Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziu_FCB Znów mu urośnie do 3% i wyrwie sie jarowi.
1
@Safrani do tego jednego procenta? czy do elektoratu jarosława?
1
@reloaded Może i Gavi miał cięższą kontuzję ale nie rozbierali mu cztery razy kolana.
Jest kilka możliwości:
-reklamowo lepiej być na trybunach w Barcy niż nieźle kopać w betisie
-Jest tak słaby że wolą spaść z wysokiego konia niż zaryzykować upadek w takim betisie, transfer z barcelony brzmi lepiej niż szybki przeskok z betisu przez barcę
-kolano jest jeszcze gorsze niż wyobrażają sobie to najwięksi hejterzy i lepiej przeczekać na trybunach niż ryzykować że nie jest w stanie grać na pełnych obrotach.
2
Mało znane Brazylijskie celebrytki już przebierają nogami :)
0
@MesQueUnClub_87 Wszystko fajnie ale mnie to zastanawia jaki on ma obraz swoich wyborców bo jak dla mnie to on dokładnie bije w nich.
0
@Matheu12 Mnie ciekawi jak widzi swoich wyborców jakubiak bo na moje oko to on w nich chce bić :)
0
@karolax10 Wedle przecieków Inigo potem brazol.
0
@draxidox Dziwne że nie ma tu tej najbardziej epickiej akcji z interu gdzie @kuz robi dwoma roletami na małej przestrzeni czterech graczy w tym jedna roletą zakłada siatkę.
@kuz nie do końca miał bajeczną technikę ale odpowiedż na twoje wrażenie jest prosa w jego czasach nie była tak zwartych formacji było więcej miejsca nawet ówczesne autobusy dziś wyglądają jak ser szwajcarski pppatrzą cna nie okiem dzisiejszego fana..
0
@clyde Ja gram w BG I i II od wydania i postanowiłem ze przed dziełem Lariana ogram ich divinity siny by łatwiej to przejść no i po błędzie w 1 utknąłem i absolutnie nie mam motywacji by to kończyć nie mówiąc o II i BGIII :(
0
@esem91 Nawet jeśli, to wciąż jest dzieckiem nie ma co rozdzierać szat.
0
@Kubsoleon No ja się zastanawiałem nad tym czy jako trybynowicz z barcy ma lepsze oferty reklamowe niż jako dobry gracz np Berisu, z tego uporu musi wynikać że chyba lepiej być na trybunach w Barcelonie.
Są jeszcze dwie możliwość uważają że jakby nie poszło znów na wypożyczeniu to nie będzie fajnych ofert, i bezpieczniej jest startować z dużego klubu nawet jako ktoś niegrający. A może z tym kolanem to jest gorzej niż nawet ja podejrzewam a pisze o tym jako o bombie.
3
Odpływacie jak nie tak dawno z urusem, pedri jest świetny ale do Iniesty to mu sporo brakuje i ja bym wcale tak ich nie stawiał na jednym piedestale to trochę inne profile graczy.
2
@gumaz Ciekawy ruch jednym zdaniem wykosił znów połowę swojego elektoratu który oscyluje w granicach błędu statystycznego, dodając do tego wypowiedź o bykowym można łatwo wysnuć wniosek że on wcale nie walczy o prezydenturę ani nawet poważnie nie startuje tylko robi zasięgi jako poseł, tylko skąd będzie startował :)
0
To o to chodziło z tymi łapami ku niebu...
5
Urus cały czas podnosi tą rękę żeby przy rożnym na niego grali a wy się śmiejecie, nawet mi was nie żal.....
A na poważnie to urus miał potworne problemy z linią za Xaviego, i się nie poprawił on powinien linią dowodzić a to on ją najczęściej lamie. Gdyby tylko myślał tak szybko jak biega.
0
@yoli Chyba za plecami....
0
@mmaciass zabawne bo sam głownie piszesz o polityce....
1
@Pawlak1992 Oczywiście że to nie dzieło sztuki, już pomijam walory estetyczne, pięciolatek może przykleić banana do ściany(uwaga kąt przyklejenia banan został jakoś zastrzeżony :O jakbyście chcieli zmałpować) ale ile osób może namalować obraz albo wykuć posąg który mniej lub bardziej coś przypomina.
0
@Encore Ciekawe czy jakby trafił na innego trenera i sztab to byłby piłkarz ułożony obecnie i na wyższym poziomie, bo na papierze jeśli chodzi o skill to ma wszystko.
1
@Blantozaur To był Rijkaard i tak część środowiska mu doradzała by nie grał nimi dwoma bo są zbyt podobnymi zawodnikami.
5
złodziej zawsze najgłośniej krzyczy: łapać złodzieja!
1
@Pawci023x A czemu Japończyki obchodzą Kurisumasu?
0
@BorzyKrzys Największy hit to cover i małpowanie skandalistek
Dale Frances Bozzio była małpowana przez madonnę ta przez wiele innych w tym Gagę teraz robi to ta "artystka" jak masz talent i umiesz tworzyć to nie musisz pokazywać wszędzie cyca, bo bez tego ludzie będą o tobie pamiętać.
3
@OzzyFCB + firmy zwiazkowców oplatające kopalnie i dojące ją do krwi
1
@michal26 Ostatnio nawet pisałem o tych 100 000, i ogólnie odzew był mieszany niektórzy nawet uważają że to za dużo :)
Ja nie wiem czy milion ale na pewno ruszył bym by ustalić limit jakiś podpisów i bez niego nie możesz nawet startować, (ogłaszać się w mediach by zwiększać zasięgi)
Jest tylko malutkie ale, wybory prezydenckie to też wskaźnik poparcia dla partii politycznych w niektórych na mniejszą skalę w niektórych na ogromną, to trochę by zaburzyło plany małych partii, bo wypuścić kandydata muszą(a dokładniej tak się utarło i łatwo się tego nie zmieni) i to byłby dla nich katastrofalny blok gdyby nie zebrali np. twojego miliona.
I zgadzam się że trzeba to ukrócić bo lansowanie się w wyborach na prezydenta by powiększyć rozpoznawalność to dla mnie mały ale skandal.
Co do debat to nasi politycy szkolą się w usa i wygląda na to że będą chcieli na polską ziemię przenieść show a nie merytoryczną debatę, zresztą te ostatnie to były bardziej manifesty polityczne, albo klasówka gdzie pani odpytuje klasę z dodawania a dzieci dukają ze ściagi, a nie debata.
Debatę popis wyobrażam sobie a za was/a wy to było by nieoglądalne bo wszyscy już to znamy na pamięć, tu trzeba by coś wymyśleć by kandydaci wchodzili w interakcje ale nie wypluwali na siebie nic nie znaczącego bełkotu czy swoich czarów marów znanych na pamięć.
Tylko czy oni chcą merytorycznej debaty i czy mają do niej ludzi bo z kandydatów obecnych(tych większych) to tak słabo to widzę.
1
@Kgorecki2500 " Przyrodnik, znawca nauk o zwierzętach, wybitny specjalista z zakresu chowu i hodowli zwierząt, ekonomista, doradca rolny, pedagog i organizator życia społeczno-gospodarczego" brzmi jak zaprzeczenie psl jedyne co ich łączy to koryto on je widział a psl kocha.
PS. piąte pokolenie i mówi po polsku to najbardziej zadziwia.
2
@SelloutCrowd https://www.transfermarkt.pl/laliga/spieltagtabelle/wettbewerb/ES1?saison_id=2008&spieltag=22
0
@Kgorecki2500 Jakby powiedziała Polscy niemcy budowali obozy to by dopiero była jatka :)
0
@Sysia11 Coutinho i de jong też niby na papierze mieli wszystko by odnieść sukces w Barcelonie, a jednak są w top jak przepalić w piecu kasę transferach.
0
@lucca87 Ferran zależy od pensji, jeśli dobrze pamiętam to przez trzy lata udowodnił że dostaje za dużą, nie zmienia tego trzy ostatnie miesiące.
Fati za free byle wypchnąć.
Duńczyk świetny ale zdrowie i dziwne kontuzje, trzeba sie pozbyć bo jako wolny dostał sporą pensję.
De jong pozbyć się zapomnieć.
Szczęsny, po sezonie podziękować
Araujo to nie profil pod Barcelonę przy świetnej ofercie sprzedać
Fort mnie się podoba ale nie pogra przy kounde, a flick go nie widzi na LO
Pablo Torre ma pecha że wreszcie jest dla niego pozycja ale konkurencja okrutna.