyscy by go chcieli u siebie .. taka prawda ( PSG,ARSENAL,REAL) oni też popełniają błąd interesując się nim ?
2
@Bombelek951 nie
1
@kajtasbiceps dodam tylko że ludzie zapominają że Julian ma świetne rzuty wolne z prawej nogi( jestem w stanie się założyć że to jest w skali sezonu z 6 dodatkowych bramek ) .. my już Marcusa nie mamy .. a z lewej uderza Raphinia
15
Nie chcę mi się wierzyć że on przyjdzie po tych wszystkich sytuacjach.. Atletico wyjdzie na debila .. jak nie da rady z Julianem to brać Oyarzabala albo Kourpiego.. i tyle.. a z Atletico nie robić już nigdy interesów.. zobaczymy jak na tym wyjdą
0
Alvarez to brakujący element.. i będzie z niego pociecha .. ale albo go bierzemy i zamykamy sprawę albo dawać Oyarzabala i resztę pieniędzy na obrońcę
0
Nie zagrał tragicznie .. nie miał wpływu na grę to fakt .. ale do tragedii to daleko .. zaufajmy Flickowi.. nie mamy podstaw by w niego nie wierzyć
0
Dawać tą kasę i zamykamy temat .. a jak jest problem to dawać Oyarzabala i myśleć o innych transferach : )
1
@rafal3030 jeżeli z takiego powodu kończysz to cześć
0
Moim zdaniem nie zagrał dobry mecz ale.. powiedziałbym że poprawny.. i tak myślę że będziemy mieli z niego dużo dobrego : )
1
Trener widzi go w pierwszym składzie? A Marcus siedzi? No i dobra .. dawaj Gordon : )
1
@2026Canaletes ale głupoty piszesz.. może Julian nie jest wart 150 ml ale nie porównaj go do Rasha który jest ok ale nie pasuje do układanki Flicka..
1
Dawać go do nas i zamykamy tą historię.. budujemy atak jeszcze ktoś do obrony , parę sprzedaży i do przodu : )
1
Szkoda.. zamiast podejść łupnąć .. eh..
14
dziwię się że nie ma dużego zainteresowania Oyarzabalem .. tańsza opcja a myślę że swoje by nastrzelał
1
Rozwiązać już tą sytuację ..bo już nie mogę słuchać o tych Negeirach itd.. skupmy się na meczach i transferach..
0
@Hasszz zgadza się.. aaaaale w City był Haland to po pierwsze a w Atletico więcej zadań defensywnych niż ofensywnych .. tak 150 to za dużo ale niestety taki rynek .. nie widzę godnego zastępcy Juliana w Barcelonie
0
Oby nie kupili ... Będziemy mieli wtedy problem .. mimo wszystko jak da radę kupić Alvareza.. to czuję się spełniony .. czuję że Alvarez to nowy Suarez
2
Ja nie widziałem tragedii w grze Gordona .. tak Rashford strzelił .. ale mówimy o Barcelonie nie Anglii.. tam się presuje non stop
4
Nie wierzę w kupowanie meczów... Na coś pieniądze szły.. niech to się wyjaśni jak najszybciej bo to żenujące jest " wina Negeiry" w każdej sprawie.. a umniejszanie drużynie która lała wszystkich jest poniżej pasa..
1
Co myślicie o czerwonej dla Messiego? Marciniak nie dał nawet żółtej ? O co tam chodziło
1
@Rifek dokładnie
2
Szkoda go .. wiadomo .. ale jest Gordon .. podobna charakterystyka.. dużo presuje, aktywny ,wybiegany ,szybki .. jakby tak dali 120 baniek to byłbym zadowolony .. Raphinia niestety coraz więcej kontuzji