Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gibbon_FCB
Jakoś Argentynę potrafili klepnac i Brazylię w elimkach
8
Darwin Nunez jedzie na mistrzostwa świata.
Trzymamy kciuki za Urugwaj kolego @NeroTFP1
@Lanosss @escarabajo @mekston
0
@Seledynowy
Ukraińcy jak po polski socjal wchodzą bez kompleksów dzisiaj
2
@FcPortoFan1999
Kapustka i jego 13cm w kompleksy popadnie
4
Nigeria jak jeszcze naszym pokaże BBC to Polacy nawet nie mają po co wychodzić na boisko bo będą mentalnie zjedzeni.
0
@FLYP
Bo dobra beka z niego jest.
Innego powodu nie widzę
4
Tak się właśnie Ukraińcy odwdzięczają za pomoc.
W naszym własnym kraju nas leją - póki co tylko na boisku, ale kto wie co będzie później.
0
@Iniesta8i
Kapustka to ja nie wiem co robi w tej reprezentacji
5
@kanver_
+ jeszcze się połamał i na nogę jak kij od szczotki
7
@Jakchcesz
Zapamiętaj
jeden raz dziennie to nie jest uzależnienie.
Jeden raz dziennie to dyscyplina
Dbajmy o dzieci
0
@Puyolex
Społeczniak alert xD
0
@maroon już możesz się uspokoić i przeprosić Pana Frimponga
0
@maroon
Aha czyli jest przegrywem bo trapiły go kontuzje, no ok.
0
@maroon
Czemu przegrywa?
Wygrał z Leverkusen lige przeciwko Bayernowi i miał przy tym ogromny wkład.
To już wyczyn.
W tym sezonie pech do urazów i tego nie przeskoczysz
14
Gabriel
5
@gumaz
Dokładnie, A majtki brązowe
8
Załóż białą koszulkę, a szansa że upier**lisz się jedzeniem w ciągu następnych 40minut wzrasta 20krotnie.
Magia
1
@Cyzix
Stać go to trzyma bliskich ze sobą i okej
6
Widziałem jaki nick ustawić @Lanosss @mekston @Kessie
1
@Lanosss
Zmazywać to i to już
1
@FcPortoFan1999
Tak zwana sraczka
1
@LAMC_10
180 miesięcznie to chyba jak coś z zakładu zaje*ie i na złomowisko zaniesie
10
@Kessie się nim ostatnio psiknąl i narzekał, że nie miał żadnego zapachu
1
@gumaz
Dajcie mi bilet i jadę tam zrobić porządek
0
@heniusss
I tego premiera trzeba opłacać co miesiąc?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@heniusss
To dramat jakiś
1
@Popitek12
Nuno już forma odpowiednia na mundial na ewentualny konkurs jedenastek.
Oby tak dalej
2
@Kgorecki2500
To chyba twoje najładniejsze wizualnie danie jakie widziałem
2
@majkiii
No chce wrócić i od czasu do czasu coś pograć wlasnie rankingowo zwykle pod wieczór jak już Córka zaśnie