0

@clyde no tak, szkoda kierowcy bo zabil kobiete XD

19

@GeneralXavi "zobaczyłbyś smutek dziecka"
granie na emocjach, moje ulubione
zresztą jeśli nie masz kasy na wychowanie i zapewnienie dobrobytu dziecku to go po prostu nie rób

0

@SkilledHydra16 to ten film co gościu poleciał w kosmos a się okazało, że siedzi za półką z książkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

matko boska Collado co pokręcił

0

jest Gavi, jest piłeczka i grają chłopaki

3

@Firestone to nie pike wybijal reka

2

@Pitinho jak to kluczowy zawodnik Barcy B

0

fajnie sie mieni herb i najka na tych koszulkach

0

XDDDDD ale fart

0

Balde MVP jak dotychczas

4

@robimen12345 no ta, dlatego jest tylu 18latkow ktorzy graja od deski do deski xDD

2

wow ładna brama

4

już myślałem, że drugie czerwo xdd

2

Demir kolejne ciasteczko

25

nie ma to jak dostać czerwo w towarzyskim meczu xDD

2

no i stream rip

10

ale piłaa od Józefa

3

w ostatniej minucie by to strzelił

2

sprzedajcie juz tego Bośniaka ;____;

0

a ławka rezerwowa jak wygląda?

1

@sonek "godło jest dla wszystkich ale ma ono określone barwy"

i właśnie ten orzeł nie ma określonych barw jakie są potrzebne, żeby był herbem Polski

1

@DaPidejpi >ludzie płaczą, że w prawie każdej produkcji netflixa jest osoba/temat lgbt
>ludzie płaczą, że hbo robi odrebną sekcje z tematyką lgbt, żeby nie musieć tego oglądac jeśli nie chcesz
XDD

1

legia zamyka kupon ;v

0

@RobsonPL jak to chyba rocznik Pedriego i Ansu

1

@sendesara 16 bramka w LaLidze vs hattrick na wage zwyciestwa w 1/8 LM, to jest różnica

1

@K1nGM3ss1 szybkie

24

@Messibestplayerintheworld Messi jak zawsze TOP
brawa też dla naszego młodziana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

są już nagrody dla mvp turnieju i najlepszego mlodego zawodnika?

1

lasery w dłoń xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?