8

@Faro
Zacząłbym się o Ciebie martwic gdyby Ci się podobał

3

@blakkudium
Jakiej walki jak wy kasy nie macie.
To by była podobna walka co moja z @Kessie pod orlenem

8

@Kessie gdy @pt9 wrzuca na La ramble fotkę z rowerem

2

@Barceloniarz987
Guardiola idzie po 3 miliard wydatków transferowych

3

Wejście na Quiz o 20:00 będzie możliwe w M1 u uriela na ch3

2

@Jakchcesz
I po co Ci to było Trent

3

Hahaha
Prawie jak nagroda specjalna/ pocieszenia dla Lewego imienia Gerda Mullera


13

@JanuszKorwinMikke
70x lepszy, nie ograniczajmy się

5

@Faro
Już myślałem, że do kadry Hiszpanii będą stanowić z Unaiem Simonem o sile reprezentacji na MŚ w USA

1

2

@Faro
Jak to nie chce takiego kocura?

0

@Gall
Spoko, ale dla mnie to akurat nic nie zmienia w tej kwestii, że biali - Real, a bordowo granatowi - Barca

1

@Batys
Nie wiem kto wymyślił żeby Barcelona grala w białych koszulkach, które od zawsze kojarzą się z Realem.

Nie wiem jak wam podoba się ten zamysł i wykonanie, ale dla mnie tragedia

0

@lajcior

Siedzieć to będziecie wy jak wasze przekręty wyjdą na światło dzienne xD

0

@lajcior @Eklerek

Oczywiście domówka z takim o to pięknym nadrukiem
https://zapodaj.net/images/d5822546b667d.png

Pozdrawiam
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Eklerek
Ja jeszcze muszę kupić te zielonkawe/ morskie z obecnego sezonu bo domówkę już mam.

Ogólnie ostatnie lata kibice the Reds nie mogą narzekać na trykoty.
Arsenal zresztą również

3

Ło Jezuniu piękne by były


1

@Danny Gaucho
Tak?
To podaj nick którego nie usunąłem.

4

@July_6_BcN
Tak to już jest po 30tce

3

@escarabajo
La rambla jak Bank, lepiej mieć kilka kont

0

@clyde
Szczerze?
Nie pamiętam xD

4

@clyde

Boje się, że może to Ci popalić styki, ale już wyjaśniam:

Z internetu.


PS. Ale żeś mnie wmontowała w towarzystwo madryciaków

0

@gumaz

@Kessie jak Arsenal dzisiaj zero trofeów.

Albo będzie jak w ZP Za ubiegły sezon i rozdziela głosy między @Kessie i @Luciano99 niczym Raphinha i Yamal, a wygra ktoś trzeci

3

@gumaz

El Jarek to @July_6_BcN ?

12

Polish Striker i uj
@Eklerek @Kessie @mekston @fart


1

@ranger3120
Po karnym dla Realu

4

@macio_944
Gej musi być zdecydowanie bardziej aktywny w tym meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale by tu teraz Nunez wszedl i pozamiatał towarzystwo

0

@Faro
No słabe by to było usuwać konto przez takie coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?