0

@Mario96w Nie Jesteśmy w Jułesej jako Polska więc normalnie liczymy.

0

Bez czerwonej kartki Panie kierowniku to się nie obejdzie raczej w II połowie.

3

@Vane Nie jest to słaby mecz.

1

Ale duma w głosie Mateusza po tej Polsce.Szkoda tylko że musieliśmy prosić aby nie strzelali więcej.

0

@Spider_Man Sądzę że przypadek.

1

@Colon 33 stopnie a na boisku 23.

3

@gumaz Nie gram już na Orliku.

9

Neymar jeszcze by się poturlał.

0

@mekston Wykorzystane okazje się mszczą...tylko u kogo?

5

Dobrze! bijcie się!

1

@PatrychoO Założą nową.

0

@mekston Przeproś.

0

@mekston Niski pressing a najlepiej kiedy rywal zdobywa gola.

0

@MsBarca Tradycja zatem.

2

@PatrychoO Jak zakończy karierę.

0

@Cobra303 O kim mowa?

1

@FabianekMrozek Kiedyś zatrudnimy ale szybko go zwolnimy jak nie będzie miał wyników.

0

@mekston Zaraz 1-0 dla Argentyny będzie.

1

Widzisz Polsko? da się grać wyżej z Argentyną.

0

@mekston Oski, to nie moja wina.Zwłaszcza że Messi mógł szybciej uderzać.

0

Coś tak śmierdzi bójką w tym meczu.

2

@Konradowskyy Jak widzę grających odważniej Austriaków to mam zazdrość w sobie.

0

@mekston W sumie jakby był gol to ten mecz pewnie poszedłby w stronę Algierii.

0

@mekston Była jedna okazja-przeproś.Do brameczki się nie wcisnęła tylko.

0

Danso Kudurro normalnie.

0

@mekston Mecz będzie ciekawszy.

0

@mekston Proszę o przeprosiny.

2

@beter2 Jest jakaś lepsza drużyna od Argentyny?

0

@clyde A co ze słynnym Julianem chociażby?

0

@D10SLEO Szlak mnie trafia jak to widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?