2

@PatrychoO Czyli nie strzeli ani jednej tak? to zakładamy się? Ja mówię że jedną wciśnie.

0

@PatrychoO O co zakład?

1

@Azazel_Pazuzu Albo Mateusz nie umie angielskiego xd

1

@Xaviball Oby te ogórki dla Francji były tak niestrawne żeby Irak ich pokonał.Wiele nie wymagam bo 1:0.

0

@Rifek Dlatego że Ja tak napisałem.Możesz napisać swoją propozycję.

3

@ViscaelBarca2007 Wygrałby wtedy Złotą Piłkę.

0

@Faro Absolutnie nie ma na czekać.Iść spać i czekać na jutro.

0

@Faro Podobno pogoda psuje szyki i godzina 23 może być ryzykowna i zostać przesunięta na później.

4

@Nazio_87 Jeden minus w tym wszystkim jest taki że Argentyna robi się coraz bardziej i bardziej od niego zależna.Będzie musiał praktycznie w pojedynkę te mistrzostwa wygrać.Nie ma jakiegoś sensownego numeru dwa w tej kadrze.

0

@Czajka90 Tym bardziej.

4

@mekston Czyli w 1/4 finału będzie miał więcej G/A niż meczów.

1

@barcelonaLM Znajomy mecz, a w 2026 zagraliśmy podobnie i nawet wynik jest podobny.Przynajmniej tutaj Urban nie ucieknie do Brazylii trenować.

0

@mekston Hiszpania ma nawalić z tymi Urusami?

0

@mekston A jak będzie coś takiego w fazie pucharowej to będzie wymówka-to tylko faza pucharowa.

0

@barcelonaLM Grupa śmierci.W jakiej reprezentacji gra Ronaldo? Holandia? Anglia? a może Japonia?

0

@Tomek54321 Portugalia jest do ugryzienia co pokazało Kongo.Zwłaszcza jak Portugalia za bardzo usypia grę i przy okazji samą siebie.

0

@mekston Gdzie się podziały, tamte fatalne predykcje, gdzie te dziewczyny, gdzie tamten świat...gdzie się podziały? nasze wspomnienia? tamtych szalonych-wspaniałych predykcji-bum bum, bum bum...mówiłem że wygrają a Ty nadal swoje.Jak z Hiszpanią.

2

@July_6_BcN To niech wygra po prostu.W czym problem?

1

0

@DLFCB Oby Uzbekistan wygrał 2-0.

0

@Roobo Zagrają z Hiszpanią i nic więcej nie będę dodawał.

0

@Starrk Oby właśnie tak.Irak musi pomścić swoją klęskę z Norwegią a ktoś musi za to zapłacić punktami.

3

@mekston Irak ma dzisiaj 1-0 wygrać i koniec dyskusji o Kimbappe.

5

@Roobo W 1/16 finału żegnają się z imprezą.Nie namieszają.

0

@PepGuardiola1971 On te 39 lat to chyba będzie miał za 10 lat dopiero.

4

Dziwne że i tego nie trafił jeszcze.

3

@mekston On jest reprezentacją Argentyny w pojedynkę.

0

@Lanosss Nie będę oglądał.

0

@Marcin199310 Upału to nie ma, bardziej pora meczu+Austriacy którzy są wymagający pod względem fizycznym.

0

@mekston Zaczyna się od pucharowej tak? nie ma problemu.Trzeba powiedzieć to Turkom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?