12

La rambla gdy element zniknie na 1 dzień
https://x.com/KoneserUnii/status/1942299956208935164

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston lub na awans typować

2

@Luciano99
Ciebie żaden urlop nie obchodzi.
Zwłaszcza ten od twoich pracowników

1

@SinMistico mogłeś kontrować przy 2-0 i spokojnie liczyć Hajs

2

@Popitek12
Dokładnie.
Jemu wystarczy jego własny Doping.
Nie potrzebuje kibiców

4

@Barca_Big_Moment
Ty już wiesz co by odwrócił

0

@SinMistico wiedzieli kiedy zdjąć xD

3

@Sau_Ron
Kessie dzisiaj zamoczy

0

@jacobFCB
Pierwszy wybitny.
Świetny serial

0

@Criss18Barca
A po co wstawiłeś taki filmik?
No właśnie

0

@Consigliere
W trakcie meczu wejdzie na kort i zagrają debla

6

@Kessie
Klasyk


0

@escarabajo @jacobFCB a co napisał?

63

Xabi mega pewny siebie, że tak szybko przedstawia wyjściowy skład


7

Zbroją się.
Lepszy skład na papierze niż ten Milan xD

1

@PatrykBarca
Crystal Palace też by go pewnie chciało xD

1

@Lanosss
Albo nikt inny go nie chciał, a ten spalił już za sobą most w Lizbonie

0

@JohnKennedy
Chyba jaki piniata

0

Yamal porobi jakaś Hiszpanke w trójkącie z hustle hardem

2

@VegetaPolska
To już lepszy Hannawald

1

@Ptasior
Bo właśnie tak się znasz na tym sporcie.
Ja od piątku czułem, że mogą między sobą powalczyć o 3 miejsce

5

xD


0

@mekston robią już miejsca dla Maxa i wrzucają Russella na mine xD

1

@Kessie ale poszło z ucha

1

Komentarz usunięty

1

@JohnKennedy
Szkoda :3

2

@Faro
I się zakręcił z tego wszystkiego

0

@4drian0 do kiedy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?