FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Ciekawe czy ma słoweńskie korzenie xD
0
@barcelonaLM Nie lepiej dać szansę Gordonowi, a fundusze przeznaczyć na potrzebne nam wzmocnienia? Dobrego LS możemy kupić w następnym sezonie, teraz każdy dobrze wie czego nam trzeba.
1
@tbas Pewnie niewiele mniej niż wypłata przeciętnego zjadacza chleba :D
0
Pokojowy Nobel powinien być przyznany Klaunicjuszowi.
0
To jest lider naszej drużyny. Jeśli Gordon dobrze zagra w tym sezonie, to ok, bo już Rapha jednak jest coraz starszy. To będzie duża strata mentalna, ale ten moment i tak przyjdzie. A Araby sypną na pewno - może w końcu uda nam się sprowadzić tych, których chce Flick.
1
@Kamiloza91 W miarę, nie jest wart takich pieniędzy. 60 mln za niego to przesada. Może jak w końcu nie będzie leżał w szpitalu to się spłaci, ale w związku z tym, że dużo klubów się nim interesuje, puściłbym go.
2
Nie mogę już na tego goryla patrzeć.
2
@RC28 Od razu walka o europejskie puchary, bo do LM cienko widzę.
0
@martusiaaaa A z głosem czy bez? :D
0
@zadafcb Prawie jak Ukraińcy u nas.
0
@BorzyKrzys Niezłe po*eby krążą po tym świecie :D
0
@Lanosss Trochę racji to chłop ma.
1
Drodzy La Ramblowicze, nie przejmujcie się. Rok i dwa lata temu też była gadka: "Ale się wzmocnili, a my nic, ale nas spiorą!". Na spokojnie, nie ma się co martwić, bo ego w szatni jeszcze wzrosło.
2
@Adran360 A on kontraktu nie przedłuża? Fajna opcja, ale wolny, to u nas ogromny mankament.
0
@LukaszFan Rok temu też mieli. Trzeba się skupić na sobie, nie jesteśmy real madryt.
1
@Faro Ale kulturalna rozmowa dwóch dżentelmenów :D
1
@wyrek Np. taki Konate zarabia podobno 24 mln euro xD
0
@Encore Mnie ciągle zastanawia, czy instruktorzy są upośledzeni, nie rozumiem jak można coś takiego odwalić.
2
@Dankho94isback Transfer byłby dobry, gdyby kosztował 20, 25 mln euro, bo nie bardzo płacić 50 za rezerwowego.
0
@TR3YWAY Nie ma się co negatywnie nastawiać, bo ego w szatni zamiast uciekać jeszcze narasta :)
2
@Danny Gaucho Ta, dopiero teraz zauważyłem :p
1
@TR3YWAY Cucurella to też IQ na poziomie 5-latka, Dumfries to synonim szpitalu a Konate wali więcej błędów niż Cubarsi i Araujo razem wzięci (+ zarabia 24 mln euro za sezon, więcej niż Lewy).
3
Komentarz usunięty
3
Wszystkie sekcje wygrywają tylko nie my xD
2
Niech jeszcze real kupi Grimaldo i Cancelo, bo po się ograniczać.
1
@blakkudium A też niezbyt przekonująco, bo powiedzmy to sobie - Haiti to raczej nie faworyt.
1
@TR3YWAY Daj się ekspertom wypowiedzieć :D
1
@martusiaaaa Nie.
0
@turhiay Wiadomo :)
0
@tomek8756 + jeszcze posłuch jakby mieli ten mikrofon w gębie.