1

0:6 Elche - Barcelona,
wróć pls

18

jaki średni wiek 11.?

0

@doc to jest naprawdę kosmiczny wynik

0

a może ściągnęlibyśmy jeszcze Ville i Pedro do nas

0

@BorzyKrzys Messi zrobił przerzut -> MAGIK FUTBOLU!

6

czemu Balde nie grał za Mingueze i Albe w meczach o punkty?

0

głowa do góry. strzeliliśmy tyle goli co w całej tegorocznej edycji Ligii Mistrzów XDD

19

stacja 90. de Jong upada po raz 3

1

Fatiemu brakuje tego zrywu i dryblingu jaki ma Ez Abde

2

de Jongi do autokaru zapraszam

8

ważne, że Legia spada na ostatnie miejsce w tym momencie XD

0

Ez Abde vs Osasuna

8

Ez Abde to jest kurwa kocur na naszym napadzie obecnie

1

@MarioVeB! Manekin

1

nigdy jakoś nie oglądałem i nie śledziłem dokładnie Ligi Europy. dzięki Barcelonie w końcu zacznę.

2

@maciar nikt o tym nie slyszal wczesniej. tak to jest jak 40 latkowie wybierają mlodziezowe slowo roku.

1

człowiek się łudził, że wyjdą w tym sezonie z grupy, śmiechu warte

12

@Pawel13sz rozpieprzyć taki klub*

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

66

Messi z karnego = każdy by tak potrafił jakimś frajerom
Lewy z karnego = karne też trzeba umiec wykorzystywać

2

Dembele zrobil wiecej w meczu niz Memphis

0

ostatni mecz Barcelony z Betisem gdzie padlo mniej niż 5 bramek był w 2017 roku

5

@kubix05 jeden z ulubionych napastników

1

ten czas tak zapieprza, że Messi już w trzeciej dekadzie odbiera Złotą Piłkę

0

@GeneralXavi no meczem też się emocjonuje a nigdy nie podniose żadnego pucharu i nigdy nie poznam pilkarzy Barcy osobiście xdd

19

pls niech Messi wygra, chce czytać te incydenty kałowe niedzielnych kibiców przez miesiąc XD

6

nie spodziewałem się, że będę aż tak czekał na powrót Brajta. Nazario wracaj jak najszybciej do nas!

0

ABCDE w wyjściowym, fajnie

0

Dembuś całkiem fajnie dziś

18

Argentyna nie przegrała meczu od lipca 2019

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?