0

@Arden trochę dużo tych wywiadów

0

@suszini to bzdura, wtedy byśmy srali kasą

0

@MichuZ44 z dwojga złego lepiej tak niz brutalnie faulować

0

@MichuZ44 on nie mial być zawieszony za to?

1

Pewnie Araujo poprosi o odejście za darmo żeby mógł dostać pokaźny bonus gdzie indziej

0

@DragonxNF e tam


0

@ViscaelBarca2007 to nie jest tylko kwestia roczników czy talentów. Piłkarza można rozwinąć. Skoro u nas Eric i Gerard Martin nagle stają się ostojami defensywy a talentu zbyt wiele nie mieli, to na pewno jest ktoś kto dostając szanse wskoczylby też na wyższy poziom wśród juniorów.
Za dużo jest sprowadzania wszystkiego do tego, że musisz być niewiadomo jak dobry już w tych młodszych rocznikach

0

@Rifek przecież taka BVB chce Guillego,a oni sie znają na łowieniu talentów. Tak samo Virgili mial na stole oferty. Dlaczego znowu skauci innych klubów widza coś czego u nas sie nie dostrzega?

0

@MOLESTA tylko ci młodzi nie zawodzili, a stara gwardia jak Stegeny, De Jongi czy Arauje

0

@konajoncek Virgili pokazuje, że sie Flick pomylil. Zbyt mała próbka, ale nawet go nie wziął na presezon a to jest skrzydlowy o profilu jakiego nie mamy, bardzo szybki i przebojowy, waleczny.
Postawil na Dro który jest znowu przeróbką z śpo i dupy nie urywa póki co jak dostawal minuty

0

@ShawnC przynajmniej sezon gral dobrze, do igrzysk gdzie zaczął robić babole

0

@Rifek nie przekonasz sie o tym jak kogoś nie spróbujesz. O Ferminie, Gavim też nikt nie słyszał, a potem pojawili sie i wywalczyli sobie miejsce.
Virgili sie nie nadawal i robi robote w Mallorce, kolejnym będzie Guille

1

Pamiętacie co robił Xavi jak miał dziury w składzie i starał sie to polepić? Wyciągnął Cubarsiego i Yamala dzieciaków 15 i 16 letnich.
Skoro mamy obronę składająca sie z impostorów lub slabiaków dlaczego nie spróbować znowu komuś dać szanse?

0

@Dieselzor Gariba może być ciekawy, ale coś Flick nie stawia na tych co juz ma a co dopiero na nowych

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@gaucho104 mnie jakoś też nie cieszy fotel lidera czy porażka Realu wiedząc, że na LM kolejny, 11 rok z rzędu nie mamy szans

1

@gaucho104 jemu sie atencja włączyła znowu. Za długo spokojny był

1

@gaucho104 to samo było po Bilbao byliśmy potężni. Patrząc jak Atleti jest poukładane to jutro znowu będzie sprzedać wszystkich. Chciałbym sie mylić

0

@Antimadridista_WR jest opcja ignoruj, ale niektórym za trudno ją odnaleźć najwyraźniej. Nie wiedzialem, że to przestępstwo nie mieć ulubionych pilkarzy w drużynie. Wezwij jeszcze policje

0

@Antimadridista_WR oh jej, to nie czytaj jak Ci sie nie podoba.
Napisalem a potem wyjaśniłem @Frimpong bo drążył i po co sie wpierniczasz?

0

@Frimpong piłlarze tej ery jakoś nie mają aury. Albo hajs sie liczy, albo im sie nie chce biegać, albo głupie wywiady. Nie będę klamal ze kogoś uwielbiam, skoro nie.
O ktoś wyzej napisal Gavi, zapomniałem o nim i jego mogę wymienić z czystym sumieniem. Prawdziwy cule

1

@Frimpong nie mam takich, to nie te czasy by mieć ulubionych zawodników w tej kadrze

0

@gumaz co od rana afery kręcisz majster?

5

@Popitek12 banany z pomidorami? Jesteś w ciąży

1

Wpadłem na notatnik popatrzeć jak tam nastroje i trafilem na taki komentarz w punkt.
https://zapodaj.net/plik-gH0KtRj5SZ
Te karne to czasami więcej szkody niż pożytku, bo przyćmiewają forme faktyczną. Nic z gry, ale macie karny. Punkty sie zgadzają i nie trzeba robić nic

2

Najlepsi trenerzy muszą mieć jaja, Guardiola, Enrique, Klopp. Nie można być miękka fają w tym fachu

1

@Gibbon_FCB w ogóle leniwy jest, a zajal slota Argentyńczyka przez swoj status

3

Bellingham sie nadawal do tapinów, a nie do rozgrywania. Nakupowali śpo, jak ten Mastautono i Guler a w środku paździerz

0

@robsesh ale na pewno nie w takich nachalny narzucajacy ci co masz myśleć sposób jak eleveniarze. Padolino Rodrigo kontrowersja haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?