0

@Lucyfffer Busquets to samo mówił sprawdź czy ma :)

1

@wojopancer Ferran , Brazol już ma niezłe PR no i zbiera liczby.

0

@JohnA Za dużo.

0

@Kgorecki2500 Akurat sporo osób doradza pisowi wystawienie słabego kandydata by jakiś czarny koń wygrał z trzaskowskim, memcen na to nie ma szans(tym bardziej że coraz więcej smrodku tam w środku się wydobywa, a cień wiplera się źle kojarzy) ale kto wie kto wystartuje, taka gawryluk łapała 10 % bez żadnej kampanii. Ktoś centrowy o uznanym nazwisku mógłby namieszać zwłaszcza że trzaskowski to nie jest jakiś heros tylko sztucznie pompowana wydmuszka.

O post niżej sam wklejasz Rymanowskiego on spokojnie bierze z 15 % jak nie więcej.

0

@Encore No mnie nie podszedł, odpuściłem przy 5 odcinku drugiego sezonu.

1

@blakkudium Maldini zwłaszcza jak nie pytamy tylko nastolatków.

0

@Rhaan Mam wrażenie że to co napisałeś można podpiąć do wielu gier, ot choćby diablo 4 tu na LR więcej było emocji cinematiciem niż samą grą jak wyszła i nie okazała się jeszcze chłamem.

1

@Pnog37 Sama kwota za podpis wywala mbappe na pierwsze miejsce :)

1

@Borneo I to jest ta praworządność o którą wyłeś tu tyle lat? To niezłe standardy takie same jak pisowców.

0

@AlwaysBlaugrana Ja uwązam i kiedyś o tym pisałem że to się skończy tragicznie dla niego, nie można ciągle będąc na świeczniku wojować ze wszystkimi.

0

@Marian_Pazdzioch Ale wiesz że potem się rozpłakał?

0

@Radioactive9705 Ta paskudna teresa to tak do tego pasuje jak pięść do nosa.

1

@BulaKG A ja nie zdziwił bym się jakby on doskonale wszystko to widział tylko że takie akcje są dla niego opłacalne.

0

@tristan87 Przynajmniej znaczek się zgadza, dziady pikują ostro w dół, szkoda że jednak laporta przedłuża tą współpracę.

1

Przypomina mi to czasy jak interesowałem się polską ligą tam co sezon była ta sama gadka że coraz ciężej pracują, nie no cyrk.

0

@Lucerfi A to dawniej mężczyźni się nie kastrowali, bo wydaje mi się ze musisz jednak poszerzyć swoją wiedzę.

0

@GeneralXavi No ale jak pomóc? To kluczowe pytanie bez tego rozdzieranie szat w twoim wykonaniu jest śmieszne. Wiele krajów czeka na akcję odbudowy bo to bardzo pomogło by ich gospodarkom, Polacy też to będą robić najprawdopodobniej ci którzy pracują dla NImieckich i Francuskich firm budowlanych.

0

@Trojanek23 Stanisław Żółkiewski

2

@Herato Akurat jest ich całkiem sporo choćby dodam Mac Allister Laudrup czy Youri Djorkaeff

1

@maroon A ja jednak obstawiał bym akcję gaśniczą, w okolicach gdzie mam rodzinę było kilka takich przypadków, gdzie najwięksi herosi akcji potem mieli kajdanki na łapach.

3

Holocaust i Rasizm to dwie najbardziej op tarcze w obecnych czasach.

0

@Tatazolwinia Tak na szybko Ruud Gullit, Jay-Jay Okocha bez problemu znajdziesz więcej jak chwilę się zastanowisz.

0

@Arden Przypomniały mi się słowa Busquetsa on też tak dawniej mówił. Sprawdziłem, tak ma :)

0

@Litman Tylko że wtedy powinien usłyszeć out albo trybuny.

1

@misterio On raczej balansował na krawędzi chorych akcji które pudrował właśnie zbiórkami.

5

Chłop jako jedyny ma głowę na karku w hiszpańskiej piłce i nie chce był pół reprezentacji było w szpitalu a ci jeszcze z pretensjami, Hiszpania to naprawdę stan umysłu.

2

" Jak pisze Marc Mayola z dziennika ARA, bezsensowne podawanie piłki tylko po to, aby ją mieć, jest tiki-taką. Barça Guardioli nie grała w to" Co? A jak nazywano styl pepa jak nie tiki-takę a on tego określenia nie znosił, to że potem głupcy uznali że najważniejsze jest klepanie piłki to inna sprawa.

0

@Arden No ja bym trochę przystopował bo uważam ze grał lepiej, no i najważniejsze on się nie rozwija.

0

@Mocher Bo w młodzieżowych drużynach grał głównie na 9, no i jego predyspozycje też razej lokują go na 9. Ale oni go na 9 zamęczą od razu on nie ma zdrowia by siłować się z ŚO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?