0

@Rewolucja123 z dawnym podejściem to nic że idelanie pasuje, zobaczymy czy chce mu się zapylać na boisku.

0

O lewego już we dwóch kryją....

0

@Kgorecki2500 Patton to ten co wierzył że jest reinkarnacją jednego z wielkich antycznych dowódców?

0

@KmN No na zadupiu większe szanase na spokój i bezpieczeństwo w przyszłości.

1

@Bolton Niesamowici są ale pierwsi będą z udostępnieniami gdziekolwiek to pokażą.....

3

@BORO_12 No stworzony oprócz operowania piłką i zobaczymy jak ważne jest to dla flicka i jak łatwo było zablokować całą obronę dociskając urusa.

1

@PatrychoO Jak głównie Plus i czasami Radio Złote Przeboje

, i tak eska rak niesamowity tylko o weekendzie i gówniana muzyka.

0

@jacobFCB Akurat wyśmiewanie tego to skrajny debilizm, chyba ze zakładamy że w przyszłości polki i polacy nie będą się chędożyć i nie będzie problemu. A to że ta pani nie umie tego prawidłowo do końca wyjaśnić to inna sprawa.

2

@Rifek No właśnie miałem pytać bo pewnie chodzi o pod rząd bo tak to wręcz nie do uwierzenia.

7

@Peciak Piszesz jakby usa to nie był kraj którego fundamentami istnienia nie była imigracja i multikulti. Śmieszy mnie też ubolewanie nad krajami które setki lat łupiły afrykę i azję, niech teraz ludzie z tamtąd ich łupią.

A spróbowałeś pojąć że nie wzbogaci się tylko gates i nestle ale też MUSK :O

A tak dokładniej to sprecyzujesz co będzie po tych ostatnich wyborach, gdyby wygrała kamala, kolejnego prezydenta będą wybierać w bingo? Czy zostanie el comendante.... Za dużo internetu i baniek medialnych.

0

@Kidd Ernesto Valverde :)

1

@Peciak Odważnie z tym muskiem.

Można też ubolewać że prawie 400 mln kraj ma taki wybór. Wcale nie trzeba trzymać się tych zasad które narzucasz.

0

@tomek8756 No należy ale tylko troszkę, bo na zachodzie to maja największy problem z potomkami migrantów, ale jak oni ich łupili setki lat to niech teraz ich ta afryka i azja łupią nie ma się co nad nimi litować tylko myśleć o sobie.

0

@zadafcb Kurde właśnie kiedyś myślałem by zapytać jak to właśnie wygląda z tym pałkowaniem bo też niby odczucia były takie że powoli przymiera a tu takie zaskoczenie.

0

@Krzysztof1987 Tam już dawno takich nie ma oni nawet zjedli nie tak dawno uważane za symbol kraju ozdobne łabędzie.

1

@Khajio Dragon ball to przeszłość bo peak jego autora to końcówka lat 80 więc nie do końca kupuję takie porównania.

0

@galix22 Drużyna którą dostał i ogarnął wyglądała dużo lepiej niż ta z wielkimi nazwiskami, wiec ja tu upatruję problem, o ile nie miał problemu z zarządzaniem młodymi i średniakami tak były problemy z gwiazdami.

6

@Safrani Oczywiście że normalność, ludzie powinni sobie zdawać sprawę że w sejmie ideowców jest garstka i o zgrozo najwięcej po skrajnych stronach a reszta to oportuniści rządni władzy i kasy. Zbrojne walki o polityków to głupota to jakaś odmiana syndromu sztokholmskiego, najgorzej jak do oportunizmu i hipokryzji która jest standardem dochodzi bezczelność i dyletanctwo.

0

@BORO_12 Jak to nie ma po prostu są słabi, albo możemy sie bawić jak w wynalazki na LS które tak ci się podobają.

0

@Rifek Kiedyś był o tym artykuł albo komentarz że było tylko 2-3 zawodników którzy zadebiutowali w pierwszym składzie zaliczając wszystkie kategorie wiekowe, a tych najniższych kategorii od tak nie znajdziesz. Pierwszy z nich zadebiutował w pierwszej drużynie kilka lat temu, ale nazwiska nie pamiętam wiec wielkiej kariery nie zrobił.

0

@BORO_12 Jak dla mnie to wygląda znacznie lepiej na OP niż na LS.

0

@Faro Problem jest taki że oprócz Fatiego w Barcelonie nie ma LS nie jest nim ani Brazol ani Olmo i to w końcu wyjdzie nam bokiem.

@lukkobe Zgadza się ale w takim klubie nigdy nie dogodzisz wszystkim, a zwiększenie głębi składu to mus. Obyśmy tym kłopotem bogactwa cieszyli się jak najdłużej bo ostatnimi laty to był z tym poważny problem a najgorsze że w najważniejszych momentach. Zresztą pytanie co z de jongiem bo jego przyszłość to tak średnio wygląda, no i zdrowie naszych zawodników koronny przykład ro olmo świetny ale jak bym go na fundament żadnej poważnej drużyny nie wskazał.

0

@BORO_12 Raphinha idzie na OP Pedi z Casado go ubezpieczają a Nico śmiga po LS.

2

@lukkobe Czy ja wiem czy by musiał, jak dla mnie Raphinha ląduje na OP a niżej grają Pedri z Casado.

0

@Litman No a skąd ten bank, akurat on najlepiej wie jak potoczy się jego kariera jak zostanie tam dłużej, wystarczy że z bratem który go wychował pogada.

0

@BORO_12 A skąd ty wiesz jak chce grać flick skoro ostatnio wyplułeś mądrość że nie interesuje cię jak grał w Bayernie :O

Bierzesz pod uwagę taką możliwość że gdyby miał dobrego LS to by nim kurde grał!

1

@MateuszDoniec tak z ciekawości zapytam bo ty śledzisz hiszpańskie media co się dzieje z tatkiem fatiego jak młodemu szło to był wszędzie a teraz od dawno go nie widziałem, on się gdzieś zaszył czy wszyscy mają go gdzieś?

0

@Comentateiro A może to było ***** jkm ?

1

@karolszymek Postaw znicz na biurku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?