FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Nie Jesteśmy w Jułesej jako Polska więc normalnie liczymy.
0
Bez czerwonej kartki Panie kierowniku to się nie obejdzie raczej w II połowie.
3
@Vane Nie jest to słaby mecz.
1
Ale duma w głosie Mateusza po tej Polsce.Szkoda tylko że musieliśmy prosić aby nie strzelali więcej.
0
@Spider_Man Sądzę że przypadek.
1
@Colon 33 stopnie a na boisku 23.
3
@gumaz Nie gram już na Orliku.
9
Neymar jeszcze by się poturlał.
0
@mekston Wykorzystane okazje się mszczą...tylko u kogo?
5
Dobrze! bijcie się!
1
@PatrychoO Założą nową.
0
@mekston Przeproś.
0
@mekston Niski pressing a najlepiej kiedy rywal zdobywa gola.
0
@MsBarca Tradycja zatem.
2
@PatrychoO Jak zakończy karierę.
0
@Cobra303 O kim mowa?
1
@FabianekMrozek Kiedyś zatrudnimy ale szybko go zwolnimy jak nie będzie miał wyników.
0
@mekston Zaraz 1-0 dla Argentyny będzie.
1
Widzisz Polsko? da się grać wyżej z Argentyną.
0
@mekston Oski, to nie moja wina.Zwłaszcza że Messi mógł szybciej uderzać.
0
Coś tak śmierdzi bójką w tym meczu.
2
@Konradowskyy Jak widzę grających odważniej Austriaków to mam zazdrość w sobie.
0
@mekston W sumie jakby był gol to ten mecz pewnie poszedłby w stronę Algierii.
0
@mekston Była jedna okazja-przeproś.Do brameczki się nie wcisnęła tylko.
0
Danso Kudurro normalnie.
0
@mekston Mecz będzie ciekawszy.
0
@mekston Proszę o przeprosiny.
2
@beter2 Jest jakaś lepsza drużyna od Argentyny?
0
@clyde A co ze słynnym Julianem chociażby?
0
@D10SLEO Szlak mnie trafia jak to widzę.