FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO Czyli nie strzeli ani jednej tak? to zakładamy się? Ja mówię że jedną wciśnie.
0
@PatrychoO O co zakład?
1
@Azazel_Pazuzu Albo Mateusz nie umie angielskiego xd
1
@Xaviball Oby te ogórki dla Francji były tak niestrawne żeby Irak ich pokonał.Wiele nie wymagam bo 1:0.
0
@Rifek Dlatego że Ja tak napisałem.Możesz napisać swoją propozycję.
3
@ViscaelBarca2007 Wygrałby wtedy Złotą Piłkę.
0
@Faro Absolutnie nie ma na czekać.Iść spać i czekać na jutro.
0
@Faro Podobno pogoda psuje szyki i godzina 23 może być ryzykowna i zostać przesunięta na później.
4
@Nazio_87 Jeden minus w tym wszystkim jest taki że Argentyna robi się coraz bardziej i bardziej od niego zależna.Będzie musiał praktycznie w pojedynkę te mistrzostwa wygrać.Nie ma jakiegoś sensownego numeru dwa w tej kadrze.
0
@Czajka90 Tym bardziej.
4
@mekston Czyli w 1/4 finału będzie miał więcej G/A niż meczów.
1
@barcelonaLM Znajomy mecz, a w 2026 zagraliśmy podobnie i nawet wynik jest podobny.Przynajmniej tutaj Urban nie ucieknie do Brazylii trenować.
0
@mekston Hiszpania ma nawalić z tymi Urusami?
0
@mekston A jak będzie coś takiego w fazie pucharowej to będzie wymówka-to tylko faza pucharowa.
0
@barcelonaLM Grupa śmierci.W jakiej reprezentacji gra Ronaldo? Holandia? Anglia? a może Japonia?
0
@Tomek54321 Portugalia jest do ugryzienia co pokazało Kongo.Zwłaszcza jak Portugalia za bardzo usypia grę i przy okazji samą siebie.
0
@mekston Gdzie się podziały, tamte fatalne predykcje, gdzie te dziewczyny, gdzie tamten świat...gdzie się podziały? nasze wspomnienia? tamtych szalonych-wspaniałych predykcji-bum bum, bum bum...mówiłem że wygrają a Ty nadal swoje.Jak z Hiszpanią.
2
@July_6_BcN To niech wygra po prostu.W czym problem?
1
@Frimpong
0
@DLFCB Oby Uzbekistan wygrał 2-0.
0
@Roobo Zagrają z Hiszpanią i nic więcej nie będę dodawał.
0
@Starrk Oby właśnie tak.Irak musi pomścić swoją klęskę z Norwegią a ktoś musi za to zapłacić punktami.
3
@mekston Irak ma dzisiaj 1-0 wygrać i koniec dyskusji o Kimbappe.
5
@Roobo W 1/16 finału żegnają się z imprezą.Nie namieszają.
0
@PepGuardiola1971 On te 39 lat to chyba będzie miał za 10 lat dopiero.
4
Dziwne że i tego nie trafił jeszcze.
3
@mekston On jest reprezentacją Argentyny w pojedynkę.
0
@Lanosss Nie będę oglądał.
0
@Marcin199310 Upału to nie ma, bardziej pora meczu+Austriacy którzy są wymagający pod względem fizycznym.
0
@mekston Zaczyna się od pucharowej tak? nie ma problemu.Trzeba powiedzieć to Turkom.