Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Amidamaru Z tego co widzę to na cda jest choć trochę przestrzeliłeś czasowo bo najlepiej było na wbijam.
0
@ziomal88 no tak jakby xavi trupami nie grał. Moder nie grał, a skoro to taki koks w pracy z młodzieżą to niech sięga po młodzież.
0
@NeroTFP1 Nie no nie masz szans z holendrem nie ma statystyk na dynamikę i widowiskowość :)
1
@MichalZZZ Ekscytacji to nie czuje od 2015 roku ale czekam na mecz bo może Xavi się zlituje i da trochę minut młodym i ich z przyjemnością obejrzę.
0
@kuz No ale co nie rozumiesz zaraz wbija rezerwowy DP i lapcio będzie szukał topowego DP :)
0
@xvcWinterSoldier Zobacz sobie jak sobie dobrze radzą małżonki nieżyjącego Gosiewskiego
0
@mekston Ale to trochę takie skrzywione, bo 10 jest w chinach, w usa masz ogromny rynek zarówno jeśli chodzi o finanse jak i ludzi którzy coraz częściej skręcają w kierunku piłki kopanej(imigrnanci i potomkowie) całkiem prawdopodobne że niebawem będą szarżować top 4-5. Przed Messim mieli siódmą lokatę a wtedy nimi i chińską ligą mało kto się w europie ekscytował jedynie transfery odbijały się głośniejszym echem. Więc patrząc okiem europejczyka to trochę mało kogo to obchodziło globalnie to liczb nie oszukasz ale inne regiony raczej nie przeżywają bardzo mistrzostw w chinach czy usa, czyż nie?
1
@LM10GOAT Ja tam w zmiennika nie uwierzę, przyjdzie i lapcio do końca okienka będzie wszystkich bujał że już prawie ten top DP kupiony . My dzieciaków nie możemy rejestować a tu bajki o dwóch DP w tym jeden z topu :)
5
@kigani No kolejny kozak który okrada swój kraj z koleżkami pod przykrywką patriotyzmu ha ha ha, tak tak kaczor to super patryjot on nawet swojego brata nie kochał i wyciera sobie nim ryja by robić politykę a polskę kocha.
1
@IronSanHybrid O IMB wiedziałem o fordzie nie, jak już jesteśmy przy branży moto to niemieckie firmy były przechowalnią dla ss manów.
12
@kigani Patriotą takim samym jak Kaczor czy Fico :)
0
@BORO_12 No tak bo ty wiesz co się dzieje w gabinetach że piszesz o momentach ja pitolę......
0
To mówisz @BORO_12 że nikt go nie chce....
0
@Hindus Bo to był specyficzny gracz od zawsze mówiło się o jego mega talencie a nigdzie nie potrafił oprócz live go potwiedzić choc miał przebłyski u papużek, a jego największym problemem jest ten ze to chimeryczny gracz który musi byc gwiazdą głaskaną po czole, to się nie mogło udać w Barcy.
1
@Kamiloza91 No ja nie wiem czy jest na rynku piłkarz w naszym zasięgu finansowym który da nam 30 bramek na sezon, a do tego potrzebujemy kolejnego gościa na LS który dołoży dubl double i DP który zrobi to samo bo FDJ i Pedri nie są od liczb :)
0
@Kubsoleon No mało co się różnią, tym bardziej że prostytutki gwiazdy porno i olnyfansiary na ww portalach powiększają swoje zasięgi, tak porówanie się broni, do tego oprócz strefy ero psują głowy innymi działaniami.
0
@Kubsoleon To X Facebook insta i tiktok lecą :)
0
@Messibestplayerintheworld Jakiej rotacji :) Jak go kupimy to nie ma szans na kolejnego DP bo my nawet dzieciaków z LM zarejestrować nie możemy, chyba ze bawimy się w grę sprzedamy ludków za 200 baniek w tym wszystkich najlepiej zarabiających :)
0
@tristan87 No zobaczymy jak zareaguje na opluwanie w mediach może mu się odmieni :)
0
@LM10GOAT Czyli bernardo i kolejne długi.....
0
@Cule1234 @Cule1234 Budżet jest napięty jak plandeka na żuku więc obawy @krol211 jak najbardziej zrozumiałe nie ma mowy by wyczarowali kasę na dwóch DP i na ich pensję.
1
@fcbarcafan19 Ale fotka wyszła hot.....
1
@vangoor No nie wiem czy ma rację bo zamiast spaliście powinno być spaliśmy bo brał w tym udział.
0
@Emhyr No to dla mnie trochę za mało jak na "grać jak barca", nawet trochę to rozumiem skoro nawet Pedri spłyca grę Barcy do posiadania :(
0
@Faro Ale on nie był drugim strzelcem bo był taki dobry tylko koledzy mieli potezne problemy ze strzelaniem, zresztą mieliśmy już te dyskusje kilka razy połowę swoich statów nabił w trzech meczach.
0
@Emhyr Żeby grać jak barca to kategorycznie trzeba mieć większość składu a dokładniej cały na bardzo wysokim poziomie technicznym a i odpowiedni zawodnicy muszą mieć określone profile, ja ekspertem od brighton nie jestem ale ja tam takich graczy nie wiedzę zwłaszcza na kluczowych pozycjach DP i ŚP.
0
@Tarins Pedri to już spokojnie do 30 dobił.
0
@Emhyr To pewnie dlatego nie maja dwóch wygranych pod rząd w sezonie.
0
@Emhyr No ja nie wiem skąd to przekonanie że w fizycznej Anglii odnajdzie się ktoś tko dołował fizycznie w spacerującej Barcy
1
@Litman @Almighty Dembele :) Kessie też odszedł po cichu, ale zazwyczaj ci których nie chcemy futryny nie puszczają.