5

@Luciano99
No, ale Bayer i tak im się dzisiaj jakoś nie przeciwstawił

2

Haaland i Silva latem do Barcelony razem z Pepem

15

@Krystiansigma2734
Eska dostał od dziewczyny kolegi, że wolna chata

6

Pep wzmacnia tyły.
Dobry ruch - trzeba bronić 1-4 w dwumeczu

12

@Encore
Guler za Messiego i mogę się zgodzić.

4

@Lanosss @Kessie
Dlatego beka że wygrają ta ligę dopiero jak 19 drużyn się zmobilizowało i postanowiło im ją podarować z litości.

Niech się chłopaki nacieszą

2

@Kessie
No słabi jesteśmy.
Ile nam goli w tym sezonie strzeliliście kolego?
Możesz mi przypomnieć?

6

Modric flex w off white, a ty @Popitek12 pewnie drip z Pepco


4

@Kessie
I to jest właśnie najgorsze w tym wszystkim

3

@ZuczekFCB1899 właśnie był na łowach

22

19

@Popitek12
To niezła masz pare w łapie

2

@Batys
Tu masz hit a nie


1

Ale za to jak przejdziemy to poczekają aż wyeliminuje nas z gry w lidze mistrzów na przyszły sezon.

Liczą, że po roku nagle go olśni i się coś zmieni w grze zespołu :D


6

@AmigoBlancos
Boost to dostał sędzia do wypłaty więc spokojnie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Eklerek
A w wolnych chwilach gra dla Juventusu Turyn.
Detale

4

@Zoker
Nie masz już po co wracać do roboty.
Krętaczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Kessie
Z twoich pięt startych pumeksem

2

@Comentateiro

Lepiej żeby Real zgarnął dublet, ale od biedy może być i taki układ

1

@Czajka90
Wy z nami w tym sezonie nie wygraliście więc z czym do ludzi? xDD
Ale i tak graty 1pkt na 6 zdobyliście na nas.

1

@Kessie
Spektakl to wam sędzia tym karnym zrobił w 1 meczu z Bayerem xD

4

@Kessie
Mecz stulejek chyba.

Prawdziwy spektakl będzie na Anfield.

1

@Kgorecki2500
I gdzie ten @Frimpong.
Czuję się oszukany

3

@Lanosss są sprawy ważne i ważniejsze

5

Polska górą


0

@Eklerek
Szkoda, że sędzia zepsuł tym karnym byłoby ciekawiej

3

Ukarany, ale to oni zgarnęli 3pkt, a Wisła 0


13

@AmigoBlancos
Minister rolnictwa dzwonił żebyście trochę oszczędzali murawę w okolicach jedenastego metra bo strasznie zajechana

1

@July_6_BcN
Jak przystało na przystawkę przed poważnymi meczami w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?