2

Nie rozumiem dlaczego La liga na to pozwala, nie można ich ukarać za takie cyrki? Przecież to absurd. Wiadomo, że Tebas jest rządowy, no ale to widzi cały świat, trzeba reagować jakoś na taką patologię...

0

Jakie to są mentalne dzieciaki....

4

@626 albo: jestem madryciakiem, wszystko co ludzkie jest mi obce

2

@blakkudium ta obrona xD

1

@Kgorecki2500 wiadomo, że koty, psy zagrazają swoich właścicieli xD

0

@creative7 pogoda& radar

4

@Lucyffffer1922 to jest tajemniczy partner lautaro, nie wolno udostępnić jego personaliów xD

1

@agaFCB miało być zmiennik xD

0

Tak sobie myślę, że taki Tielemans to mógłby idealnie odnaleźć się w roli zamiennika Pedriego, co myślicie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Villa ich zmiecie xD

0

@ArcziArtt ja ostatnio płaciłem za DPF i EGR off + program 1900zł.

0

W końcu coś o rapie. Tylko co na to paluch?

1

@ini_barca bo to człowiek mem

2

@agaFCB podepne się pod temat, może coś doradzicie. Kupiłem sobie rowerek stacjonarny, jak dziad ulany od browarów robię 18km co drugi dzień w ok. 40min. Spałam przy tym ok 400kcl. Pytanie czy coś zmieniać? Chodzi mi głównie żeby sobie krzywdy nie zrobić ale też żeby widzieć efekty tych treningów.

0

Nie podoba mi się to

3

My tak gramy jakbyśmy już 3:0 wygrywali xD

0

Barca i Aston Villa po zwycięstwo!!!

4

@stickie kocie gówno

1

Teraz dopiero ogarnąłem, że gramy u siebie xD

1

@Adran360 Rogers piękny piłkarz, oby utrzymał formę.

0

Auchan madryd xD

0

Arda Gulasz golden boy

1

@luna666moon czyli, że real gra lepiej?

0

@gumaz na szynszyla

5

Mój głos ma Pan Sławomir Mentzen.

2

@Stinger_ Ostoya jest bardzo dobra i nie kosztuje dużo.

0

Flick zawsze w tych samych dżinsach xD

3

@Kgorecki2500 kawa, herbatę piją dzieci i umierający

1

@July_6_BcN big bruder w domu :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?