Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taki właśnie obraz Legii Warszawa
0
@tadzik447
5 państw na krzyż xD
14
Rozwala mnie ile tutaj jest niespełnionych/ niedoszłych rodziców, którzy chcą niańczyć Yamalka na każdym kroku.
Tego nie powinien, tego też nie, a to nie wypada, niech się skupi na tym, a nie na tamtym xD
Już idzie to w totalne skrajności i czepianie się na siłę każdej błahostki
0
@Virusk3
Będzie go zmieniał
1
@Jakchcesz
I oni go wyzywają i Cisną z niego bekę, a tak na prawdę robią dokładnie to co on chce xD
0
@AlwaysBlaugrana
Faktycznie macie powód do smutku
3
Siema @Kessie
2
@Kessie
Jedyne auto na jakie cię stać
1
@Kessie
Szkoda, że tego samego nie można powiedzieć o Arsenalu xD
3
Dobrze to póki co wygląda w fplu xD
Vicario i Van den Ven z Totków w składzie u mnie i póki co czyste konto.
Digne też 6pkt dał dzisiaj za 0 z tyłu
@blakkudium @Kessie @Transu96 @JimMorrisonFCB
9
Przewidywany skład na dziś.
Niezły tartak xD
1
@lithotripter
Podstawowy zawodnik xD
Litości xD
2
@karolszymek
"Tylko jedna prośba - jeśli się zapisujesz, to graj do końca sezonu, żeby było z kim rywalizować aż do ostatniej kolejki."
W smoki i duchy też wierzysz? xD
5
Pięknie wyczyszczone, zachciało jej się joga bonito
2
@JanZagloba
@Kessie opinia
1
@TR3YWAY
Nie robią co sezon, a i tak nikt im nie zagraża w lidze.
Taka prawda
1
@Eklerek
Dymy muszą być xD
6
@Luciano99
W przeciwieństwie do twojego kuponu na Lechię
0
@Transu96
Dał do pieca
4
xD
https://zapodaj.net/images/f79cf8822df27.png
Ktoś tu ciśnienia nie wytrzymał xD
@Eklerek @Barca_Big_Moment
0
@Eklerek
Sezon też już możecie mieć w dupie xD
1
@Laminedependencia
Ten mecz da odpowiedz Slotowi żeby nie pajacowal przy 2-0 w 60minucie meczu
6
@Kessie
Teraz mnie nakręcili na Ciebie więc i tak już masz jutro z mordy tatar robiony, a w dodatku Liverpool uratował 3 punkty.
Możesz podziękować kolegom z LaRambli
3
Slot takie zmiany to sobie możesz robić w fifie na amatorze.
Frimponga ściąga w 60 minucie i zmiany z czapy jakieś.
Trzymajcie mnie w pięciu bo roz**bie dziesięciu
0
Zaraz wracam.
Nie oznaczajcie
4
@Eklerek
To znowu mu zrobię z mordy tatar
1
Frimpong schodzi i już strata bramki.
Nie wierzę w takie "przypadki"
I to z jego strony boiska akcja
0
@Eklerek
Zresztą i tak już UJ z czystego konta xD
0
@Eklerek
PS. Może czyste konto dojdzie jeszcze więc spokojnie Andrzejku
0
@Eklerek
@tomek8756 To o 1 więcej niż Arsenal zdobędzie w 1 kolejce ligowej