Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Walpiano
Nawet bez tych Transferów Liverpoolu Arsenal nic by nie wygrał xD
Teraz przynajmniej mają dobrą wymówkę :D
3
Robert gotuje
0
Siema jest jakiś GM online?
0
@FcPortoFan1999
Raz na rok to i tym złamasom może pokibicować na KMŚ xD
1
@Encore nieźle to rozgryzłeś
5
Wybieram wszystkie 3 na Rosję dla pewności
7
Nawet w tym jest drugi haha xD
@Kessie
0
@Danny Gaucho to oni mają tam jakaś defensywę bo nie zauważyłem jej jakoś oglądając ich spotkania?
1
@kamiVeB wyjdą z tej grupy prosto na samolot powrotny do domu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bernard777 On najlepiej chodził w benfice schodzą z Lewego skrzydła do środka
0
@Consigliere jestem za, a nawet przeciw
1
@Bernard777 chyba do Arabii będzie odchodził ;(
Oby nie, on jeszcze na coś do udowodnienia niedowiarkom
3
Reszta jest już piękną historią.
1x Premier League
1x community shield
1x Puchar Ligi ( carabao cup )
0
@tadzik447 Tadzik! Na góre
0
@tadzik447 Nie Sznuk xD
0
@tadzik447
No do ibisza widziałem przytyki różne
1
@Kessie Co się głupio pytasz, przecież nie w 2008 xD
5
@Kessie ponoć zmieniałes mu opone w GP Kanady czy to prawda?
4
@tadzik447
To już prędzej Tadeusz Sznuk z programu 1z10
2
Stawiam na Rogera Federera ewentualnie Ronaldinho.
Kogo byście dodali?
3
Czy waszym zdaniem Bobi Firmino jest/ był mocno niedocenianym zawodnikiem?
Chociażby do momentu odejścia do Arabii?
Moim zdaniem tak - o ile w środowisku kibiców Liverpoolu rzecz jasna było zupełnie na odwrót, tak mam wrażenie, że ogólnie to za mało się mówiło jak ważnym był zawodnikiem w układance Kloppa.
Z trójki Mane Salah Firmino to na pewno było o nim znacznie ciszej od pozostałej dwójki.
362 występy
111 goli
76 asyst
@Czajka90 @Szreko @Kessie @mekston
0
@Frimpong
⚽ ????????️
4
@jacobFCB powodzenia chłopaki.
Pamiętajcie o wazelinie
4
@Kessie to też tu wrzucalem xD
26
Korwin forma mutant ostatnio na X
7
@PatrychoO
Ja miałem kiedyś koszulkę realu Madryt i była bardzo dobrej jakości, więc użyłem jej jako wycieraczki
5
@gumaz
Myślę, że e powrót na afrykańskie ziemie do lepianki z gówna
7
Probierz zezłomowany