0

@takisobiektos Ciekawe czy ma słoweńskie korzenie xD

0

@barcelonaLM Nie lepiej dać szansę Gordonowi, a fundusze przeznaczyć na potrzebne nam wzmocnienia? Dobrego LS możemy kupić w następnym sezonie, teraz każdy dobrze wie czego nam trzeba.

1

@tbas Pewnie niewiele mniej niż wypłata przeciętnego zjadacza chleba :D

0

Pokojowy Nobel powinien być przyznany Klaunicjuszowi.

0

To jest lider naszej drużyny. Jeśli Gordon dobrze zagra w tym sezonie, to ok, bo już Rapha jednak jest coraz starszy. To będzie duża strata mentalna, ale ten moment i tak przyjdzie. A Araby sypną na pewno - może w końcu uda nam się sprowadzić tych, których chce Flick.

1

@Kamiloza91 W miarę, nie jest wart takich pieniędzy. 60 mln za niego to przesada. Może jak w końcu nie będzie leżał w szpitalu to się spłaci, ale w związku z tym, że dużo klubów się nim interesuje, puściłbym go.

2

Nie mogę już na tego goryla patrzeć.

2

@RC28 Od razu walka o europejskie puchary, bo do LM cienko widzę.

0

@martusiaaaa A z głosem czy bez? :D

0

@zadafcb Prawie jak Ukraińcy u nas.

0

@BorzyKrzys Niezłe po*eby krążą po tym świecie :D

0

@Lanosss Trochę racji to chłop ma.

1

Drodzy La Ramblowicze, nie przejmujcie się. Rok i dwa lata temu też była gadka: "Ale się wzmocnili, a my nic, ale nas spiorą!". Na spokojnie, nie ma się co martwić, bo ego w szatni jeszcze wzrosło.

2

@Adran360 A on kontraktu nie przedłuża? Fajna opcja, ale wolny, to u nas ogromny mankament.

0

@LukaszFan Rok temu też mieli. Trzeba się skupić na sobie, nie jesteśmy real madryt.

1

@Faro Ale kulturalna rozmowa dwóch dżentelmenów :D

1

@wyrek Np. taki Konate zarabia podobno 24 mln euro xD

0

@Encore Mnie ciągle zastanawia, czy instruktorzy są upośledzeni, nie rozumiem jak można coś takiego odwalić.

2

@Dankho94isback Transfer byłby dobry, gdyby kosztował 20, 25 mln euro, bo nie bardzo płacić 50 za rezerwowego.

0

@TR3YWAY Nie ma się co negatywnie nastawiać, bo ego w szatni zamiast uciekać jeszcze narasta :)

2

@Danny Gaucho Ta, dopiero teraz zauważyłem :p

1

@TR3YWAY Cucurella to też IQ na poziomie 5-latka, Dumfries to synonim szpitalu a Konate wali więcej błędów niż Cubarsi i Araujo razem wzięci (+ zarabia 24 mln euro za sezon, więcej niż Lewy).

3

Komentarz usunięty

3

Wszystkie sekcje wygrywają tylko nie my xD

2

Niech jeszcze real kupi Grimaldo i Cancelo, bo po się ograniczać.

1

@blakkudium A też niezbyt przekonująco, bo powiedzmy to sobie - Haiti to raczej nie faworyt.

1

@TR3YWAY Daj się ekspertom wypowiedzieć :D

1

0

@turhiay Wiadomo :)

0

@tomek8756 + jeszcze posłuch jakby mieli ten mikrofon w gębie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?