FIJI
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
0:6 Elche - Barcelona,
wróć pls
18
jaki średni wiek 11.?
0
@doc to jest naprawdę kosmiczny wynik
0
a może ściągnęlibyśmy jeszcze Ville i Pedro do nas
0
@BorzyKrzys Messi zrobił przerzut -> MAGIK FUTBOLU!
6
czemu Balde nie grał za Mingueze i Albe w meczach o punkty?
0
głowa do góry. strzeliliśmy tyle goli co w całej tegorocznej edycji Ligii Mistrzów XDD
19
stacja 90. de Jong upada po raz 3
1
Fatiemu brakuje tego zrywu i dryblingu jaki ma Ez Abde
2
de Jongi do autokaru zapraszam
8
ważne, że Legia spada na ostatnie miejsce w tym momencie XD
0
Ez Abde vs Osasuna
8
Ez Abde to jest kurwa kocur na naszym napadzie obecnie
1
@MarioVeB! Manekin
1
nigdy jakoś nie oglądałem i nie śledziłem dokładnie Ligi Europy. dzięki Barcelonie w końcu zacznę.
2
@maciar nikt o tym nie slyszal wczesniej. tak to jest jak 40 latkowie wybierają mlodziezowe slowo roku.
1
człowiek się łudził, że wyjdą w tym sezonie z grupy, śmiechu warte
12
@Pawel13sz rozpieprzyć taki klub*
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
66
Messi z karnego = każdy by tak potrafił jakimś frajerom
Lewy z karnego = karne też trzeba umiec wykorzystywać
2
Dembele zrobil wiecej w meczu niz Memphis
0
ostatni mecz Barcelony z Betisem gdzie padlo mniej niż 5 bramek był w 2017 roku
5
@kubix05 jeden z ulubionych napastników
1
ten czas tak zapieprza, że Messi już w trzeciej dekadzie odbiera Złotą Piłkę
0
@GeneralXavi no meczem też się emocjonuje a nigdy nie podniose żadnego pucharu i nigdy nie poznam pilkarzy Barcy osobiście xdd
19
pls niech Messi wygra, chce czytać te incydenty kałowe niedzielnych kibiców przez miesiąc XD
6
nie spodziewałem się, że będę aż tak czekał na powrót Brajta. Nazario wracaj jak najszybciej do nas!
0
ABCDE w wyjściowym, fajnie
0
Dembuś całkiem fajnie dziś
18
Argentyna nie przegrała meczu od lipca 2019