0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Walpiano
Nawet bez tych Transferów Liverpoolu Arsenal nic by nie wygrał xD
Teraz przynajmniej mają dobrą wymówkę :D

3

Robert gotuje



0

Siema jest jakiś GM online?

0

@FcPortoFan1999
Raz na rok to i tym złamasom może pokibicować na KMŚ xD

1

@Encore nieźle to rozgryzłeś

5

Wybieram wszystkie 3 na Rosję dla pewności


7

Nawet w tym jest drugi haha xD
@Kessie


0

@Danny Gaucho to oni mają tam jakaś defensywę bo nie zauważyłem jej jakoś oglądając ich spotkania?

1

@kamiVeB wyjdą z tej grupy prosto na samolot powrotny do domu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bernard777 On najlepiej chodził w benfice schodzą z Lewego skrzydła do środka

0

@Consigliere jestem za, a nawet przeciw

1

@Bernard777 chyba do Arabii będzie odchodził ;(
Oby nie, on jeszcze na coś do udowodnienia niedowiarkom

3

Reszta jest już piękną historią.

1x Premier League
1x community shield
1x Puchar Ligi ( carabao cup )


0

@tadzik447 Tadzik! Na góre

0

@tadzik447 Nie Sznuk xD

0

@tadzik447
No do ibisza widziałem przytyki różne

1

@Kessie Co się głupio pytasz, przecież nie w 2008 xD

5

@Kessie ponoć zmieniałes mu opone w GP Kanady czy to prawda?

4

@tadzik447
To już prędzej Tadeusz Sznuk z programu 1z10

2

Stawiam na Rogera Federera ewentualnie Ronaldinho.
Kogo byście dodali?

3

Czy waszym zdaniem Bobi Firmino jest/ był mocno niedocenianym zawodnikiem?
Chociażby do momentu odejścia do Arabii?

Moim zdaniem tak - o ile w środowisku kibiców Liverpoolu rzecz jasna było zupełnie na odwrót, tak mam wrażenie, że ogólnie to za mało się mówiło jak ważnym był zawodnikiem w układance Kloppa.
Z trójki Mane Salah Firmino to na pewno było o nim znacznie ciszej od pozostałej dwójki.

362 występy
111 goli
76 asyst



@Czajka90 @Szreko @Kessie @mekston

0

@Frimpong
⚽ ????????️

4

@jacobFCB powodzenia chłopaki.
Pamiętajcie o wazelinie

4

@Kessie to też tu wrzucalem xD

26

Korwin forma mutant ostatnio na X


7

@PatrychoO
Ja miałem kiedyś koszulkę realu Madryt i była bardzo dobrej jakości, więc użyłem jej jako wycieraczki

5

@gumaz
Myślę, że e powrót na afrykańskie ziemie do lepianki z gówna

7

Probierz zezłomowany


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?