0

@barcelonaLM Oj nic tak nie spaja jak dostęp do koryta.

@barteq No ja nie wiem czy dla lewicy aborcja nie jest najważneijsza, ja raczej obstawiał bym że jest bo w innym wypadku po co na nich głosować skoro mozna zagłosować na lewe skrzydło PO które właściwie w KO rządzi.

0

@BORO_12 "Każdy zaczyna od małego klubu " Pep i Zizou pozdrawiają....

A ja nie wiem czy nikt go nie chce, to tylko wedle ciebie info a dokładniej domysły dziennikarzy, zresztą jak nikt a Bayern to co klub cyrkowców???

No ten hag właśnei był za takiego uważany, Pochetino też wróżono wielkie kluby, tak jak z piłkarzami potencjał zawsze jest nie zawsze udaje się go w 100% wykorzystać, Motta jako młody chłopak miał papiery na wielką karierę a skończyło się tak średnio.
I tak samo jak z piłkarzami którzy w średniakach są gwiazdami a w wielkich klubach kopią się po czole, np Depay.

4

@maroon @Foton No powinni też zmienić trochę prawo bo cześć ludzi te mieszkania by wynajmowała gdyby była odpowiednio zabezpieczona.

2

@TR3YWAY ma rację, nie pisz @FCB24 że to było normalne ze strony lucho https://ibb.co/vhBdFST ostro go wtedy pogięło i nikt mi nie wmówi że to nie ma wspływu na to co sie teraz z nim dzieje. Dzieciak zagrał 52 spotkania zwiedził cały świat, i ani nie ma postury atlety ani treningi w Barcelonie nie pozostawiają optymizmu by takie obciążenia dawać młodemu.

0

@Emhyr Kontrowersyjny piłkarz i legenda, młody, szkodnik i zdrajca, ależ kombinacja.

0

@KacperVEB Ale u nas praktycznie wszyscy piłkarze w pierwszej drużynie są kluczowi ;)
Rotować to można obecnie tylko w obronie a i tak gra tam 17 latek.
Jak dla mnie to jedynym piłkarzem który realnie gra na wysokim poziomie to Gundogan, gdyby nasz klub miał szeroką ławkę to z obecną formą frankie a tym bardziej Perdi nie byli by w one de gala, a tak w obwodzie masz Fermina i oriola no to wiadomo że grać będzie Holender i Kanaryjczyk.

0

@BORO_12 No widzę że pompujesz to bez przerwy, proste pytanie ilu masz trenerów którzy wygrali tryplet? Czy Niemiec jest bez wad, oczywiście ze nie, ale pracował z gwiazdami w wielkim klubie, twoi faworyci nie i mało kogo obchodzą, w barcy każdy ich ruch będzie analizowany przez kilka a gazet o intrenecie nie pisząc, spotkają w Barcy piłkarzy-firmy i agentów robiących pod górkę, Barca to najgorsze miejsce dla trenera.

Kolejne ilu już było mottów i de zebbich w ostatnich latach, bo to nie są goście co trafiają się raz na 50 lat, przedtem wszyscy jarali się pochetino czy negelsamenem nie tak dawno ten hagiem, teraz z tej trójki są tylko heheszki.

1

@BORO_12 To fajnie a czy oni razem wygrali chociaż tyle co Niemiec w rok?

0

@Szklaner Ja uważam i piszę o tym od dawna że FC Barcelona to upadły klub gdzie zgnilizna opanowała wszystko, bo 15 lat psucia klubu nie da się naprawić w dwa lata.
Tu trzeba kompleksowych rozwiązań na wszystkich szczeblach, od prezesa po sztaby medyczny, czy dział skautingu, ba nawet społecznościówki są żenująco słabe, ten pedofil w LM pięknie to wszystko spina ....

0

@tristan87 Dobrze że nie wyjął swojej trąby wpędziłby słonia w kompleksy #Niesamowita trąba

3

@Kidd Don Andres podaje piętką celniej i z lepszym tempem niż nasze gwiazdy w normalnych akcjach :(

@Kozinho. Oj tam masz Pedriego i Gaviego byli lepsi niż Xavi i Iniesta w ich wieku nie wierzysz la bambie....

0

@Szklaner No i chciałbym tylko napomnieć że dwóch trenerów po nim wytykało że treningi były zbyt lekkie.

0

@priest9999 No jak na razie to drodzy piłkarze mają większe bufory tolerancji i nie mówię o tej kibicowskiej. Taniochą nikt się nie przejmuje jak nie ma wielkiego potencjału.

1

@Odcinkowy Zazdroszczę, ja jak przymknę oko to budzę się po meczu dlatego nawet na te spektakle się wygodnie nie rozsiadam bo już dwa razy pokonał mnie morfeusz.

0

@Davvd Po części rozumiem porównanie ale Dembele to jednak sprinter inne obciążenia.

0

@LM10GOAT Bo piłkarze przychodzą i odchodzą, może dwóch trzech z tej kadry realnie zapisze się w historii Barcy większymi literkami.

0

@Pawel13sz A co to ta decent era? Ja oglądam Barcę od 97 roku i było pełno piłkarzy o podobnym potencjale czy poziomie, a jak pijemy do Barcy za Xaviego i Iniesty to praktycznie nikt( wyjątkiem Niemiec z bramki) z obecnego składu by nie podnosił dupy z ławki.

1

@jacobFCB I dlatego nie trenował żadnego klubu poza Barca z czołówki a w samej Barcy w europie zapisał się ale legendarnymi europrzekopami.

0

@Keson No odczujemy bo nie mamy realnych zastępców i to jest problem bo forma obydwóch panów pozostawia wiele do życzenia.

1

@Firestone No to byłby ewenement gdyby szok zadziałał po rozstaniu którego nie było, nie rozumiem za grosz tej decyzji co oni nią chcieli osiągnąć.

1

Boję się wygodnie rozsiąść bo można usnąć, oglądając Barcelonę....

0

@Keson No ja liczę że się obudzi, zresztą potrzebujemy tego na już, bo łatanie pomocy SR i Romeu to byłby dramat.

0

@betleyoneDEjong Potężny kapitan był kiedyś pomocnikiem :)

0

@grzecho521 Widziałeś filmiki z siłowni, lepiej dla piłkarzy że sztab się za nich nie wziął, tu trzeba sztab wymienić.

1

Pozdrowienia od Lucho ⚆_⚆
https://ibb.co/vhBdFST

0

@regatta52 Jeśli jakiś selekcjoner ma w tym udział to lucho.

0

@Encore Dembele to przynajmniej był sprinter to jakoś się dało wytłumaczyć

0

@against_modern_football to lucho go wykończył w repce, ostro go porąbało wtedy.

2

@Azi A to moje ulubione
https://ibb.co/4dVP8hc

0

@tristan87 Cyk drugi sezon 1670 gra Eleonore Habsburżanke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?