Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
⚽ Legia Warszawa i dlaczego jest tak bardzo "lubiana"
W odpowiedzi posta.
0
@escarabajo
Jako kibic wojskowego klubu Legii Warszawa powinieneś rozumieć zwrot "bez odbioru", a to że ty nie widzisz czegoś nie oznacza, że to się nie dzieje.
0
@escarabajo
Nie zwróciłeś uwagi, że nie chodzi mi o to co dzieje się stricte na tej stronie bo to oczywiste na stronie poświęconej fc Barcelonie i lidze hiszpańskiej więc nie wiem o co się prujesz tylko ogólnie o odbiór lig i tego co obecnie oferuje otoczka wokół La ligi.
Chciałeś zabłysnąć, a totalnie rozjechałes się z tym o czym napisałem.
Bez odbioru
7
Coś wam powiem.
Dlatego też o wiele bardziej jaram się premier league.
Jestem jeszcze zamulony z rańca, ale pokapujecie się o co chodzi i dajcie znać czy macie podobne odczucia czy może właśnie zupełnie inne.
Ledwo zaczęły się ligi.
1 kolejka i już pierdyliard lamentow z jednej i drugiej strony, że Barca i Real przekręcają, kupieni sędziowie i nagonki medialne olbrzymich rozmiarów.
Już któryś sezon z rzędu więcej dyskutuje się o sędziach niż o rywalizacji boiskowej.
W premier league też są kontrowersje, ale w La Liga odnoszę wrażenie, że media tylko czekają na następną kolejke nie po to by dyskutować o formie drużyn, dobrych lub złych występach poszczególnych zawodników, a czekają wyłącznie na jakiś błąd arbitra i cyk kolejna spirala nienawiści i przerzucanie się go*wnem
Liga Angielska chłop przekręcił Liverpool jak Ekitike wychodził na sam na sam, a obrońca Bournemouth zagrał w piłkę ręczną.
I co?
A no jajco bo żyje się dalej i dziś już nikt o tym nie pamięta.
Tak samo w ubiegłym sezonie jak Odegard w polu karnym zatrzymał sobie piłkę ręką w na wysokości kostki w bezpośrednim meczu Liverpoolu z Arsenalem przy stykowym wyniku.
Oczywiście różne błędy były też na korzyść The Reds, ale do czego zmierzam?
Liga hiszpańska jest pod tym względem obrzydliwa, męcząca.
Staje się typowym kabaretem w którym futbol jest tylko dodatkiem i pretekstem do konfliktów, dram i politycznych wojenek.
2
@kubix05
Cześć,
dziękuję i dla Ciebie oraz całej twojej rodzinki również życzę udanego dnia.
5
@mekston
Nie no kiedyś to było
Barca - jakieś jaśki 7-0
Messi hat trick
I już wiedziałeś, że Real klepnie oponentów 6-0 / 7-1
A jedyne pytanie było takie czy Ronaldo odpowie dubletem, hat trickiem czy może strzeli 4 bramki.
To były czasy
10
Człowiek nie ogląda meczu Madryciaków.
Wchodzi sobie na flashsccore
51' Mbappe ( rzut karny ) 1-0
I aż się człowiek uśmiechnął z politowaniem xD
1
@mekston
Ciężko stwierdzić, jestem tu za krótko
3
@mekston
@Kessie to bardziej czarna magia
4
@RoberDzik
Po pierwsze to Liverpool, a nie Arsenal bo dobro zawsze zwycięża, a co takiego zwyciężył Arsenal?
Druga kwestia - Amica Wronki*
1
@fejkenq
Nie no Real mógłby być trochę niżej
0
@betonito
Głębokie
2
@NeroTFP1
Totti pewnie dumny ze swoich fanów
3
@blakkudium a po uj on tam jak Diaza sciągnęli
8
@Kessie gdy użytkownik @pt9 akurat wrzucił na La ramble zdjęcia z wycieczki rowerowej z rowerem w tle.
https://zapodaj.net/images/31367ee401792.jpg
6
@Kessie
No czasem się zdarzy dla odmiany.
Ile można Ciebie peklować
3
@gumaz
1 gwiazdka w apce dla niego i jeszcze bym sobie załatwił zwrot środków
6
@macio_944
Moim ulubionym jest ten.
Człowiek myślał, że to w trybuny leci
5
@PIWOSZ89
Obieraczką.
Chyba, że chce kwadratowe ziemniaki xD
4
@escarabajo
Tylko Al Hilal.
Od dzieciaka im kibicuje
1
@Filipem
Szkoda tylko, że Yamal nie został wybrany najlepszym zawodnikiem Ani Ligi mistrzów, ani Ligi w której grał.
Jak zatem ma zostać wybrany najlepszym zawodnikiem na świecie
1
@Eklerek
A ja ten sam monitor 3 dni temu zwróciłem do nich.
Spadł mi kilka razy na podłogę, ale ostatecznie przyjęli go.
Niech Ci służy.
16
@Gaucho
Spokojnie, niech mały skończy chociaż te 16 lat
2
Komentarz usunięty
1
@reloaded
Brzmi dokładnie na gościa, który sprzeda jego organy na czarnym rynku w przypadku 1 dniowego opóźnienia w zdaniu samochodu xd
0
@Eklerek
Nie no ja nic nie ruszam.
Najwyżej podwójna darmowa zmiana w 3 kolejce wleci, ale jak już to raczej w 4 zrobię podwójna, a na drugą może tylko rezerwowego zmienię. Trzecia bez transferów
3
@Eklerek @JimMorrisonFCB @Encore
Panowie, nie ma innego wyjścia xD
Trzeba wrócić na szczyt xD
1
@Transu96
Jedyny Magnum jakiego znam to @Kessie
6
Także nie narzekaj @Eklerek xD
12
Sen o Warszawie w wykonaniu zawodnika Legii xD