0

Za wiele to do przodu nie gra może dzisiaj będzie musiał

2

4 defensywnych pom woli wystawić jak malcolm ....
No ale Betis to potęga..

0

Żeby pogral taki malcolm kiedy jak nie dziś ile można pchać tego coutinho...

1

Stegen alba pisze umtitl Roberto!!!!! Rakitic!!!busket!!!!Artur dembele Suarez!!!!!messi

0

Jakoś w tym roku jestem bardziej pewny ;)

2

Tytuł pewny i tak z kim byśmy nie grali ;)

0

Na tyle szans co dostał to i tak dużo i jeden mecz Suarez się pół sezonu przewraca o swoje nogi a i tak gra...

0

Dalej niech go tuman jeb***ny wystawiwa na skrzydle jak nie ma szybkosci na srodek go do chu**

0

Ale będzie tam vinicius jechał tego Roberto aż mi go szkoda.

3

To co Messi na ls będzie grał???

0

3 śpd i niepełnosprawny suarez

1

Coutinho est bez formy bo gra na skrzydle a teraz szybkosć to podstawa na boku salah, dembele, mbape ,coman każdy wie że bedzię łamał do środka i strzelał to nie wypala już to pora coś zmienić i dać go na śp , nie mówie że dziś w ale w lidze z takim valladoidem to śmiało powinien grać.

0

Woleli boatenga ściągnąć ....

3

A Piątek już dwie ;)

0

Niech gra ten boateng dzisaj barca przegra i nie bedą ludzie wystawiać go już do składu...

0

Kurła dalej bedzie grał tym rakiticiem....

0

U mnie we fifie grał i całkiem niezły krepy silny szybki .

0

Ma rację skończy mu się kontrakt to się wtedy można zastanawiać czy przedłużać i na ile .

0

Słaby jest żeby grać z Valencją , pokazał z sevillą, napastnik z sassuolo ma grać?

0

Dembele i tak bedzie grał a hazard nawet za suareza by mógł grac.Musi być topowy zmiennik dla messiego i dembele , całego sezonu nie pociągnął we dwóch.

0

Mogą być komentarze że w zbyt ważnym meczu ;d ale oby poszło mu jak najlepiej ;)

0

Ani de light ani de ligth tylko de ligt ;)

0

A gdzie grał w monaco ?

0

Bardziej do wyjęcia jak Mbape.

0

nie kracz , nie kracz ...

0

A kto ma grać Boateng ? z Valencją?

0

Zagrał całkiem nieźle nie gorzej niż arthur po wejściu .

0

Lewandowski też na styk miał i mu nie uznali ... i innych decyzji było złych w niemczech też ekipa do okulisty... zasady w takich sytuacjach mają być na korzyść atakującego a jest jak jest .

0

W życiu rakitic nie zejdzie chyba że mu nogi połamią .

2

W życiu ..... :D nawet we fifie by to nie przeszło .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?