2

@Bocheno1
Mówiłem połykaj szybciej

1

@TaughtMule
Ale dymy aż człowiek żałuje że go tam nie ma

4

Enrique wpuścił Czyhrynskiego na boisko i zadowolony

1

@MessiForeverTheBest
Zabawnie to by było jakby Argentyna odpadła w play-offach z Portugalia

9

@Gibbon_FCB
Zamień Arsenal na Real Madryt i sędziego na Marciniaka i mamy karny dla Realu i czerwona dla gracza PSG

6

Mam przeczucie, że te gagatki wpuszczone przez Enrique totalnie dadzą ciała w karnych

0

@kamiVeB
Faul był ale zaczął się przed polem karnym

1

Jaki karny? Jak już to faul czyli te wejdzie obrońcy w Francuza był przed polem karnym tylko Madueke zaczął się klasc w polu karnym

1

@mekston

@Kessie Ci zaraz może pokazać co jest gęste

3

Mam pytanie czemu Gyokeres ledwo oddycha skoro wszedł 30min temu na boisko?

Wygląda jakby miał zaraz zejść na zawał

2

Dopiero sobie zdałem sprawę po tym napisie w interfejsie TVP Sport, że Mś startują już za 12dni xD

Jakoś człowiek niby wiedział, ale leci ten czas niesamowicie

2

Dobra jestem w domku czas odpalić meczyk jak człowiek o 20

1

@LeszekFCB
Barcelona za to taka mocna, że odpadła z Atletico, które odpadło z Arsenalem.

2

@MessiForeverTheBest
To mogli nie tracić pierwsi bramki.
Bo z czego widzę to defensywny Arsenal strzelił od nich więcej bramek póki co w tym meczu xD

0

Widzę flashscore, ale jak wrażenia z meczu?
Jak to wygląda "na żywo" ?

0

@derus
Ale psychol xD

1

Havertz niby taki mem, a co jakiś ważniejszy mecz, to pojawia się na liście strzelców xD

1

@D10SLEO
Mogli go całkowicie odwołać najlepiej

0

@derus
A Liverpool ma w Ciebie wbite tak jak ja.
Z tobą nie dyskutuje więc zawijaj się

0

Arsenal już dupę wypina xD
Ale będzie gwałt


2

@Kgorecki2500
3 godzinki na uberku i odrobisz w razie czego.

1

@Deviler
Ja mam nadzieję, że właśnie takie będzie

2

Nerwówka u Kodiego Gakpo


3

@Deviler żeby ludzie nie musieli oglądać topornego futbolu podopiecznych Artety

1

@LukaszFan
Kasuj to

0

@Eklerek
Przepraszam mój błąd - 79pkt by wam to zapewniło.
Przecenilem ten sezon xD

Wiec i 84 Liverpoolu byłoby ponad stan.
Zapisz to @Kessie

1

@Czajka90
Wygrali mistrza w jakimś gówno sezonie gdzie 85pkt im to zapewniało i widzę że obrósł w piórka xD

Liczę co najmniej na Olise / Diomande plus 300mln na dodatkowe transfery w tym lewe skrzydło z topu

Do tego powrót Nuneza żeby miał kto grac na przemian z Ekitike bo Isak to już może ta nogę sobie również dobrze wyje*ać do hasioka

2

@BojanKriKicz
A Ty kim jesteś?

1

@LukaszFan
Isak co ma nogi jak rozje*any lizak

3

Szykujcie się na Napier**Lankę transferową.
Liverpool podnosi rękawice rzucone przez szwagrów xD


Kurła żeby tylko Alvareza nie kupili xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?