Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Ma obowiązek wskazania premiera ze zdolnością do utworzenia rządu i obecnie udaje wraz z pisem że oni taką zdolność mają.
0
@Kgorecki2500 Prezydent nie ma prawa by domagać się żadnej umowy, do wybronienia ale to raczej szukając innych pobudek.
1
@Stinger_ No jeśli zadowala go scheda po jarozbawie to takie wystawienie pinokia to dwie pieczenie na jednym ogniu.
1
@MesQueUnClub96 Zawsze, tylko że zawsze miał też zdolności koalicyjne.
0
@Kuba_1 Bellerin się kłania.
0
@insp1re No w ue to oni od dawna nic nie mogli, raczej tylko ryczeć i się oburząć choć potem i tak głosowali za :)
0
@Emhyr Akurat odejście neya pozwoliło barto pomieszać w księgach, ba jakb to dobrze rozegrał to ta kwota by lkub podratowała poważnie ale on potem tą kasę przepierdzielił .
0
@Emhyr Obroni się dla niego, nie wyznaczenie nikogo z pis może oznaczać dla niego spadki poparcia w tym elektoracie jeśli planuje przejąć schedę po jarku, do tego wyznaczenie pinokia osłabi jego pozycję w pisie która i tak jest słaba. Ale jak ma większe aspiracje(tylko jakim prawem ) to bez poparcia nowego rządu tuska żadnej fajnej fuchy nie dostanie w europie.
0
@Kinginiesta Pełno jest takich spraw że właśnie wracają, ile przestępstw wykryto dzięki absurdalnym decyzjom przestęców.
1
@TR3YWAY No miał super start ale im dalej w las tym było gorzej.
No jak go porównasz do magików to możesz tak pisać , tyle że Lewy grał w Bayernie który grał w piłkę na poziomie o którym Barcelona w ostatnich czasach może pomarzyć, więc w obecnej nawet jeśli jest już słabszy też da radę, ja też wolę inny typ napadziorów ale bez przesady.
@DonCarletto No ja wolał bym Luuka na rezerwe zwłaszcza że był okres gdy graliśmy wrzutkolonę :(
0
Ja utknąłem w pętli, narzekam że rozwój drużynowy jest nijaki(bo w pewnych aspektach jest progres a w innych regres) i wygrywamy indywidualnymi zrywami, po czym przychodzi mecz i czekam na te indywidualne zrywy bo punkty też ciułać trzeba.
1
@Sysia11 To raczej Raul był piłkarzem z klasą tak jak obecnie takim jest kross czy modrić, ale tam zawsze pierwsze skrzypce grali czy to piłkarze czy w zarządzie ludzie w dupe lepsi którzy innych mieli za nic.
0
@Sysia11 To stara musisz być że pamiętasz jaki był Real przed drugą wojną.
0
@Sysia11 No to radzę popatrzeć szerzej bo wciąż było jaki to real Słaby a w 6 lat dołożył 3 w tym czasie potężne MC dołożyło 1. A im okres dłuższy tym gorzej dla potężnego MC a lepiej dla słabego realu.
0
@Sysia11 Ciągle czytam te mądrości a potem w Madrycie nowy puchar w gablocie.
4
@tomek8756 No i co z tego że stano powie swoją "prawdę", to dalej słowo przeciw słowu ach ci celebryci.
0
@Kazragore Ogólnie to akurat najgorsze warunki mają w Polsacie :)
1
@Rewolucja123 Chroń nas chaosie przed takimi cudami jakie proponujesz, to już w ogóle szkoda oglądać mecze bo to będzie męczenie buły na potęgę.
Kontrolowanie meczu no właśnie, ale oprócz tego że niektórzy chcą mieć frajdę z oglądania to jeszcze fajnie było by te punkty ciułać, masz 9 gości w polu z indolencją strzelecką i Roberta z ogromnymi problemami, przecież to jest jak wypisanie się z walki o mistrza.
0
@Roobo To nie szczekanie to wycie z bólu.
1
@Zbyszard @Majczel97 @Hajny No nie wiem czy to by wypaliło coraz więcej trenerów którzy pamieta stare czasy narzeka że materiał inny.
Suszarka od AF skończyła by się depresją albo buntem agentów.
0
@hayek Nie no nie zapominaj że do sejmu wprowadziły takich śmieci jak mejza.
0
@Faro No z twojego Ansu robiła większą i jakoś nie pamiętam byś nad tym ubolewał.
0
@Robert1603 Oj tak piąty trener na utrzymaniu to było by coś :)
0
@Kgorecki2500 No akurat to lekarze ministrowie tak słabo dbali o pacjentów a koncentrowali sie na kolegaach po fachu, kaczor ziobro i duda niby są po prawie a deptają konstytucję jak mogą.
Ministrem może być ktokolwiek byle by miał dobrych doradców, ba mocna persona w partii z dobrymi doradcami zrobi o wiele więcej niż polityk ekspert z czwartego rzędu.
0
@Popitek12 A nie nestor ze stanów? @kamyk_23
0
@Pawlak1992 Zabrakło jeszcze jednej cechy skoro wymieniasz dwie, klasy coś co miał również don Andres.
A tu mój ulubiony jeśli chodzi o Pique który opisał ich charaktery w formie anegdoty:
[Pewnego razu w przerwie meczu gdy ktoś lezał na noszach, a Puyol na mnie krzyczał. Powiedziałem mu "uspokój się jest 4:0", na co on "to co? Skup się znam cię." Umierałem ze śmiechu.]
Co do ustawiania to chyba przychylę się do zdania wielu trenerów którzy coraz częściej o tym przebąkują że mamy już inny materiał i nie ma co porównywać tego do początku tego wieku, suszarka od AF to była by abstrakcja dla większości gwiazdek.
0
@P33ck Akurat on ma pretencje do Messiego od dawna, od tak dawna że nie pamiętam już o co chodziło.
1
@Ptasior Wyszkoleniem w czym? Bo jak w survialu to ok choć czy można to nazwać wyszkoleniem? Ale na pewno szary szeregowy nie ma cv pełnego szkoleń. Tym bardziej że w wojsku długo był zaopatrzeniowcem, układanie kartonów mało ma się do ukrywania chyba że chodzi o ukrywanie się od pracy w wojsku no to w takim razie go nie złapią :)
0
@Stinger_ No Mbappe będzie miał trudno jak dlaej będzie się kisił w L1 za to reprezetację ma przepotężną, Haaland no sporo zależy jak długo Pep będzie siedział w MC, ciężko uwierzyć by ktoś przytulił złotą gałę w sezonie w którym niema wielkich imprez bez LM a pep miał z LM ogromne problemy a hohland nie jest zawodnikiem który czaruje grą więc jego wynik strzelecki musiał by być ogromny.
1
@michal26 Nie no w topce musi być sondtrack nieśmiertelnego.