0

@Vurt
Odejście Kuleszy

1

No to jak nie będziesz grał, to wypłaty też mam nadzieję, że nie będziesz chciał jednocześnie siedząc w klubie na ważnym kontrakcie xD
Im się w dupach poprzewracało.

Chłop zdziwiony, że klub chce zarobić krocie na nim po takim sezonie.
Mógł myśleć przed podpisywaniem kontraktu

7

@Who_you_mam @Kessie przecież tam dosłownie nikt nie myśli

3

Dawać Henryka Kasperczaka

2

Kulesza teraz twoja kolej antychryście

6

Probierz wiedział, że dostanie lotkę więc musiał połechtać swoje ego i sam odejść xD

1

@blakkudium tylko nie to

3

Ale ratio


1

@ZwyklyKibicBarcy04
Jak widać czasem to lepiej dla Rankingu.
Jakby nasi przestali pokazywać światu swoje umiejętności, to może też by zapomnieli jaki poziom prezentujemy i nie spadali byśmy jeszcze bardziej xD

6

Jaki upadek, my od tych ekip obok nas to byśmy oklep zebrali.
Tak z 30-40 pozycji za wysoko jesteśmy.

Polska
Algeria
Egipt
Serbia

I my z takiej grupy nie wychodzimy na wielkiej imprezie xD


8

Pigułka gwałtu za MOTM w Ameryce


1

Cezary Kulesza: "W tym momencie nie planuję zmiany selekcjonera." [@WPSportoweFakty]

To dobrze, niech Cezary pierw wytrzeźwieje i dopiero podejmuje jakiekolwiek decyzje

0

@FcPortoFan1999 czyli to samo co teraz tylko że teraz nie ma nawet wyników

9

Prostak wszystko zniszczył i jeszcze dostanie przy zwolnieniu całość wynagrodzenia.
Szkoda gadać


0

@Jakchcesz
Ale Ty nie możesz chcieć

0

Guti ty staruchu

1

@Stinger_
Ok.

0

@FcPortoFan1999

Na Finów już nasz kapitan Zieliński będzie gotowy i on ich tam wszystkich będzie trzymał za mordy.

2

@Walpiano
Wygląda na tym zdjęciu jak McTominay po roku w Rosji



5

Realizator miał wczoraj jedno zadanie.
Pokazywać Probierza w momencie przyśpiewek kibiców, a i tak to spier...

5

A wczoraj o 20:45 byliśmy świadkami jednego z nich

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Eto'o9 R10 nie moja kasa.
Za takich zawodników się tyle płaci.

Lepsze to niż jak kasztany z United czy Chelsea przychodzące po 50-70mln

12

Mamy to!
Jaram się


23

Holandia zapłaci rachunek


0

I wszyscy razem Probierz Probierz....

1

@Deathwing112
Tak, ale bierz pod uwagę, że dzisiaj jest wtorek więc ma utrudnione zadanie

1

@PW27
W biało niebieskiej koszulce i ładuje hat tricka

8

Tu potrzeba Dawidowiczwa na podniesienie morali

3

@Popitek12 Ale radosna jest taka że odbył się finał ligi Narodów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?