1

@jacobFCB No jakby nie LR to ja bym praktycznie nie wiedział co co jest.

0

@KrychaFCB Dmowski miał rację nawet wesela jakieś takie bardziej męskie.

0

Tak w ogóle to Nike nie turla teraz Laporty za te zabawy z innymi opcjami czy jest tu jeszcze jakieś drugie dno. Bo to że koszulki robi ohydne to wiadomo od dawna.

0

@Azi A nie liczy na kogoś kogo ma w kadrze?

2

Tak bym podsumował https://ibb.co/tCmzXRg

1

@ObiektywnyKibic121 No gdyby psychika ludzka była tak prosta było by pięknie.

1

@Arden Największym hitem jest to że on ponoć nie mieszkał sam....

0

@Lucho_Juchacho Cieżkie pytanie bo jesli nie nastąpił krach to właściwie mielibyśmy innych zawodników na 100% Pewnie tylko Messi by się ostał bo nikt by go nie ruszył chyba że z powodu konfliktu z Barto.

A jako że nie wiemy jak by wyglądała Barca po trzeciej wymianie pokoleniowej bartomeu :) to ten wymarzony skład należało by budować od zera teraz.

1

@Pawel13sz Serio masz w wymarzonym mascherano ?

1

@RichardWinters Ok ale to wciąż nie do końca sprawiedliwe, z tego co widzę to w norwegii średni wiek samochodu to ok 10 lat elektryków to ok 3-4 (zawyżają całość) czyli płonący elektryk to głównie nowy elektryk. Więc nie do końca zadowolony.

0

@RichardWinters To daj jeszcze ile jest spalinówek a ile elektryków i dopiero wyciągniemy wnioski.

4

@BorzyKrzys To mamy szczęście że .kom a nie .com

1

@Arkon Prawnuków ;) Połowa z nich to przeje , większość wnuków będzie tylko słyszała o tych pieniądzach.

1

@mordini123 Niech zostanie biały takich Barcelonie nie potrzeba.

0

@mientusek1407 Ale to prawda jak długo wygrywają to ludzie pewne rzeczy olewają, przyjdzie ciężki moment zaraz będzie że (tu pociągnę temat tym przykładem nie wiem czy rzeczywiście robią show) i będzie wypominanie tak działa świat.

0

@Coutinho007 Nie będę oceniał bo to za wczas ale LL to trudna liga.

0

@pax Akurat jakby brał zioła umitiego to zagrał by na euro a potem rozleciał na kawałeczki.

0

@TrzecieOko Z perspektywy czasu To szaman Umtitiego to lepszy fachowiec niż ten kto leczy holedra.

1

@vangoor Oczywiście ze Francuz, pisanie ze wjechał za free to niezłe nadużycie, i to o nim piszę się że jest najlepszy.

2

Jestem za epickie boje między wujasem laportą a matką rabiota to byłby już najgłębszy odwiert.

0

@Yoshi94 No spędził ale 10 lat temu to żaden wielki plus.

0

Uwielbiam te artykuły na zlecenie laporty...

1

@Eto'o9 R10 A w życiu, z holendrem pojawia się ten sam cykl.
Nowy pomysł nowe ustawienie on błyszczy 5-6 spotkań już wszyustko siada, potem następuje albo zmiana trenera albo pomysłu na de jonga i znów to samo na świerzości 5-6 spotkań fajnych i siada. Gość kosztował ogromne pieniądze zarabia równie dobrze a od sześciu lat odpala.

Nie nadaje się do 433, ani nawet do systemu flicka bo nikt w Barcelonie nie kupi mu rzemieślnika do rozbijania ataków.

0

@norbi77 A właśnie bo ukłuło mnie to w tamtym komentarzu "Gdyby nie Xavi i Iniesta, to Messi skończyłby podobnie" To Puyol i Xavi powiedzieli dość.

0

@Eto'o9 R10 No grać może i nie ale zawsze można pozorować bieganie i walkę jeszcze bardziej.

2

@Arden No wygrał i wciąż płacimy od niego raty :)

0

@juarez Ja bym raczej napisał że spektakl z klaunami zwłaszcza że szkolą się w usa a część o zgrozo myśli że polityka dzieje sie tylko na x.

0

@mekston Jeśli w Rijadzie lokalne dziewczyny muszą chodzić w chustach to ja w oświadczenie nie wierzę.

0

@Sulimo Ja tam już za stary na to jestem ale jak zerknąłem kiedyś na te regiony to jednak nie sentyment przemawia że pierwszy rzut miał najlepszy desing. Drugi jeszcze uszedł reszta to z wyjątkami dla mnie chłam a to nie tak że nie można nic ciekawego wymyślić bo siostra grała w nexomon i można fajne stworki opracować.

0

@Michael24 Tak właśnie czułem że dziś dostanie lepa w ryj za te słowa. gdyby to nie było że to poważna sprawa z tym dronem to miała by piękną przewózkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?