1

Nie wiem co bardziej szokującego.
Mount z bramka na 3:0 dla United czy Mbappe właśnie zdobywający gola z rzutu karnego

2

@Kamiloza91
Już po zawodach w lidze.
Nie ma kto zrobić pościgu

@Eklerek @Kessie

3

Jeszcze 15minut i Pep będzie mógł się udac do swojego gabinetu by szukać kolejnych wzmocnień

3

@Lanosss ja nawet mogę mu wpłacić na taką zRzutkę, ale musiałby zmienić jej cel

3

@Pawlak1992
Zadecydowały głosu z za granicy, a dokładniej z Sosnowca

3

@VegetaPolska
Grunt, że Perez okazał szacunek do trenera i go po prostu wyje**ł

6

Co na tym Bernabeu takie gwizdy jakby co najmniej dostali oklep od 2 ligowca?

1

Luźna tygodniówka, ale też dzięki temu, że wyczekał do końca kontraktu.

I to będzie coraz częstsze u zawodników. W sumie już jest - wypełnianie kontraktu do końca by ugrać i nowego pracodawcy jeszcze lepsze warunki gdy odchodzi kwota transferu lub jest ona znikoma.


5

Te City to może i wydać 500mln jeszcze, a wciąż będzie nudne.
Nie tak łatwo rudego Belga zastąpić.

Z drugiej strony jak ma nie być nudne gdy Pep zabija kreatywnosc i przebojowość zawodników

1

2

@Derpowsky
Taka pomarańczowa

0

Ciekawe co musi zrobić zawodnik żeby u tego sędziego otrzymać bezpośrednia czerwona kartke

3

@blakkudium

United jest tak słabe, że @blakkudium zamiast wrzucać ich gole wrzuca po prostu groźne sytuacje

0

Co Cherki za dużo przebojowości, finezji i polotu w ostatnich spotkaniach wiec Pepik mu da teraz kilka meczów odpoczynku.

3

@Bocheno1

Akurat statuetka złodzieja roku nie została przyznana ponieważ @Kessie nawet ją ukradł

2

@mekston
FIFA online ✅

6

@mekston

Po prostu nie mam pracy

2

@Arden
Mówi chłop co czeka 30min na przystanku bo mu się autobus zepsuł 2 przystanki wcześniej ^^


I ku**a nie jeżdżę żadna hulajnoga elektryczna xD

3

@Chucky
Za 25 tysięcy to Ci mogę kurtkę polecić, a nie furkę

0

@Encore @Eklerek ciekawe czy Mainoo odzyje po odejściu Amorima

5

@RosjaninBut
Wykradać?

Biedny Dro, został pojmany wbrew własnej woli

2

@derus
To ty raczej nie wiesz co to sarkazm xD

1

@krycha2201
to juz @escarabajo bym zamienil z nim.
Jakos bardziej cenie te cykle niz cyferki, ale to tylko moje zdanie

1

0

kto jest w top2?
@Luciano99 i kto

3

Travis Scott - Oki z ameryki xD

16

@Eoren
Ale najpierw jaja


Przepraszam musiałem

3

@gumaz @malypuzon @ViscaelBarca2007
Tak gadacie jakbyście się sami nie bawili nigdy pilotem

3

@Luciano99 @Kessie @Bocheno1
Alko już czeka, ulubione przekąski @Kessie 'go właśnie zakupione także czekam na was koledzy o 20:00 zaczynamy wspólny seans gali złotej piłki

https://zapodaj.net/images/3c7abb8e7bdec.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?