0

@Montjuic naukowcy

1

@Kgorecki2500 No gość jest tragiczny zaczynając od jego "publicystycznych" tez do przerywania jak słyszy co mu się nie podoba i teatrzyku jak słyszy coś co sam chciałby mówić, ale cóż w Polsacie pis musi mieć swojego człowieka

0

@Deviler Dla mnie najdziwniejsze jest to że z zaopatrzeniowca robiono w mediach rambo co chwila czytałem o jakiś mitycznych wojskowych szkoleniach a bycie peperesem to >>>>komandos. Choć w sumie ostatnio szef bbn przyrównał wot do gości po afganistanie.

0

@Pawlak1992 Wciąż najlepsza, ale dużo gorzej się prezentuje niż w zeszłym sezonie co jest dziwne i jest kolejnym kamyczkiem do ogródka Xaviego.

0

@VbamboeB Ja pretensji nie mam, ba uważam że on opozycji też robi na rękę, bo na sztandarach dalej będzie mogło być że przeszkadza też długopis pis.

0

@mariogbch Ten klub od lat gnił od góry do dołu i tak szybko się nie wyczyści tej stajni augiasza. Ludzie my nawet pedofila w LM mieliśmy.

1

@semafor Pomijam temat odzyskania formy bo to chyba jedno z najtrudniejszych pytań mając zawodnika w tym wieku.

Co do sprzedaży to nie wiem czy jakiekolwiek kwoty się odzyska na pewno było by fajnie, ale samo zejście z jego pensji która jeśli dobrze pamiętam ma rosnąć było by oddechem dla klubu.

4

@Katalonbar Obaj są z realu coś ci umkneło.

0

@Joe_Barbaro Nie bo nie widzę progresu, wciąż ratują nas indywidualne zrywy. A nawet jeśli chodzi o presing to jest regres.

0

@tomek8756 Kurde nigdy nie słyszałem o myśleniu sztafetowym, człowiek cały czas tą nowo mowę poznaje.

0

@krol211 ale wiesz że on tu jest w redakcji :)

0

@Bartek1817 Pedri i Gavi lepsi od Xaviego i Iniesty przynajmniej jeszcze niedawno tak tu pisali :)

0

@Krzysztof1987 A podanie do Lewego od gundo to nie było prostopadłe?

0

@Firestone To coś kiepsko z pamięcią tamta Barcelona grała lepszy futbol, na pewno intensywniejszy.

0

@kanver_ A gundo to co mu zagrał?

0

@tomek8756 O co chodzi z tą attempted :) fanem nie jestem ale ma trochę za dużo ról by tak ją określać.

0

@dafik85 Nie ważne kto co mówi, ważne kto tłumaczy ;)

2

@hayek Akurat kilka dni temu widziałem wywiad z profesorem zajmującym się tym tematem i powiedział coś takiego: Dziesięć lat temu mówiłem swoim studentom że jedno na trzysta dzieci rodzi się w Polsce z autyzmem, obecnie to jedno na trzydzieści. Czy te liczby które przywołał są prawdziwe nie mam pojęcia ale działają na wyobraźnię.

1

@Criss18Barca Nie, nie zgodzę się bo ta koalicja to koniec psl, oni w gruncie rzeczy walczą o podobny elektorat, mają w sumie podobny światopogląd więc przy koalicji PIS połyka psl jak to robiła z wszystkimi swoimi koalicjantami, a tak przebrzedli "ludowcy" mogą sobie udawać rozsądniejszą opcję dla wyborców.

0

@LS A on twierdził że jest nauczycielem :)

1

@Eric_Abidal_22 Ok dzieki, czyli w sumie to wprowadzano mnie w błąd bo uszkodzenie osłony to nie zniszczenie dzieł, byłem przekonany że jakieś dzieła zniszczyli, oczywiście nie pochwalam i tak powinni się nie wypłacić do końca życia, aż zacząłem szukać czemu akurat dzieła sztuki.

2

@DonCarletto @Kidd Może to nasz legendarny "prędzej zostanę kanarem niż ney nie wróci w 2022"

0

@tomek8756 Trochę nie rozumiem jak to działa, przecież te dzieła są ubezpieczone na setki milionów, jak ci ludzie radzą sobie potem z ubezpieczycielem?

No i muzea też trochę wolno reagują na tych pomyleńców.

0

@Kgorecki2500 Łap tu jak to interpretuje prezydent :) W myśl art. 154 Konstytucji, Prezydent desygnuje Prezesa Rady Ministrów. Jest to zazwyczaj osoba wskazana przez większość parlamentarną.
https://www.prezydent.pl/prezydent/kompetencje/desygnowanie-i-powolywanie-premiera-i-rady-ministrow

Jak znajdę wywiaz z tym konstytucjonalistą to podam artykuł na jaki się powoływał.

Co do zenka to prezydenta obowiązują jeszcze inne artykuły konstytucji na przykład ten a punk 2 podaje w formie żartu
Art. 126.

1. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej i gwarantem ciągłości władzy państwowej.

2. Prezydent Rzeczypospolitej czuwa nad przestrzeganiem Konstytucji, stoi na straży suwerenności i bezpieczeństwa państwa oraz nienaruszalności i niepodzielności jego terytorium.

Jak wskazanie zenka ma się do bycia gwarantem ciągłości władzy? No właśnie, wyskoczenie z jednym artykułem nie zamyka sprawy jak to próbujesz udowodnić bo powołując się na to co piszesz to może i ten zenek się broni tylko ze i sama strona prezydenta inaczej ten artykuł interpretuje(zaraz pewnie zniknie) a i reszta konstytucji nie bardzo tego zenka legitymizuje.

1

@OBSERWATOR2021 No nie wiem czy jest w polsce polityk z opozycji który choć w 10 % poniżył dudę czy urząd prezydenta jak jaro kaczyński.

0

@VbamboeB Duda postąpił sprytnie jak na niego bo opozycja którą wywołujesz miała w piątek tą umowę przedstawić.

0

@Kinginiesta Mati ma chyba za dużo "biznesów" na boku rozkręconych i boi się że mu przepadną.

0

@Kgorecki2500 No poszukam bo ten przepis był cytowany, nie bez przyczyny wszystkie pisiory powołują się na dobre zwyczaje :O a nie na konstytucję .

0

@Kgorecki2500 A skąd wiesz jakie on ma ambicje? Decyzją pokazał że raczej marzy mu się przejęcie władzy po jarozbawie więc nie wypina się na swoje środowisko dwa pinokio leci i traci już resztki poparcia a te miał już wyjątkowo słabe w partii.

Żadnych papierów od jaro zbigniewa zero i bezkręgowca gowina nie chciał. Przypadek, nie sądzę.

0

@MesQueUnClub96 0.11. - Sejm udzielił wotum zaufania rządowi Marcinkiewicza.



Za wotum zaufania głosowało 272 posłów przeciw było 187, nikt nie wstrzymał się od głosu. Większość bezwzględna niezbędna do przyjęcia wotum wynosiła 230. Rząd poparły PiS, Samoobrona, LPR i PSL, przeciwko głosowały PO i SLD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?