0

@Kidd no w jednym sezonie, ale wiesz - to było już prawie dekadę temu

@T^L ja tylko napisałem ile strzelił w klubach i że swego czasu był mit, że był jakimś świrem z tymi wolnymi

0

@maroon jeśli takie były to słabo z jednej strony, ale z drugiej beka z Ronaldo zawsze i wszędzie. To coś jak z Mourinho. Ty tego nie zrozumiesz bo nie jesteś kibicem Barcy

0

@JordiAlbion ja się nie przekrzykuje tylko wyśmiewam takie sytuacje ze strony madryciaków i obiektywnych 'kibiców' Barcy

5

@Kidd on w klubach strzelił łącznie 7 bramek z wolnych z czego jedna brama w 13/14, trzy bramy w 16/17 i znowu po jednej w 17/18, 19/20 i 23/24
Z tymi jego bramami z wolnych to też mit niezły

2

@mmaciass no co? jest na emeryturze, więc ma dużo wolnego czasu ;)

5

Ronaldo wczoraj dwie bramki z Uzbekistanem i już madryciaki się uaktywniają xD

Najlepsze to jak na stronie kibiców BARCY, kibice REŻIMOWEGO klubu z Madrytu mają pretensje, że ludzie tu w większości mają beke z tego portugalskiego placka z wybujałym ego i jak to tak można wychwalać Messiego, a Ronaldo nie? No jak tak można? W ogóle te bramki Messiego to dobijaki na pustaka były.
Jeszcze ci obiektywni 'kibice' Barcy klepiący po plecach tych zabłąkanych madryciaków, że mają rację, bo przecież trzeba propsować Ronaldo bo on już ma 41 lat, a dalej mu się chce xD

Jestem w szoku, że na stronie kibiców Barcy są ludzie co będą propsować gościa, który grał dla największego wroga i w dodatku znany jest z wybujałego ego, symulowania, prowokowania, głupich gadek i innych tego typu rzeczy ponad największą legendę klubu, któremu niby kibicują.

0

@VbamboeB hahahahahahahah, hahahahahahaah, hahahahhahah - po prostu inaczej nie da się skomentować Twoich wywodów hahahaah. Co to ma być w ogóle? Czy Ty interesujesz się piłką tak na serio czy z zamkniętymi oczami i losujesz sobie na kole fortuny jakieś tezy i tego się trzymasz? hahaha

@Conradxc hahahaha kolejny, hahhaahah. Jak widać się oburzają madryciaki bo jak to na stronie kibiców Barcy można nie lubić i umniejszać Ronaldo i jednocześnie wychwalać Messiego? Jak to? No jak to tak? Zajrzyj na stronę swojego reżimowego klubiku i zapytaj swoich koleżków czy pochwalą Messiego jednocześnie jadąc po Ronaldo, okej?

Nawet ciężko Twoje głupoty tutaj odpowiadać bo Ty sam sobie przeczysz. Wytykasz bramki z Algierią i Austrią gdzie te bramki to jest, albo 100% zasługa Messiego, albo co najmniej 90% i to z rywalami tj Algieria i Austria i masz problem bo ludzie cisną bekę ze słabego Ronaldo, który w dodatku ma charakter kapryśnej 12 latki xD

Co jest najgorsze? że są tu niby kibice Barcy, którzy Ci poklaskują xD to jest kosmos. Wielce obiektywni.

0

@Dari0G ta aluzja z widłami i siekierami to chyba nieprzypadkowo? :)

3

@Kgorecki2500 patrząc na wiek, styl gry, styl gry Barcy (m.in. za Flicka), umiejętności, doświadczenie to 120 milionów jest to normalna kwota. 150 baniek to jest już dużo, pojawia się nutka niepewności, ale zaryzykowałbym.
Dla mnie 120 spokojnie, a co więcej to jestem za, ale no tutaj tak jak mówię - z większym ryzykiem.

0

@RozowaPantera oo, jak mogłem zapomnieć o nim :]

1

@MesQueUnClub_87 tak też może być. Namnożyło się ich w ostatnich 4 latach, że teraz w każdym większym polskim mieście więcej słyszysz ukraińsko-rosyjski niż polski język.
Ewentualnie to są ci... jak oni tam ruskie onuce? aa, nie. Czekaj. Tutaj to chyba będą 'ukraińskie onuce'?

7

@BorzyKrzys Billi Baczer i Aragorn już z krucjatą wyjaśniającą i broniącą zachowanie Zelenskiego, przy czym upchną jakieś obelgi dla Polski, Polaków i polskiego prezydenta bo to wiadomo, że Polska jest winna

1

@Kgorecki2500 xD wypowiadasz się o piłce nie mając zielonego pojęcia. W ciągu sezonu obejrzysz może z 5 meczów i coś tworzysz. Daj spokój.

4

@Kgorecki2500 a co ma do tego za ile kluby dojdą do porozumienia w sprawie kwoty transferu? Chce tutaj trafić, nie bierze innych klubów pod uwagę, to teraz kluby niech się dogadują co do kwoty.

11

Atletico i te ich fochy to jest to.

Nie wiem czy to klub TOP 3 La Liga (tak na codzień) z dużym budżetem i fanami na całym świecie, czy może jakiś podrzędny klub?

3

@kacperFCB_ mocni zawodnicy, tutaj większość takich :D

11

Co trzeba mieć w bani, żeby palić piłkarskie koszulki? xD
Tym bardziej nie rozumiem jak kibic może palić koszulkę SWOJEGO klubu gdzie jest HERB tego KLUBU bo jest to koszulka z nazwiskiem gościa, który odchodzi, albo chce odejść xD

18

Zarząd go chce, sztab na czele z trenerem go chcą, obecni zawodnicy go chcą, 99,9% kibiców go chce, ale znajdzie się właśnie kilka jaśków na tej stronie co go nie chcą bo... jest Argentyńczykiem xD

0

@Coutinho007 jak to brzmi w ogóle...
Kiedyś Eto'o, Ibra, Villa, Luis Suarez... później Braihwaite, Luuk de Jong, wiekowy Aubameyang, wiekowy Lewy gdzie w ostatnim sezonie już nie dojeżdżał i jeszcze Ferran Torres... ja pierdykam...

1

Araujo, Ferran Torres, ter Stegen - trzy największe aktualnie nieporozumienia w naszym klubie.

5

@Coutinho007 i co? odblokuje się na ile? 3 mecze? W tym sezonie i w poprzednich w Barcy już to było widać wiele razy. Ten sam schemat.

0

Chłopie, miałeś wcześniej super sytuację po super podaniu od kolegi, a kopnąłeś piłkę gorzej niż przedszkolak...
Dlaczego my mamy takie drewna na 9 od dawna...

0

@Czarny_ck jaką kwotę powyżej 120 milionów xD nikt tyle nie da, nawet araby. Brać 70-80 i ruszać po Barcole i wychodzimy na tym o wiele lepiej.
Nie chce mi się znowu rozpisywać - spójrz na mój komentarz nad Twoim.

1

Ja wiem, że się to NIESTETY nie stanie, ale powtórzę to co pisałem jakiś czas temu, a teraz tym bardziej powinni to zrobić.

Sprzedać Raphinhę. Sprzedać i podziękować za te 4 lata. Mówię - on lepszy nie będzie. On miał jeden wystrzał bo mu Flick z taktyką siadł. On, żeby coś dawał to musi grać w takim systemie jaki ma teraz Barca. Za Xaviego był przeciętniakiem, za Flicka dawał maxa w pierwszym sezonie i w drugim już co chwilę wypada bo się zajechał.
Lepszy nie będzie, młodszy nie będzie, kontuzji nie przestanie łapać. On bez gry opartej na pressingu daje bardzo mało. Ściągnęli gościa, który ma być charakterystyką zbliżony do niego, czyli Gordona to teraz powinni sprzedać póki od Arabów można wyciągnąć jeszcze te 70-80 milionów i brać Barcole za 50 o których była mowa. O wiele lepiej na tym wyjdziemy. Jeszcze starać się o tego Alvareza.

Oczywiście tak się nie stanie bo FC Barcelona to Klub Przyjaciół Myszki Miki i tutaj się nie sprzedaje jak można, tylko trzyma do końca gdzie przez 2-3 ostatnie lata zawodnik będzie przez większość czasu nieobecny. Szkoda. Nic się nie uczą.

0

real madryt wziął naszego wychowanka Cucurelle.
Atletico Madryt weźmie naszego wychowanka Grimaldo.

Barca interesuje się zawodnikiem Atletico - Julianem Alvarezem. real madryt podbija cenę do 150 milionów składając ofertę.
Barca zostaje bez napastnika, bo Ferrana nie liczę ze względu na to że jest to jeden z największych przeciętniaków w piłce.
Jak na razie to słabo to wygląda.

1

@sheyba przecież Rodri to jest ogromny placek i przehajp. Jedyny plus, że wygrał ZP zamiast Viniciusa, ale prawda jest taka, że Rodri tak samo zasłużył, czyli wcale xD

0

Marcelo Bielsa po raz kolejny pokazuje jak przehajpowany jest.
Znaczy od kilku lat już o nim nie słychać w świecie piłki, bo ludzie już raczej przejrzeli na oczy, ale teraz jest tego kolejne potwierdzenie. Przeciętny trener, który uchodził za jakiegoś wielkiego fachowca bo ma charakter gbura, że po 2 dniach potrafi z roboty wylecieć bo się nie dogaduje z pracodawcą.

Te Mistrzostwa Świata to była już jego ostatnia szansa na pokazanie światu piłki, że coś mu wyszło, ale chyba już jego najbardziej zagorzali fani zrezygnują bo chłop jest totalnym przeciętniakiem i tak było od zawsze.

Edit: co do wyników - to ciekawie się to wszystko układa. Ostatnia kolejna będzie mega.

0

"Viva Lamine" xD
Napisali to tak jakby Yamal sam te wszystkie 4 bramki zdobył, a nie jedną i to jeszcze na pustaka. Jeszcze jakby jakiś konkret mecz zagrał, a to było no nieoszukujmy się - zwyczajne spotkanie.

4

Czytam te wywiady z nim, obserwuję jego grę, zachowanie itd. i powiem wam, że ciężko przewidzieć co z nim będzie.
Skilla ma, to wiadomo. Będzie pewnie jeszcze lepszy, ale zaczynając tak młodo i już mieć takie doświadczenie ciężko powiedzieć, co będzie za 10 lat? On sobie może mówić, że jego nic nie dotyka, że się cieszy itd. ale psychicznie może raz dwa coś go dojechać.
Do tego on jest strasznie emocjonalnie rozstrzelony, tzn. potrafi się zachować normalnie i tak jak rok temu po wygraniu mistrzostwa z Espanyolem udać się do szatni od razu po meczu jak zalecał Flick, a drugim razem jakieś prowo, jakieś zaczepki w social mediach.
To jeszcze dzieciak i można tak ten charakter tłumaczyć, ale przez to ciężko przewidzieć co będzie za X lat. Chyba każdy taki mulat to ma podobne myślenie i zachowanie jak odniesie sukces w młodym wieku.
Nie jestem jakimś wielkim fanem Yamala, nie moja bajka. Lubię jego grę, bo ma skilla, ale no fanem nie jestem.

2

Powiem Wam, że Hiszpanii jako reprezentacji kibicuje przeszło 20 lat, tak jak FC Barcelonie. Kibicuje też Argentynie bardzo długo.
Zawsze na turniejach to były dla mnie ekipy, którym po prostu kibicowałem i lubiłem jeszcze jakieś inne „wspierać”, ale no to nie był ten poziom co Argentyna i Hiszpania. Jednak jak zaczął się ten turniej to poczułem, że szczerze to jakoś mnie ta Hiszpania jako reprezentacja zaczęła uwierać lekko. Na Euro 2024 też im kibicowałem i cieszę się że w tym wieku wygrali 3 razy Euro i raz Mundial. No ale teraz to kibicuje, ale szczerze? Jak nie wygrają to wyrąbane. O wiele bardziej Argentynie życzę dobrze. Hiszpania zaczęła się robić jakaś taka dla mnie znowu bez charakteru. Era social mediów i później pajacuje taki Yamal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?