0

@Arden jezdziec bez glowy

8

Yaya toure by się przydał;)

3

Notatnik padl ;)

1

@messi33 jesteś złodziejem po prostu;)

1

Co deco miał łeb;)

0

@MesQueUnClub96 za ferana i raphinie idzie kupić leao

0

Balon pęknie pewnie niestety.

0

@AxelF ale nigdzie nie ma obowiązkowych klauzul w innych ligach ..dawać każdemu miliard i tyle chce grać to niech gra nie chce to out i tyle...

0

As dalej można nie czytać...

0

Najlepsze to to że Nico nie przyszedł ..za 60..

0

Dać im raphinie albo toresa

0

Chiesa był dobry 3 lata temu , może się odbuduje jeszcze :D

0

@PeterMaro to odszedł całkowicie z ks ?

0

Bedzie La Liga Bonita na ks w tym sezonie ?

0

Biała Gwiazda jedzie ładnie :D

0

Nico przyjdzie w deadline day , laporta lubi takie akcje.

1

@escarabajo paru bedzie stać z boku ;)

0

@Rhoo xavi to nie ta liga...

0

@Boss227 wiem jaki jest rok i jakich mamy zawodników !!!

0

Boli Wielka Barcelona ? Ma boleć!!!

1

@Alo_Vi ale bedzie na ps jest yamal i raphina

0

Maszyna ruszyła.

0

Gdyby nie on w półfinale mogło nie być Hiszpanie Gracias Jules !

0

10 to wiadomo kto powinnien wziasc

0

Oni tak ale panu już podziękujemy..

1

raphinia do arabów...

0

@Crema Catalunya Ty se daj spokój bo bronisz gościa który siedzi tyle co Dembele w szpitalu...

0

Nakaz powinien być a nie zalecenie....

0

@Bajson taka prawda przeciętny zawodnik już teraz czego Messi lewy Ronaldo xavi iniesta można wymieniać dlugo się tak nie łamali ich bardziej faulowali ale dobra będzie talent wieczny do 40...

2

Niech se da spokój z poważną piłką więcej go nie ma jak jest później dochodzi do siebie miesiące .... jak ktoś jest dobry to nie łapie kontuzji nawet jak go tną ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?