Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bocheno1
Mówiłem połykaj szybciej
1
@TaughtMule
Ale dymy aż człowiek żałuje że go tam nie ma
4
Enrique wpuścił Czyhrynskiego na boisko i zadowolony
1
@MessiForeverTheBest
Zabawnie to by było jakby Argentyna odpadła w play-offach z Portugalia
9
@Gibbon_FCB
Zamień Arsenal na Real Madryt i sędziego na Marciniaka i mamy karny dla Realu i czerwona dla gracza PSG
6
Mam przeczucie, że te gagatki wpuszczone przez Enrique totalnie dadzą ciała w karnych
0
@kamiVeB
Faul był ale zaczął się przed polem karnym
1
Jaki karny? Jak już to faul czyli te wejdzie obrońcy w Francuza był przed polem karnym tylko Madueke zaczął się klasc w polu karnym
1
@mekston
@Kessie Ci zaraz może pokazać co jest gęste
3
Mam pytanie czemu Gyokeres ledwo oddycha skoro wszedł 30min temu na boisko?
Wygląda jakby miał zaraz zejść na zawał
2
Dopiero sobie zdałem sprawę po tym napisie w interfejsie TVP Sport, że Mś startują już za 12dni xD
Jakoś człowiek niby wiedział, ale leci ten czas niesamowicie
2
Dobra jestem w domku czas odpalić meczyk jak człowiek o 20
1
@LeszekFCB
Barcelona za to taka mocna, że odpadła z Atletico, które odpadło z Arsenalem.
2
@MessiForeverTheBest
To mogli nie tracić pierwsi bramki.
Bo z czego widzę to defensywny Arsenal strzelił od nich więcej bramek póki co w tym meczu xD
0
Widzę flashscore, ale jak wrażenia z meczu?
Jak to wygląda "na żywo" ?
0
@derus
Ale psychol xD
1
Havertz niby taki mem, a co jakiś ważniejszy mecz, to pojawia się na liście strzelców xD
1
@D10SLEO
Mogli go całkowicie odwołać najlepiej
0
@derus
A Liverpool ma w Ciebie wbite tak jak ja.
Z tobą nie dyskutuje więc zawijaj się
0
Arsenal już dupę wypina xD
Ale będzie gwałt
2
@Kgorecki2500
3 godzinki na uberku i odrobisz w razie czego.
1
@Deviler
Ja mam nadzieję, że właśnie takie będzie
2
Nerwówka u Kodiego Gakpo
3
@Deviler żeby ludzie nie musieli oglądać topornego futbolu podopiecznych Artety
1
@LukaszFan
Kasuj to
0
@Eklerek
Przepraszam mój błąd - 79pkt by wam to zapewniło.
Przecenilem ten sezon xD
Wiec i 84 Liverpoolu byłoby ponad stan.
Zapisz to @Kessie
1
@Czajka90
Wygrali mistrza w jakimś gówno sezonie gdzie 85pkt im to zapewniało i widzę że obrósł w piórka xD
Liczę co najmniej na Olise / Diomande plus 300mln na dodatkowe transfery w tym lewe skrzydło z topu
Do tego powrót Nuneza żeby miał kto grac na przemian z Ekitike bo Isak to już może ta nogę sobie również dobrze wyje*ać do hasioka
2
@BojanKriKicz
A Ty kim jesteś?
1
@LukaszFan
Isak co ma nogi jak rozje*any lizak
3
Szykujcie się na Napier**Lankę transferową.
Liverpool podnosi rękawice rzucone przez szwagrów xD
Kurła żeby tylko Alvareza nie kupili xD