Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo ale zjazd, watpie żeby się odbił i wrócił do poważnej piłki
0
@Vegeta88 nie, chodziło o kiboli xD
0
@ranger3120 salamandra plamista xD
0
@Criss18Barca prawidłowo, trzeba zrobić porządek z patologią
19
Najadłem się rzodkiewek i popiłem browarami, polecam każdemu, wyjątkowe bekanie jest to tej mieszance xD
2
@karolszymek podbijam temat, chciałem wrócić do grania w gry żeby trochę się zrelaksować, ale wszystko mnie nudzi i zaraz chce mi się spać, może ktoś coś poleci przy czym nie zasnę? xD
0
@aspr1me xabi podróba xaviego
0
@esem91 no właśnie się zastanawiam, ale nie wiem czy nie ma czegoś jakościowo lepszego za te pieniądze
0
Poleci ktoś jakąś sprawdzoną maszynkę z trymerem do zarostu?
0
@gumaz strzelam kilka goli
3
@pt9 o Bożu, śliczne kitku, zazdro wielkie
1
@Andi18 polecam, jest pięknie
1
@Resqun przecież wiem, coś Ci nie pykło xD
7
Pozdrawiam La Bambe prosto z Andaluzji!
0
@bezalkoholowy siema krzyżak
2
@gumaz Oskarżycielka
0
@jacobFCB wypożyczenie Rashforda
1
@escarabajo Jan Betoniarek*
7
@Vurt moderacja nie istnieje, wymyśliliście ją wy - użytkownicy La bamby!
0
@alone49 ja na szczęście nie, ale ponad połowa narodu xD
0
Bożu ale wstyd xD
2
@kubix05 pamiętam jak byłem pewny zwycięstwa w tym meczu, obstawiłem wtedy, że wygramy do zera i przegrałem xD
0
@Szlag gościu jaki podobny do Luiza xD
1
@Hosh z PPR podobno
0
@Barcafan2020 nie no gdzie władca do gwiezdnych wojen xDD gwiezdne wojny to klasyk nad klasyki bez porównania
1
@reloaded wiertarka i jakieś małe wiertełko najlepiej 3 albo 4 i będzie git
0
@xVENUMx szewrolet malibu 2.4 benzyna, kolor biała perła xD
0
No cóż szkoda, Inter był do przejęcia, ale nie z taką grą. A ten gol acerbiego to xD
1
Raphinia marniak
1
Przejąć kontrolę, zdominować, zezłomować.