Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vivalaice21 może Folwark zwierzęcy i Kamienie na szaniec, bo mi jakoś zapadly w pamięć
1
@PatrychoO walki na orlenie nie miały miejsca, to bujda na kółkach
1
@PatrychoO
Aborcja - nie
Związki partnerskie - tak
Eutanazja - nie
Kanapka Drwala - tak
Rodzynki - tak
Donald Tusk - nie
Karol Nawrocki - nie
Sfałszowane wybory - nie
Reparacje - tak
Niemcy - nie
Unia Europejska - tak
Ukraina - tak
Rosja - nie
Tenis - tak
F1 - tak
Walki na Orlenie - nie
Harry Potter - nie
Ronald Araujo - nie
Frenkie de Jong - nie
Julian Alvarez - tak
Legia Warszawa - tak
Real Madryt - nie
Moderacja - tak
0
@Ryoumen mają bo to 9, których brakuje na rynku. Jeśli odpali
0
@AduŚ07 trójka, asus ma takie sobie opinie
0
Fajny wywiad
0
@WiernyKibic111 na pewno, widzieliśmy w poprzednim sezonie jak nagle ofensywa nie istniała bez Yamala.
Bez Yamala z Interem byśmy sie skompromitowali niczym z Bayernem 8:2
0
My umiemy grać jak rywal gra powoli, jak Atleti. Nie naciskali na pewno tak mocno jak Chelsea. Chelseaa cisnęla i przez to nasi byli zagubieni. Hiszpański futbol jest bardzo wolny
0
@Bocheno1 ten drugi miał ostatnio czutkę na Atleti
0
@Popitek12 Sędzia
1
@AxelF o panie, ale żeś sie odpalił
2
Nico nie ma ambicji pokazał to zostając w Athelticu, wiec ciężko ambicji oczekiwać na boisku
2
Arnold dzisij niezle podania
0
Bellingham dzisiaj niezle działa w środku
1
Curtua to potwór
0
@Borry ciężko cos o nim powiedzieć skoro nie moze dotknąć piłki
0
Real to tam w 10 gra z tym Valverde. Jego nie ma na boisku
0
Jaakby Barca miała Mbappe to ciekawe ile by strzelał
0
No porobil, mowilem ze dzisiaj strzeli
0
Chyba Mbappe lubi tego Nico, tak go czule przywitał
0
@FcPortoFan1999 nie korci Cie żeby wszystko obstawić na penalti para el real madrid?
0
@FcPortoFan1999 Odpisujesz z prędkością światła.
To chociaż nam tu dawaj typy za free
1
Czemu nie obstawiasz Ekstraklapy
@FcPortoFan1999
0
@norbi77 te mendy nas pozbawiły Nico Williamsa
0
@FCBparasiempre reszta gra Puchar
0
@Limaker ale ten ziomuś nie umie w czyste odbiory
0
@FcPortoFan1999 Takim, że pewnie nie siądzie
0
@FcPortoFan1999 postawiłem 2 zł i będzie 5 zł z tego o 21:00.
Tak sie mnoży kasę
2
Tchumeni faule powyżej 1,5 - kurs 2.45
Hajs leży na ulicy.
1
@FcPortoFan1999 Gole Dżud i Mekambe