Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za wiele to do przodu nie gra może dzisiaj będzie musiał
2
4 defensywnych pom woli wystawić jak malcolm ....
No ale Betis to potęga..
0
Żeby pogral taki malcolm kiedy jak nie dziś ile można pchać tego coutinho...
1
Stegen alba pisze umtitl Roberto!!!!! Rakitic!!!busket!!!!Artur dembele Suarez!!!!!messi
0
Jakoś w tym roku jestem bardziej pewny ;)
2
Tytuł pewny i tak z kim byśmy nie grali ;)
0
Na tyle szans co dostał to i tak dużo i jeden mecz Suarez się pół sezonu przewraca o swoje nogi a i tak gra...
0
Dalej niech go tuman jeb***ny wystawiwa na skrzydle jak nie ma szybkosci na srodek go do chu**
0
Ale będzie tam vinicius jechał tego Roberto aż mi go szkoda.
3
To co Messi na ls będzie grał???
0
3 śpd i niepełnosprawny suarez
1
Coutinho est bez formy bo gra na skrzydle a teraz szybkosć to podstawa na boku salah, dembele, mbape ,coman każdy wie że bedzię łamał do środka i strzelał to nie wypala już to pora coś zmienić i dać go na śp , nie mówie że dziś w ale w lidze z takim valladoidem to śmiało powinien grać.
0
Woleli boatenga ściągnąć ....
3
A Piątek już dwie ;)
0
Niech gra ten boateng dzisaj barca przegra i nie bedą ludzie wystawiać go już do składu...
0
Kurła dalej bedzie grał tym rakiticiem....
0
U mnie we fifie grał i całkiem niezły krepy silny szybki .
0
Ma rację skończy mu się kontrakt to się wtedy można zastanawiać czy przedłużać i na ile .
0
Słaby jest żeby grać z Valencją , pokazał z sevillą, napastnik z sassuolo ma grać?
0
Dembele i tak bedzie grał a hazard nawet za suareza by mógł grac.Musi być topowy zmiennik dla messiego i dembele , całego sezonu nie pociągnął we dwóch.
0
Mogą być komentarze że w zbyt ważnym meczu ;d ale oby poszło mu jak najlepiej ;)
0
Ani de light ani de ligth tylko de ligt ;)
0
A gdzie grał w monaco ?
0
Bardziej do wyjęcia jak Mbape.
0
nie kracz , nie kracz ...
0
A kto ma grać Boateng ? z Valencją?
0
Zagrał całkiem nieźle nie gorzej niż arthur po wejściu .
0
Lewandowski też na styk miał i mu nie uznali ... i innych decyzji było złych w niemczech też ekipa do okulisty... zasady w takich sytuacjach mają być na korzyść atakującego a jest jak jest .
0
W życiu rakitic nie zejdzie chyba że mu nogi połamią .
2
W życiu ..... :D nawet we fifie by to nie przeszło .