1

@escarabajo ale zjazd, watpie żeby się odbił i wrócił do poważnej piłki

0

@Vegeta88 nie, chodziło o kiboli xD

0

@ranger3120 salamandra plamista xD

0

@Criss18Barca prawidłowo, trzeba zrobić porządek z patologią

19

Najadłem się rzodkiewek i popiłem browarami, polecam każdemu, wyjątkowe bekanie jest to tej mieszance xD

2

@karolszymek podbijam temat, chciałem wrócić do grania w gry żeby trochę się zrelaksować, ale wszystko mnie nudzi i zaraz chce mi się spać, może ktoś coś poleci przy czym nie zasnę? xD

0

@aspr1me xabi podróba xaviego

0

@esem91 no właśnie się zastanawiam, ale nie wiem czy nie ma czegoś jakościowo lepszego za te pieniądze

0

Poleci ktoś jakąś sprawdzoną maszynkę z trymerem do zarostu?

0

@gumaz strzelam kilka goli

3

@pt9 o Bożu, śliczne kitku, zazdro wielkie

1

@Andi18 polecam, jest pięknie

1

@Resqun przecież wiem, coś Ci nie pykło xD

7

Pozdrawiam La Bambe prosto z Andaluzji!

0

@bezalkoholowy siema krzyżak

2

@gumaz Oskarżycielka

0

@jacobFCB wypożyczenie Rashforda

1

@escarabajo Jan Betoniarek*

7

@Vurt moderacja nie istnieje, wymyśliliście ją wy - użytkownicy La bamby!

0

@alone49 ja na szczęście nie, ale ponad połowa narodu xD

0

Bożu ale wstyd xD

2

@kubix05 pamiętam jak byłem pewny zwycięstwa w tym meczu, obstawiłem wtedy, że wygramy do zera i przegrałem xD

0

@Szlag gościu jaki podobny do Luiza xD

1

@Hosh z PPR podobno

0

@Barcafan2020 nie no gdzie władca do gwiezdnych wojen xDD gwiezdne wojny to klasyk nad klasyki bez porównania

1

@reloaded wiertarka i jakieś małe wiertełko najlepiej 3 albo 4 i będzie git

0

@xVENUMx szewrolet malibu 2.4 benzyna, kolor biała perła xD

0

No cóż szkoda, Inter był do przejęcia, ale nie z taką grą. A ten gol acerbiego to xD

1

Raphinia marniak

1

Przejąć kontrolę, zdominować, zezłomować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?