Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Argentyna z jakiej racji?
0
@LukaszFan Meksyk gra gowno i Arabia mogla dziś 5 goli wcisnac bo mieli sytuacje
0
@Gitarkafcb to Argentynie ktos zabronil wygrac?
0
@Coutinho007 99% tego gola zrobil Enzo
0
@Bartula Nie zagrala, blysk indywidualnosci
0
@michal26 Akurat tam nie musi pasc remis wiec czy taki cud
0
Pięknie to zrobil
1
Na tym turnieju znowu murarze przegrywaja na to sie zapowiada
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Krzychu83924 meksyk musi wygrac z Arabia i musimy miec lepszy bilans bramek jesli przegramy z Argentyna. Jesli zremisujemy z Argentyna to oni musza miec bilans lepszy niz Meksyk
0
Ładny gol i w koncu cos wyczarowal ale dla nas niedobrze
0
@msmsms nie taki spokoj bo jak Arabia wygra z Meksykiem to tez mamy po 4 pkt
0
Meksyk chce wywiezc punkt i pokonac Arabie
1
@AmigoBlancos Zesra sie
0
W sumie jak tu będzie remis a Arabia pyknie Meksyk to tez wychodzimy
0
Ten rzut wolny zobrazowal w jakim stanie psychicznym jest Messi
0
Dawaj Meksyk bo ta Argentyna i tak gówno ugra nawet jak sie prześlizgnie
1
@kakusus To widać gdy komus zalezy jemu nie. Po Lewym bylo widac jak mu zalezy po Messim ni chu od początku turnieju
0
@Janas11224 Jak dla mnie to mu wcale nie zależy
1
@PatrychoO Francja
0
@Barca-Messi10 W MŚ
0
@tomek8756 meksyk
0
Starszy Ronaldo gral lepiej niz Messi smutny fakt
1
@barcelonaLM Tylko dlatego , ze jest tam Messi bez niego nikt by tak nie myslal
0
Polska gra piękna piłkę przy Argentynie bo przynajmniej naszym sie chciało
1
Biegna z akcja Messi 5 km od nich i chce piłkę, to samo co CR robi w ostatnim meczu
1
Argentyna myślała chyba, że wszyscy przed nimi nogi rozłożą takie zaangażowanie w grę
3
@Bartula Zaraz Ci znawcy pwoiedza ze to jego styl gry xd
0
Ta argentyna jest tak glupia, skoro Messi ma dwa plastry caly czas to nie powinni do niego zagrywac, a on powienien robic miejsce innym
0
Jak Messi nie zacznie zapierdalac po tym boisku to nic z tego nie będzie