1

@cchesterr43 Przy okazji zabijają mecz.

0

@VAMOS1899LaMasia Może jeszcze coś się ruszy i zmienią.

0

@derus Pytam się czy puchary Barcy to gówno a nie co stało,się z la Liga.

0

@derus To dalej nie jest gówno, to w końcu mistrzostwo kraju, Barca teraz grą w lidze z jedną liczącą,się drużyna to co my też gówno wygraliśmy?

0

@derus Bundesliga 2X i super puchar to nie gówno.

0

@Starrk Jeszcze Rpa.

0

@LOPEZ16 Już bez przesady.

0

@Hindus Po odejściu Guardioli projekt może się posypać, już nawet zaczął. Halland mógłby chcieć odjeść do koszowego. Klubu, złożyć ofertę nie zaszkodzi. Jest to mało realny transfer, gdyby jednak do niego doszło mielibyśmy najlepszy napad na świecie.

0

Skoro mamy załóżmy 130-150 milinów to już nie lepiej spróbować Halanda? Może nawet próbować wcisnąć Balde? Albo sprzedać Casado,Balde i Araujo( wiem ciężko to zrobić) i mieć na tego Halanda?

0

@Chudini123 Flick to Flick, ale nawet on może się pomylić.

3

Gdy Messi skończy karierę, piłka się skończy.

16

Nie wiem, nie czuje tego transferu, mam nadzieję że przyniesie wiele radości jak tu trafi.

1

@Piotr,1985 Dobrze że wyspy czy Iran tego nie wiedzą;)

5

@Kamiloza91 Bayern już go dawno zaklepał.

0

@Kubsoleon Dla mnie Borek i Laskowski, to na mundialu najlepsi komentatorzy, lecz nie da się słuchać borka jak grą jakiś Madryciaż.

2

@BillyButcher Może jestem w mniejszości, ale nie jestem przekonany do Serialu o Vaderze/ Palpatine.
Te postacie działają bo jest ich "Mało"
Już lepiej by było gdyby zrobili serial o tym jak Palpatin stał się Sithem. Choć to już zostało pokazane w książkach a Disney nie za bardzo umie adaptować.

2

Stuttgart już czeka, na ofertę +70 za Undava.

7

@Matheu12 Jak nie ma wielkich niespodzianek jak jest ich masa:)

4

@Herato Nie grają na tym mundialu, jak i nie grali na żadnym.

0

@BORO_12 Ciężko go sprzedać to fakt, ale skoro interesują się Guerra to nie możliwe żeby tylko Casado odchodził. A reszty tylko de Jong ,się nadaję na odejście.

0

@LukaszFan Gdzie RPA pokonuje Koreę w życiu.

0

@BORO_12 Zawsze można próbować, Arabia mogła by się skusić, Al nasrr potrzebuje pomocnika choć 45-50 można by ugrać w więcej nie wierzę.

1

@Dari0G No tak ...

2

@BORO_12 Odszedł by De jong i Casado.
Byłby Pedri,Bernal,Gavi i idealnie Guerra.
(Olmo i Fermina nie liczę bo to spo)

1

@Deathwing112 Ja całą przerwę przespałam po tej pierwszej połowie która była tą lepszą...

0

A miałem wyłączać.

2

No rozczarowują Czechy:/

1

@Arden A niech rozdupczą tą Moskwę i będzie spokój.

3

@Spider_Man Może i o Błaszczykowskim sobie przytomną.

1

@DonCarletto Znaczy, ja też nie uważam że to wina Martineza, po prostu z takim składem mogli ugrać więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?