Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Argentyna za czasow Masche, Higuaina, Aguero, Messiego, Di Marii to bylo to, zarywalo sie nocki
0
Messi po pierwszym kontakcie z pilka widac co bedzie gral
5
Polska ma juz 6 pkt wedlug Borasa
4
Szczęsny Top
5
@Dertinho no to zobaczyl xd
2
@Deviler Nalezy sie za poczucie humoru
0
@okiemtypera_lucaxx95 jednak hejt byl dobry bo inaczej bysmy pewnie znowu zgrali to co z Meksykiem a tak wyciagnal wnioski z hejtu i juz to inaczej wygladalo
4
Jednak w piłce nożnej bramki przyćmiewają wszystko. Mbappe pierwsza połowa niwidoczny straty, Dembele kilka kliczowych podan, genialne dosrodkowania i odbiory, potem dwa blyski Mbappe i już o Dembele nikt nie pamięta
0
@MesQueUnCIub69 Mial sytuacje gdyby podal Thuramowi bylby sam na sam oczywiscie nie podal
0
@Kuuba77 O mbappe biegl Thuram i mial by sam na sam to wolal strzelac z bezndziejnej pozycji, Dembele duzo podaje
1
@Barca1992 Jak ten Mbappe nikomu nie podaje to gowno z tego ukręcą
1
@ChampionLW My nie murowalismy tylko szybko sie cofalismy do obrony a niektore zespoly jak Dania, Ghana tylko stoja i patrza
0
Jaki to jest samolub współczuję tym co z nim grają
1
Dania nie wyciągnęła wnioskow, ze murowanie na tym mundialu nie popłaca
0
Ten mbappe to taki sebix z charakteru troche xd
0
@Mateusz_mdj Nudny, Portugalia, Hiszpania to były mecze
0
@IronSanHybrid w Barcy by sie taki przydał
2
@Comfortable_ No moglby sie zakrecic blizej pola karnego, przez to nie ma sytuacji
0
Dembele troche za bardzo tego skrzydla sie trzyma i szeroko ustawia momentami
0
@FcBarcelonaFanMSN Mysle ze PSG sie rzuci na Dembele niedługo
0
Kylianek taki spokojny, nie rzuca sie z łapami, nie strzela fochów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jacob94 Wlasnie ta koncentracja im ostatnio nie wyszla i jak tak beda sobie bimbac i myslec ze mecz sie wygra sam bo sa Argentyna to sukcesu nie wróżę
0
@Ptasior Mamy taki styl gry ze moga sie bac, zwłaszcza ze poza Messim, Maryśka to ich sklad dupy nie urywa szczerze mówiąc
0
Ciekawe czy po dzisiejszym Argentyna sie Polski boi
3
Pilkarz Katarskiego klubu wygwizdywany przez Katarskich kibiców, ironia losu
1
Dembele klasa światowa
2
Ja to od dawna twierdze, ze Dembele w jakiks klubie grajacym z kontry, gdzie mialby miejsce to by od dawna wymiatal. W Barcy sie dusi
0
@Isso89 Co by zrobil z niego Guardiola
0
Griezman tez inny zawodnik niz u nas