Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o nieeeeeeee.....
0
Komentarz usunięty
0
odejsc za free to może pół roku przed końcem umowy dlatego mają czas ja w firmie dostaje przedłużenie tydzien przed koncem umowa to umowa ...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Histori piłki nożnej a czego ....
0
dobry bo dużo tempa ma ....
0
Na środku pomocy jak iniesta a nie na boku ...
0
Po co daje tego alene na skrzydło ... coutinho nie mógł zagrać od początku ? aż tak wiele to nie pograł ostatnio lepiej boatenga na takie leganes wystawiać a nie na seville ... szook ..
0
Przez 2 tyg z formy nie wypadnie ;)
0
Może sweet focia ;)
11
Nie musi już trenować ;)
3
No i co z tego że nie przedłużyli z nim umowy mają jeszcze rok ... i bardzo dobrze że tak robią nie beda mu musieli placic teraz za podpisanie umowy.
4
Myśle że zagra rakitic napewno , brakuje mu rytmu meczowego.
16
Dało się grać z iniestą i xavim na śp a z coutinho sie nie da mimo że ten grał na tej pozycji w premier league co walka jest nie ta co w la liga , busquets z vidalem nie dadzą rady na spd a cou na spo ? Dziwne , czego nie spróbuje nawet tego grając z jakimiś ogórkami tylko wystawia jeszcze trzeciego defensywnego rakiticia .
1
Oczekujemy od Murillo jak najlepszych występów , ciekawe kiedy go wpuścisz hahha ...
0
Mogli go wymienić na ben yedera z dopłatą , był by solidny zmiennik suareza a może był by tutaj nawet lepszy.
0
W każdej fifie był słaby ... sprzedać i kupić davidsona Sancheza.
2
We fifie zawsze był słaby , niech kończy nawet jutro kariere lenglet dużo lepszy nie wspominając o umtitim.
3
To sie alena nagra fest ... mógł zmiane robić w 90 na czas jak taka Celta mocna ...
0
Dembele niezawodny.
0
Od początku grał w BM na śpd potem dopiero zaczął wyżej grać.
0
Kimmich był śp to bardziej do środka schodzi a semedo gra przy lini pozatym kto ma podawać w BM w Barcelonie są inni od tego.
0
Munir zostań !!!!!! Błagam :D
0
za darmo bym starego dziadka wymienil nawet
0
Za darmo to będzie warty jak przesiedzi na trybunach pół roku
0
Warto poczekać jak przesiedzi na trybunach pół roku ?
1
to rakitic 190 hahahh...
0
U niego to wszystko na raz może się przydarzyć ;)
1
kto po prawej ma grać ?
0
W co rzucić mam ;)