2

@Fantastyczny Chłopiec @Luciano99

@Luciano99 Ty groszem nie śmierdzisz więc odpadasz.

@Fantastyczny Chłopiec o 50zł możemy się założyć dla sportu

3

Kapustka 87 xD
Dobrze, że mi przypomnieli dlaczego w te gówno nie gram


1

@Fantastyczny Chłopiec

Jestem się w stanie założyć z kimkolwiek tutaj, że zagra max 6-7 spotkań lub może inaczej - powyżej 500 minut i znów będzie pauza

2

Alkohol jest dla słabych ludzi.
Pozdrawiam.

0

8:30
Pod Toaletą w siedzibie Ferrari


6

@malypuzon
Cały skład Realu

2

@Gibbon_FCB
Jak weźmiesz Olmo i Gaviego razem wziętych to wychodzi zawodnik na wiecznym l4

3

@Kessie
Ty to możesz tam jutro wypić złoty wywar, ale nie w postaci piwa kanonierku, a i jeszcze przy okazji wperdol wylapiesz

5

3

@michal26
@Kessie też ma przebłyski jak dostaje bombę w oko

4

2

@FcPortoFan1999
To się nie dziw tyle bo jeszcze zostaniesz wiadomo kim

1

@FcPortoFan1999
Nie, aktualnie sobie leżę

14

A ja nie odpalę meczu Realu bo mi się tych fajansiarzy nie chce oglądać i nie jestem madryciakiem.

Tyle

2

Arsenal dzisiaj kolejny krok do mistrzostwa.
Postanowiłem więc zakupić jako prezent iPhona dla mojego przyjaciela @Kessie żeby mógł jak najczęściej korzystać z tego portalu.

@Kessie czekam już u Ciebie w mieszkaniu
https://zapodaj.net/images/8f77ba566034f.jpg

4

@wpwelement najlepszy moderator w Polsce

2

@Dari0G
Wstyd to jakby grał w Legii

2

@kundee
Nie wymagam od Ciebie żebyś zrozumiał xD

1

@Luciano99
Lucek zacznijmy od tego, że jesteś kibicem Barcelony doprowadzonej do ruiny finansowej. Dostaliście ileś tam lat temu rekordowe 222mln i jedyne co zrobiliście to przewaliliscie hajs, stworzyliście kominy płacowe itd

I ty mi dajesz komentarz o wydatkach Liverpoolu jakby nasz klub miał się rozpasc po transferze Isaka, a prędzej wydamy następne 500mln w następnym okienku niż się to wydarzy.

Kumasz?
To tak jakby Żul pod biedronka żebrajacy o 2zl wysmial mnie bo sobie kupiłem redbulla po zawyżonej cenie za 9zl.


Jakby tego było mało to napisałeś to zupełnie z czapy i nie w temacie, a ja tylko napisałem jak to z Gavim jest.
Uraz za urazem.

2

@Luciano99
Jak tam wydana Fortuna za Neymara?
Pozdrawiam xD

1

@escarabajo
Półgłówki wyżej ( pozdrawiam @Luciano99 i @FCB_dimiC xD ) oczywiście nie skumali, że przecież nie życzę tego, ale sami widzimy wszyscy jak to wygląda

0

Gavi wraca, szkoda tylko, że za miesiąc kolejny uraz

11

XD co tu napisać
@Encore


3

@Kessie
Już postawiłem singla na Arsenal tysiaczka na betlicu do wyjęcia 1370.

Pozdrawiam

2

@Czyhrynski
Dokładnie tak myśli superbet gdy @Luciano99 dokonuje depozytu

1

@tbas
Bo wolimy Buzza Astrala

2

Komentarz usunięty

1

@Kessie
Ale przynajmniej masz wszy

0

@Sulimo
Legia to powinna przestać istnieć, a nie prowadzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?