Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Faro
Zacząłbym się o Ciebie martwic gdyby Ci się podobał
3
@blakkudium
Jakiej walki jak wy kasy nie macie.
To by była podobna walka co moja z @Kessie pod orlenem
8
@Kessie gdy @pt9 wrzuca na La ramble fotkę z rowerem
2
@Barceloniarz987
Guardiola idzie po 3 miliard wydatków transferowych
3
Wejście na Quiz o 20:00 będzie możliwe w M1 u uriela na ch3
2
@Jakchcesz
I po co Ci to było Trent
3
Hahaha
Prawie jak nagroda specjalna/ pocieszenia dla Lewego imienia Gerda Mullera
13
@JanuszKorwinMikke
70x lepszy, nie ograniczajmy się
5
@Faro
Już myślałem, że do kadry Hiszpanii będą stanowić z Unaiem Simonem o sile reprezentacji na MŚ w USA
1
@Jakchcesz
A rzut rożny -
https://zapodaj.net/images/deac03a8a50e5.jpg
2
@Faro
Jak to nie chce takiego kocura?
0
@Gall
Spoko, ale dla mnie to akurat nic nie zmienia w tej kwestii, że biali - Real, a bordowo granatowi - Barca
1
@Batys
Nie wiem kto wymyślił żeby Barcelona grala w białych koszulkach, które od zawsze kojarzą się z Realem.
Nie wiem jak wam podoba się ten zamysł i wykonanie, ale dla mnie tragedia
0
@lajcior
Siedzieć to będziecie wy jak wasze przekręty wyjdą na światło dzienne xD
0
@lajcior @Eklerek
Oczywiście domówka z takim o to pięknym nadrukiem
https://zapodaj.net/images/d5822546b667d.png
Pozdrawiam
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Eklerek
Ja jeszcze muszę kupić te zielonkawe/ morskie z obecnego sezonu bo domówkę już mam.
Ogólnie ostatnie lata kibice the Reds nie mogą narzekać na trykoty.
Arsenal zresztą również
3
Ło Jezuniu piękne by były
1
@Danny Gaucho
Tak?
To podaj nick którego nie usunąłem.
4
@July_6_BcN
Tak to już jest po 30tce
3
@escarabajo
La rambla jak Bank, lepiej mieć kilka kont
0
@clyde
Szczerze?
Nie pamiętam xD
4
@clyde
Boje się, że może to Ci popalić styki, ale już wyjaśniam:
Z internetu.
PS. Ale żeś mnie wmontowała w towarzystwo madryciaków
0
@gumaz
@Kessie jak Arsenal dzisiaj zero trofeów.
Albo będzie jak w ZP Za ubiegły sezon i rozdziela głosy między @Kessie i @Luciano99 niczym Raphinha i Yamal, a wygra ktoś trzeci
3
@gumaz
El Jarek to @July_6_BcN ?
12
Polish Striker i uj
@Eklerek @Kessie @mekston @fart
1
@ranger3120
Po karnym dla Realu
4
@macio_944
Gej musi być zdecydowanie bardziej aktywny w tym meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale by tu teraz Nunez wszedl i pozamiatał towarzystwo
0
@Faro
No słabe by to było usuwać konto przez takie coś