0

@Lanosss A no tak, spadli z 3 ligi, nie rozumiem po co ścigać do rezerw.

0

@Gaucho Duńczyk mógłby zostać, było by wtedy 3 so, Araujo niech odejdzie, nawet nie chodzi o to że w ważnych meczach odwala takie rzeczy po prostu trzeba kogoś sprzedać.

0

@Lanosss Nie ma sensu trzymanie go w 3 lidze, lepiej na wypożyczeniem albo jako zmienik Yamala.

0

@Safrani Że ludziom jeszcze się chcę te wojny...

2

@blakkudium Lepsze wypożyczenie niż nić.

0

@Frimpong Za 2 Lata do Barcy;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I Co teraz, zrobi z tym Barcelona?

2

Spoko opcją, jako rezerwowy za yamala powinien się sprawdzić.

0

@Lanosss Jeśli miałby niską pensje, to dobry transfer na rezerwowego.

1

@Kgorecki2500 Kebab,pizza,burger

0

@D10SLEO A jak nie ma kolejki to co?

3

@gumaz Ja to myślałem że jest z konfederacji po tym wywiadzie z mentzenem:/

0

@karolszymek Taki trochę nie dorobiony Dembele.

11

Było by to naprawdę dobre okienko transferowe jakby przyszedł, jeszcze ktoś na lo ( najlepiej grimaldo) i możemy zaczynać sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?