Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Eurocienizna to już tylko takimi podrywami funkcjonuje bo muzycznie to na pewno się nie broni.
0
@Bagsik88 No to sam przywołujesz dream team a ile wygrali przy messim, prawie nic , a jednak dream team jest częścią futbolu, Barca nigdy nie będzie na poziomie medialnym Arsenalu czy Chelsiaków.
0
@draxidox To i tak chyba lepsze niż jak sprzedawanie wiz, pełowców przynajmniej widzieli a pisuary im za plecami deale robili :)
0
@FCBparasiempre Przecież Franco nie był kibicem realu, on tylko ten klub wykorzystywał do swoich celów bo był doskonałą tubą propagandową i wizerunkową to mariaż dwóch ciemnych typów którzy czerpali z tego przedsięwzięcia określone profity.
0
@TR3YWAY 1.Gundo.
2. ter StegenemYamal
4. sam nie wiem ale kounde bym tam nie umieścił 80% obecnego sezonu to dołował niemiłosiernie i grał jak elektryk. Chyba Brazol nie mogę patrzeć na jego grę ale broni się liczbami.
Rozczarowań.
1. od dawna de jong
2. Pedri
3. jednak lewy bardzo dużo szans zmarnowanych i bawienie się w 10.
4. Portugale ale nie miałem wielkich wymagań a i tak zaskoczyli negatywnie calneclo broni jeszcze gorzej niż mi się wydawało a felix jest jescze bardziej bezbarwny niż sądziłem.
No i nie chce się czepiać ale to urus miał lepszy sezon niż Francuz ale ostatnie mecze zmieniły optykę u wielu osób, i tu jest problem czy wyżej ocenić gościa który miał dużo więcej większych i mniejszych błędów niż urus który miał ich sporo mniej ale za to jeden kardynalny który finansowo tylko kosztował będzie ok 100 mln.
0
@sintesox A wołałbyś mieć takiego moneymara 4 lata czy męczennika 10 .
0
@Bagsik88 A to sam messi wygrywał czy jednak ktoś mu tam pomagał, coś tam mi się o złotym pokoleniu obilo nawet chyba MŚ i dwa europy wygrali w większości kluczowi zawodnicy,.
Czyli uważasz że Barca przed 2008 rokiem to był klub medialnie na poziomie arsenalu bo tak to znów po swojemu obracasz, ja nic messiemu nie odbieram ale nie róbmy z Barcelony Levante które zostao wielkim klubem bo grał tam Argentyńczyk.
2
W Barcelonie albo jesteś pompowany jako fenomenalny albo jako śmieć i tak to płynie ku wodospadowi, pierwszy sezon świetny drugi fatalny w pierwszym przyszłość Barcelony w drugim niech się ładuje do śmieciarki.
Jak dla mnie musi zostać złapać minut doświadczenia ze świadomością obecnego sezonu i zobaczyć
3
@Emhyr No jak dla mnie przebalowana kariera, talent nieziemski. Zastanawia mnie to juniorowanie w Brazyli od kilku lat skąd to się wzieło.
0
@PatrychoO Nie nie byli byśmy, bo przed Messim wokół Barcy unosiła się inna atmosfera a w jej szeregach przez lata lądowali magicy futbolu jak Ronaldo Rivaldo Ronaldinho.
5
@DonCarletto No właściwie to najlepsza opcja na LS na jaką stać fc Barcelonę, aż strach się bać na kogo by przewalali kasę jakby mieli możliwość przepalania po 300 na okienko.
2
@Kidd Oj miał i to dzieło zabrało mu parę lat życia a dokładniej skróciło, szkoda że nie umiał kobiet malować :)
0
@Kgorecki2500 A to antysemici.
0
@Mezocyklon87 No tworzenie problemów które potem sami chcą rozwiązywać to specjalność polityków.
1
@misterio Volkswagen i mercedes już brązowe gatki, zaraz ich puścimy z torbami......
1
@Xpert77 Ślepy to jesteś ty jak nie widzisz że jesteśmy lepsi tylko wszystko się przeciw nam jakoś tak ustawia....
1
Romantyczny wielbiciel tenisa i piłki kopanej prędzej go wyśle na trybuny niż do Barcelony.
0
@Lucerfi J widzę sporo podobieństw orban wielokrotnie torpedował fajne rzeczy za kasę od rosji dokładnie tak jak nas rodacy używając liberum veto.
0
@Pedri16Future Znając Polskie realia trochę boję się o to dziecko.
0
@Kgorecki2500 Przecież jest w pis skrzydło które jest bardzo prorosyjskie co z tego ze krzyczy na rosje jak poza kamerami robi z nimi interesy i działa na ich korzyść.
0
@HighestInTheRoom Nie znam się bo nigdy o nim nie słyszałem....
4
@NeroTFP1 No to teraz życzyć mojego wyniku ja przestałem w 2004
0
"""Nie widzę żadnego plusa takiej decyzji. Jedyny jest taki, że ten sztab mało zarabia,..."
No czy ten sztab rzeczywiście tak mało zarabia bo widziałem różne opinie oraz dane i raczej przychylił bym się do tego że wcale tak mało nie kasują.
0
@Radioactive9705 Ojciec Chrzestny.
0
@Losiex Oprócz absolutnego musu na LS i DP to przydął by się :
pomocnik jako że fdj i pedri nie dojeżdżają a mimo iż jestem fanem Fermina to wiadomo sporo jeszcze nauki
PO bo kounde ma swoje ograniczania których nie przeskoczy i jest elektrykiem
LO bo cancelo nie umie bronić o czym wiadomo od dawna.
ŚN bo nie możemy jechać na 35 letnim lewandowskim i potrzebuje zmiennika a feran to żart a brazol skreślony prze Xaviego.
No jest tego trochę, tylko że to mrzonki bo będziemy kupować przyszłe balasty. No moze na nico uzbierają to było by coś choć 100% fanem nie jestem.
Co do potencjału to męczy mnie ta narracja, tak jakby każdy piłkarz osiągał pełnie potencjału.
1
@waletpl a reszta już nie pasuje do narracji "do którego miałby udać się na zasadzie wypożyczenia." gdzieś jest napisane że psg musi go wypożyczyć????
3
@waletpl @xavi890 A wy ? "Wątpliwość może stanowić jednak to, czy paryżanie wyrażą zgodę na kolejne wypożyczenie Simonsa. "
0
@Encore A i tak nie ma podejścia do tego w Barcy.
1
@fart Oj tam tak jakby górniaczka nie dostała głosów z politycznego powodu....
1
@MichalZZZ Jak ogłoszą go do Realu to ma +20 do wygrania :)