1

@Gibbon_FCB
Jakoś Argentynę potrafili klepnac i Brazylię w elimkach

8

Darwin Nunez jedzie na mistrzostwa świata.
Trzymamy kciuki za Urugwaj kolego @NeroTFP1


@Lanosss @escarabajo @mekston


0

@Seledynowy
Ukraińcy jak po polski socjal wchodzą bez kompleksów dzisiaj

2

@FcPortoFan1999
Kapustka i jego 13cm w kompleksy popadnie

4

Nigeria jak jeszcze naszym pokaże BBC to Polacy nawet nie mają po co wychodzić na boisko bo będą mentalnie zjedzeni.

0

@FLYP
Bo dobra beka z niego jest.

Innego powodu nie widzę

4

Tak się właśnie Ukraińcy odwdzięczają za pomoc.
W naszym własnym kraju nas leją - póki co tylko na boisku, ale kto wie co będzie później.

0

@Iniesta8i
Kapustka to ja nie wiem co robi w tej reprezentacji

5

@kanver_
+ jeszcze się połamał i na nogę jak kij od szczotki

7

@Jakchcesz
Zapamiętaj

jeden raz dziennie to nie jest uzależnienie.
Jeden raz dziennie to dyscyplina

Dbajmy o dzieci


0

@Puyolex
Społeczniak alert xD

0

@maroon już możesz się uspokoić i przeprosić Pana Frimponga


0

@maroon
Aha czyli jest przegrywem bo trapiły go kontuzje, no ok.

0

@maroon
Czemu przegrywa?
Wygrał z Leverkusen lige przeciwko Bayernowi i miał przy tym ogromny wkład.

To już wyczyn.
W tym sezonie pech do urazów i tego nie przeskoczysz

14

Gabriel


5

@gumaz
Dokładnie, A majtki brązowe

8

Załóż białą koszulkę, a szansa że upier**lisz się jedzeniem w ciągu następnych 40minut wzrasta 20krotnie.

Magia

1

@Cyzix
Stać go to trzyma bliskich ze sobą i okej

6

Widziałem jaki nick ustawić @Lanosss @mekston @Kessie


1

@Lanosss
Zmazywać to i to już

1

@FcPortoFan1999
Tak zwana sraczka

1

@LAMC_10
180 miesięcznie to chyba jak coś z zakładu zaje*ie i na złomowisko zaniesie

10

@Kessie się nim ostatnio psiknąl i narzekał, że nie miał żadnego zapachu


1

@gumaz
Dajcie mi bilet i jadę tam zrobić porządek

0

@heniusss
I tego premiera trzeba opłacać co miesiąc?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@heniusss
To dramat jakiś

1

@Popitek12
Nuno już forma odpowiednia na mundial na ewentualny konkurs jedenastek.

Oby tak dalej

2

@Kgorecki2500
To chyba twoje najładniejsze wizualnie danie jakie widziałem

2

@majkiii
No chce wrócić i od czasu do czasu coś pograć wlasnie rankingowo zwykle pod wieczór jak już Córka zaśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?