Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 z dawnym podejściem to nic że idelanie pasuje, zobaczymy czy chce mu się zapylać na boisku.
0
O lewego już we dwóch kryją....
0
@Kgorecki2500 Patton to ten co wierzył że jest reinkarnacją jednego z wielkich antycznych dowódców?
0
@KmN No na zadupiu większe szanase na spokój i bezpieczeństwo w przyszłości.
1
@Bolton Niesamowici są ale pierwsi będą z udostępnieniami gdziekolwiek to pokażą.....
3
@BORO_12 No stworzony oprócz operowania piłką i zobaczymy jak ważne jest to dla flicka i jak łatwo było zablokować całą obronę dociskając urusa.
1
@PatrychoO Jak głównie Plus i czasami Radio Złote Przeboje
, i tak eska rak niesamowity tylko o weekendzie i gówniana muzyka.
0
@jacobFCB Akurat wyśmiewanie tego to skrajny debilizm, chyba ze zakładamy że w przyszłości polki i polacy nie będą się chędożyć i nie będzie problemu. A to że ta pani nie umie tego prawidłowo do końca wyjaśnić to inna sprawa.
2
@Rifek No właśnie miałem pytać bo pewnie chodzi o pod rząd bo tak to wręcz nie do uwierzenia.
7
@Peciak Piszesz jakby usa to nie był kraj którego fundamentami istnienia nie była imigracja i multikulti. Śmieszy mnie też ubolewanie nad krajami które setki lat łupiły afrykę i azję, niech teraz ludzie z tamtąd ich łupią.
A spróbowałeś pojąć że nie wzbogaci się tylko gates i nestle ale też MUSK :O
A tak dokładniej to sprecyzujesz co będzie po tych ostatnich wyborach, gdyby wygrała kamala, kolejnego prezydenta będą wybierać w bingo? Czy zostanie el comendante.... Za dużo internetu i baniek medialnych.
0
@Kidd Ernesto Valverde :)
1
@Peciak Odważnie z tym muskiem.
Można też ubolewać że prawie 400 mln kraj ma taki wybór. Wcale nie trzeba trzymać się tych zasad które narzucasz.
0
@tomek8756 No należy ale tylko troszkę, bo na zachodzie to maja największy problem z potomkami migrantów, ale jak oni ich łupili setki lat to niech teraz ich ta afryka i azja łupią nie ma się co nad nimi litować tylko myśleć o sobie.
0
@zadafcb Kurde właśnie kiedyś myślałem by zapytać jak to właśnie wygląda z tym pałkowaniem bo też niby odczucia były takie że powoli przymiera a tu takie zaskoczenie.
0
@Krzysztof1987 Tam już dawno takich nie ma oni nawet zjedli nie tak dawno uważane za symbol kraju ozdobne łabędzie.
1
@Khajio Dragon ball to przeszłość bo peak jego autora to końcówka lat 80 więc nie do końca kupuję takie porównania.
0
@galix22 Drużyna którą dostał i ogarnął wyglądała dużo lepiej niż ta z wielkimi nazwiskami, wiec ja tu upatruję problem, o ile nie miał problemu z zarządzaniem młodymi i średniakami tak były problemy z gwiazdami.
6
@Safrani Oczywiście że normalność, ludzie powinni sobie zdawać sprawę że w sejmie ideowców jest garstka i o zgrozo najwięcej po skrajnych stronach a reszta to oportuniści rządni władzy i kasy. Zbrojne walki o polityków to głupota to jakaś odmiana syndromu sztokholmskiego, najgorzej jak do oportunizmu i hipokryzji która jest standardem dochodzi bezczelność i dyletanctwo.
0
@BORO_12 Jak to nie ma po prostu są słabi, albo możemy sie bawić jak w wynalazki na LS które tak ci się podobają.
0
@Rifek Kiedyś był o tym artykuł albo komentarz że było tylko 2-3 zawodników którzy zadebiutowali w pierwszym składzie zaliczając wszystkie kategorie wiekowe, a tych najniższych kategorii od tak nie znajdziesz. Pierwszy z nich zadebiutował w pierwszej drużynie kilka lat temu, ale nazwiska nie pamiętam wiec wielkiej kariery nie zrobił.
0
@BORO_12 Jak dla mnie to wygląda znacznie lepiej na OP niż na LS.
0
@Faro Problem jest taki że oprócz Fatiego w Barcelonie nie ma LS nie jest nim ani Brazol ani Olmo i to w końcu wyjdzie nam bokiem.
@lukkobe Zgadza się ale w takim klubie nigdy nie dogodzisz wszystkim, a zwiększenie głębi składu to mus. Obyśmy tym kłopotem bogactwa cieszyli się jak najdłużej bo ostatnimi laty to był z tym poważny problem a najgorsze że w najważniejszych momentach. Zresztą pytanie co z de jongiem bo jego przyszłość to tak średnio wygląda, no i zdrowie naszych zawodników koronny przykład ro olmo świetny ale jak bym go na fundament żadnej poważnej drużyny nie wskazał.
0
@BORO_12 Raphinha idzie na OP Pedi z Casado go ubezpieczają a Nico śmiga po LS.
2
@lukkobe Czy ja wiem czy by musiał, jak dla mnie Raphinha ląduje na OP a niżej grają Pedri z Casado.
0
@Litman No a skąd ten bank, akurat on najlepiej wie jak potoczy się jego kariera jak zostanie tam dłużej, wystarczy że z bratem który go wychował pogada.
0
@BORO_12 A skąd ty wiesz jak chce grać flick skoro ostatnio wyplułeś mądrość że nie interesuje cię jak grał w Bayernie :O
Bierzesz pod uwagę taką możliwość że gdyby miał dobrego LS to by nim kurde grał!
1
@capoN https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14974914#comment-14974914
1
@MateuszDoniec tak z ciekawości zapytam bo ty śledzisz hiszpańskie media co się dzieje z tatkiem fatiego jak młodemu szło to był wszędzie a teraz od dawno go nie widziałem, on się gdzieś zaszył czy wszyscy mają go gdzieś?
0
@Comentateiro A może to było ***** jkm ?
1
@karolszymek Postaw znicz na biurku.