Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Fantastyczny Chłopiec @Luciano99
@Luciano99 Ty groszem nie śmierdzisz więc odpadasz.
@Fantastyczny Chłopiec o 50zł możemy się założyć dla sportu
3
Kapustka 87 xD
Dobrze, że mi przypomnieli dlaczego w te gówno nie gram
1
@Fantastyczny Chłopiec
Jestem się w stanie założyć z kimkolwiek tutaj, że zagra max 6-7 spotkań lub może inaczej - powyżej 500 minut i znów będzie pauza
2
Alkohol jest dla słabych ludzi.
Pozdrawiam.
0
8:30
Pod Toaletą w siedzibie Ferrari
6
@malypuzon
Cały skład Realu
2
@Gibbon_FCB
Jak weźmiesz Olmo i Gaviego razem wziętych to wychodzi zawodnik na wiecznym l4
3
@Kessie
Ty to możesz tam jutro wypić złoty wywar, ale nie w postaci piwa kanonierku, a i jeszcze przy okazji wperdol wylapiesz
5
@Luciano99 Ty pewnie pamiętasz
https://x.com/i/status/2032746600565485712
3
@michal26
@Kessie też ma przebłyski jak dostaje bombę w oko
4
@FcPortoFan1999
Nią
2
@FcPortoFan1999
To się nie dziw tyle bo jeszcze zostaniesz wiadomo kim
1
@FcPortoFan1999
Nie, aktualnie sobie leżę
14
A ja nie odpalę meczu Realu bo mi się tych fajansiarzy nie chce oglądać i nie jestem madryciakiem.
Tyle
2
Arsenal dzisiaj kolejny krok do mistrzostwa.
Postanowiłem więc zakupić jako prezent iPhona dla mojego przyjaciela @Kessie żeby mógł jak najczęściej korzystać z tego portalu.
@Kessie czekam już u Ciebie w mieszkaniu
https://zapodaj.net/images/8f77ba566034f.jpg
4
@wpwelement najlepszy moderator w Polsce
2
@Dari0G
Wstyd to jakby grał w Legii
2
@kundee
Nie wymagam od Ciebie żebyś zrozumiał xD
1
@Luciano99
Lucek zacznijmy od tego, że jesteś kibicem Barcelony doprowadzonej do ruiny finansowej. Dostaliście ileś tam lat temu rekordowe 222mln i jedyne co zrobiliście to przewaliliscie hajs, stworzyliście kominy płacowe itd
I ty mi dajesz komentarz o wydatkach Liverpoolu jakby nasz klub miał się rozpasc po transferze Isaka, a prędzej wydamy następne 500mln w następnym okienku niż się to wydarzy.
Kumasz?
To tak jakby Żul pod biedronka żebrajacy o 2zl wysmial mnie bo sobie kupiłem redbulla po zawyżonej cenie za 9zl.
Jakby tego było mało to napisałeś to zupełnie z czapy i nie w temacie, a ja tylko napisałem jak to z Gavim jest.
Uraz za urazem.
2
@Luciano99
Jak tam wydana Fortuna za Neymara?
Pozdrawiam xD
1
@escarabajo
Półgłówki wyżej ( pozdrawiam @Luciano99 i @FCB_dimiC xD ) oczywiście nie skumali, że przecież nie życzę tego, ale sami widzimy wszyscy jak to wygląda
0
Gavi wraca, szkoda tylko, że za miesiąc kolejny uraz
11
XD co tu napisać
@Encore
3
@Kessie
Już postawiłem singla na Arsenal tysiaczka na betlicu do wyjęcia 1370.
Pozdrawiam
2
@Czyhrynski
Dokładnie tak myśli superbet gdy @Luciano99 dokonuje depozytu
3
@Jakchcesz
Rozkminka
https://zapodaj.net/images/22ab47bbf5e8d.jpg
1
@tbas
Bo wolimy Buzza Astrala
2
Komentarz usunięty
1
@Kessie
Ale przynajmniej masz wszy
0
@Sulimo
Legia to powinna przestać istnieć, a nie prowadzić