0

@Em_DzeJ Co kto tak pisał, przecież to był kluczowy gracz MC.

0

@VamosVamos Zostawić, przyszedł zimą to nie jest komfortowa pora na transfer, zresztą on jakiejś kosmicznej pensji nie ma.

0

@PJ777 Nie no Gundo pierwsza połowa to jedno słowo, niechlujnie ale rozumiem za dużo gra.

0

No i co im ten Casado zrobił takiego ? Dostał chłopak wreszcie długo wyczekiwaną szansę to te ogry zaraz go do szpitala chcą wysłać...

0

@michal26 No jak dla ciebie EV nie jest trenerem dobrym który umie ustawić drużynę dobrze taktycznie to ja wysiadam, mam wielkie zarzuty do niego za minimalizm nie stawianie na młodzież i zarządzanie kadrą ale ustawienia drużyny mu nie odmówię.

Ale kiedy on był tym przekotem że takie opinie wystawiasz? To był sezon 18/19 gdzie patrzono na niego jako młody talent i złote dziecko holenderskiej piłki, on niewiele się polepszył od tego czasu, to raczej wiara a nie chłodne spojrzenie na niego.

0

@michal26 No ok, ale ile jeszcze czekamy na to aż odpali bo na razie to w Barcy przez tyle lat to grał może z cztery miesiące na najwyższym poziomie, tak to zawodzi, a na brak szans narzekać nie może.
Raz do 433 kompletnie się nie nadaje, dwa nie ogarnia żadnej pozycji w barcy a na wielu był próbowany, całe to super pokolenie z Ajaxu nie dojeżdża, marne pocieszenie że fdj z nich wygląda najlepiej.

2

Xavi jako zawodnik dwie czerwone( jako druga żółta ) nieźle zdziczał na ławce :)

0

@michal26 To puste zdobywanie, to wygląda tak podbiera piłkę ŚO holuje ją tam gdzie powinien stać i oddaje do boku innemu pomocnikowi ale trwa to tak długo że najczęściej kończy się zwrotem do obrońców bo rywale już się ustawili.

No jest drugi bo Gavi jest połamany, pedri to cień siebie i też jest połamany, oriol okazał się oriolem a reszta to dzieciaki a jest jeszcze kapitan, Gundo emeryt schował ich do kieszeni wyglądają przy nim jak juniorzy.

0

@against_modern_football Ale jaki z nich będzie pożytek po takich długich urazach, to raczej wzmocnienie ławki.

0

@bari_94 Podejście takimi meczami wygrywa się mistrzostwo z zeszłego sezonu zbiera żniwo.

0

@michal26 Tak progressive carries od obrońcy do pomocnika głównie wszerz.

0

@mordini123 Co to w ogóle jest, jest tyle świetnych przypadków jak choćby Kane że wyskakiwanie z jakimś Cr to żart.

0

@Emhyr Jak dla mnie to koronnym przykładem tego to był coutinho, a ta jego kepmka trawy z której ładował w PL i nic w LL to już w ogóle kwintesencja tego wszystkiego.

3

@Danny Gaucho Sam sprawdziłem najpierw na transfermarkcie bo dla mnie jest najbardziej przejrzysty i te ponad 400 spotkań razem już bardzo nie pasowało no i patrząc na lata razem grane nawet jakby TM nie był dokładny bo to jednak stare dziej eto nijak nie trzyma się kupy, ale samo gogle wyrzuciło ten artykuł jak wrzuciłem tak dla sprawdzenia.

0

@sevs A to w meczach powiększenie coś daje ekstra?
https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/000/995/784/a32.jpg

1

@Emhyr Bergkamp i Aimar, miałem też sporą fiksację na tle Adriano to była bestia.

0

@Lisuuu @626 No ja na to trochę inaczej patrzę o ile MC to wiadomo najgorsza opcja a BVB to najfajniejsza i uważam ze reszta to porównywalny poziom choć może psg słabsze trochę od reszty to jednak z katarczykami ma problem że jest tam Mbappe jeden z niewielu piłkarzy obecnie który może sam wygrywać mecze a na jego stronie będzie jego rodak.

1

@cules100pro Oj wciąż bardzo boli że to Xavi wraz z ekipą z Barcelony im te puchary wreszcie wygrali.

0

@kubix05 Ja tego nie oglądałem ale tam smoleń często chyba się pojawiał na początku no nie? Czemu go nie ma fotce.

0

@QQL5 nie mam pojęcia kto to dokładnie jest więc nic.

1

@MESSIah16 Moje przecinki nikogo nie oczerniają ani nie podają niesprawdzonych informacji to ty się tu tym zajmujesz z przerwami na płacz o aborcję i demografię.........

1

Cóż jak chce grać i woli prawą stronę to odejdzie jak pasuje mu rola zmiennika albo grywanie gdzie popadnie to zostanie, podejścia do pieniędzy nie biorę pod uwagę choć wiadomo ze pewnych kwot się nie odrzuca, tylko czy on taką dostanie?

2

@MESSIah16 Gościu zrób małe dochodzenie bo to jednak nie jest zero jedynkowa sprawa, wiem że dla ciebie to trudne ale zachęcam.

0

@KrychaFCB @koksik2700 no wyżej informacje już całkowicie zmieniają odbiór tej tragedii.

0

@zadafcb Ja w szoku że ktoś w ogóle chce go leczyć....

0

@Forsyth No każdy kto myśli inaczej to powinien wybrać się do szpitala.

0

@MESSIah16 Ciekie bolki są ja po tych szpilkach z naleśnikarnią szybciutko bym prezesa doprowadził do wrzenia.

1

@Barcasub Wokalistka dość popularna ktoś tu wklejał jej osiągi w mediach i to nie jakiś no name.

0

@Lucerfi No każdy ekonomista jakiego widziałem w TV nie związany z pisem tak twierdził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?