FiscaelBarca
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lanosss A no tak, spadli z 3 ligi, nie rozumiem po co ścigać do rezerw.
0
@Gaucho Duńczyk mógłby zostać, było by wtedy 3 so, Araujo niech odejdzie, nawet nie chodzi o to że w ważnych meczach odwala takie rzeczy po prostu trzeba kogoś sprzedać.
0
@Lanosss Nie ma sensu trzymanie go w 3 lidze, lepiej na wypożyczeniem albo jako zmienik Yamala.
0
@Safrani Że ludziom jeszcze się chcę te wojny...
2
@blakkudium Lepsze wypożyczenie niż nić.
0
@Frimpong Za 2 Lata do Barcy;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I Co teraz, zrobi z tym Barcelona?
2
Spoko opcją, jako rezerwowy za yamala powinien się sprawdzić.
0
@Lanosss Jeśli miałby niską pensje, to dobry transfer na rezerwowego.
1
@Kgorecki2500 Kebab,pizza,burger
0
@D10SLEO A jak nie ma kolejki to co?
3
@gumaz Ja to myślałem że jest z konfederacji po tym wywiadzie z mentzenem:/
0
@karolszymek Taki trochę nie dorobiony Dembele.
11
Było by to naprawdę dobre okienko transferowe jakby przyszedł, jeszcze ktoś na lo ( najlepiej grimaldo) i możemy zaczynać sezon.