0

No i bardzo dobrze, parę groszy się przyda.

4

To jego wina, że tak Pique o nim mówi.

1

@Faro Kolejny pajac do kolekcji u nich.

1

@Kgorecki2500 Może w końcu zainteresują się soccerem.

5

Mam nadzieję że jak przyjedzie na CN to dostanie w dupę ;) Zobaczy, czy na pewno to był taki dobry wybór.

0

@majkiii Ok, rozumiem podejście, ja też nie jestem histerykiem w tej kwestii i czasem parsknę, jak widzę komentarze że real nas zniszczy itp. itd. Ale Deco jasno się wyraził, że obrońcę zostawia na później, a teraz skupia się na Alvarezie. Dlaczego? Przecież istnieje duże ryzyko, że zostaniemy z ręką w nocniku.

1

@Faro Ta, jak zwykle się skończy na wprowadzaniu młodych, ale w sumie to nie jest tak złe.

3

Od razu powinniśmy go sprzedać, jak weźmiemy za niego 40 te będzie cud.

2

Kompleksy to się u psychologa leczy stary dziadu :)

12

Po prostu GOAT. Dziękuję za uwagę.

0

@DragonxNF Shrek po zesłaniu na Syberię :)

0

@takisobiektos Ciekawe czy ma słoweńskie korzenie xD

0

@barcelonaLM Nie lepiej dać szansę Gordonowi, a fundusze przeznaczyć na potrzebne nam wzmocnienia? Dobrego LS możemy kupić w następnym sezonie, teraz każdy dobrze wie czego nam trzeba.

1

@tbas Pewnie niewiele mniej niż wypłata przeciętnego zjadacza chleba :D

0

Pokojowy Nobel powinien być przyznany Klaunicjuszowi.

0

To jest lider naszej drużyny. Jeśli Gordon dobrze zagra w tym sezonie, to ok, bo już Rapha jednak jest coraz starszy. To będzie duża strata mentalna, ale ten moment i tak przyjdzie. A Araby sypną na pewno - może w końcu uda nam się sprowadzić tych, których chce Flick.

1

@Kamiloza91 W miarę, nie jest wart takich pieniędzy. 60 mln za niego to przesada. Może jak w końcu nie będzie leżał w szpitalu to się spłaci, ale w związku z tym, że dużo klubów się nim interesuje, puściłbym go.

2

Nie mogę już na tego goryla patrzeć.

2

@RC28 Od razu walka o europejskie puchary, bo do LM cienko widzę.

0

@martusiaaaa A z głosem czy bez? :D

0

@zadafcb Prawie jak Ukraińcy u nas.

0

@BorzyKrzys Niezłe po*eby krążą po tym świecie :D

0

@Lanosss Trochę racji to chłop ma.

1

Drodzy La Ramblowicze, nie przejmujcie się. Rok i dwa lata temu też była gadka: "Ale się wzmocnili, a my nic, ale nas spiorą!". Na spokojnie, nie ma się co martwić, bo ego w szatni jeszcze wzrosło.

2

@Adran360 A on kontraktu nie przedłuża? Fajna opcja, ale wolny, to u nas ogromny mankament.

0

@LukaszFan Rok temu też mieli. Trzeba się skupić na sobie, nie jesteśmy real madryt.

1

@Faro Ale kulturalna rozmowa dwóch dżentelmenów :D

1

@wyrek Np. taki Konate zarabia podobno 24 mln euro xD

0

@Encore Mnie ciągle zastanawia, czy instruktorzy są upośledzeni, nie rozumiem jak można coś takiego odwalić.

2

@Dankho94isback Transfer byłby dobry, gdyby kosztował 20, 25 mln euro, bo nie bardzo płacić 50 za rezerwowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?