Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Haha to nieźle xD
0
@MessiForeverTheBest
Kto udaje?
Nie robię ligi typerów
3
@Vurt
Marciniak
0
Dawać mi już tą premier league bo ocipieje
18
@Eklerek
Może też wracała z Intermarche już po obaleniu 8 perełek
0
@Encore
I jako jedyny z tej czwórki nabił to na podstarzałym Djokovicu :)
Z czym do ludzi
2
@MessiForeverTheBest
Krucjata przeciwko avatarom lgbt
15
Narzekać na wyssane z palca wspomagacze Djokovica na medicalach gdy ten gra mecz na chłopa u którego wykryli doping i na dobrą sprawę nie poniósł większych konsekwencji xD
5
@Kessie
Ja nie kupię i możesz mi naskoczyć
2
@Kinginiesta gamoń myśli, że robi show xD
0
@tomek8756
Niech jeżdżą nawet i w 5 osób pod warunkiem, że się wypier...
1
@Bulbazaur17
Nie płacze.
Tak, ukrywam.
1
@Zoker
I tak się znajdą tutaj geniusze piszący
" Dobrze, że nie gramy na KMŚ "
0
@BorzyKrzys
Przez otwarte okno Twego Clio usłyszałaś ijo ijo
2
@MessiForeverTheBest
Gorecki to sam ten masaż wykona za 20zl od osoby.
Akurat jest z Wrocławia
1
@Popitek12
No ale nie chciałbyś sobie zamienić takiego wina w water?
2
@Kessie
Ty chyba serio lubisz dostawać regularny oklep
0
@sciahoo
Tu zaraz mnie zjedzą, ale gdyby w tamtym czasie Ronaldo nie odszedł z Realu to pewnie on by dostał ZP, a nie Modric :D
Odkładając na bok czy zasłużenie czy nie - tak by pewnie było
1
@betonito
Luiz nie ma słabej psychy jak Coutinho.
Cou miał wszystko tylko coś w głowie nie zagrało.
Zjawiskowy był u nas, a później to już się totalnie posypało
3
@Varkond
Nie chce bana dostać.
3
@Danny Gaucho to on wtedy otwiera jape
1
@tomek8756
A ta ciekawostka krąży po La ramblii od 2 milionów lat.
Wiem bo śledzę tą stronę bardzo długo
0
@Elosek
Pod blokiem na ławce
12
Wystarczy odejść z United i jakie efekty.
Italia mu służy
0
@JohnKennedy może jakby nie nawalił w meczu z Hoffenheim to by wygrał
0
@Vurt
Jakie chcecie.
Ja chcę
1
@aspr1me
Fejk.
Grali jak gówno
5
A no to spoko xD
Kto by się tam przejmował w takim razie
2
@barteq
Też bym nie pogardził
0
@Lucyffffer1922
Po uj nam ten Christiansen co ma uraz za urazem i rozwnienie przed większością ważnych spotkań