0

@BARCA1899Messi Zaraz przerwa reprezentacyjna nikogo nie zajedzie.

0

@Striker Tak ale atletico go nam nie odda na stałe wypchną go byle barcy nie wzmacniać.

0

@Joe_Barbaro Wyjście z grupy, młodzi w ogóle w LM nie mają doświadczenia ani obycia i wyżej mamy pieluszki w LM wszystko ponad 1/8 to już świetny wynik.

0

@kkbarca Jak będzie grał dobrze to kotletico nigdy nam go nie sprzeda chyba że za jakieś absurdalne pieniądze a takich na szczęście nie mamy ;)

0

@tomek8756 Dziewoja powinna mu sprzedać z kolana w jajca i brać nogi za pas....

0

@antimadridista76 Bo na setki artykułów o Barcy masz jeden o realu :O

1

@Comentateiro Nie o gole i asysty w cyferkach chodzi a o dużo bardziej kompleksowe statystyki.

Żadnego mitu nie tworzę, i nie ma dwóch takich samych wersji zawodnika. Ogólnie zachwycamy się nieoszlifowanymi diamentami w takim wieku ale to co pokazują to mało do tego co oczekuje się od w miarę ukształtowanych zawodników.

0

@partymaker Fachowiec ale tu robiono z niego jakiegoś boga a takim na pewno nie był.

0

@kynio302 Pojadę klasyczkiem

Wchodzi kukiz do Restauracji.
Pana godność?
Nie mam żadnej.

0

@Comentateiro @Roobo to co pisze @Cvzx Ansu to genialna decyzyjność świetnie ułożona stopa i timing w niczym innym nie był jakimś fenomenem nie był też z wiadomych względów kompletnym zawodnikiem.
Ogólnie to polecam przyjrzeć się dokładnie szerszym cyferkom z fenomenalnego debiutu do którego wszyscy się odnoszą i ostatniego tragicznego sezonu bo możecie się niemiło zaskoczyć.
Powtórzę to co piszę o nim od dawna, to co urywało głowy jak robił mając 16 lat nie budzi takiego wow jak robi to 20 latek, i zawsze o tym trzeba pamiętać, no i to nie tak że jakby nie kontuzje to mamy uber cracka, super talenty mają to do siebie że nie wszystkie się rozwijają zgodnie z oczekiwaniami.

0

@Esteban_ Agenci w klubie 10 dali ansu :)

0

@Rastafarnianin Na szczęście w LM nie ma potężnych rywali wiec może spokojnie nasmarować machinę :)

1

@yoli Większa kasa za wyjście ze słabeuszami niż za pełne stadiony w grupie i nie wyjście z grupy.

1

@Czajniol_FCB W tym tysiącleciu nie było.

0

Elegancka grupa lepiej z takiej wyjść niż weryfikować się z potęgami, wyjście z takiej to nie wstyd a trzecia z rzędu absencja po weryfikacji to była by katastrofa.

0

@pioz123 No jak zostawiasz jeden numer pusty to masz kadrę zmniejszoną o jednego zawodnika. Już pomijam fakt że akurat 10 to powinna zarabiać w Barcelonie.

0

Jak na razie klub i trener fantastyczni ciekaw jestem opinii w czerwcu choć gorące głowy już pewnie w październiku wszystko ocenią.

0

@sonek Na transfer dużo na gwarancje dla LL malutko :)

0

@maroon Nie nie dotyczyła bo masz Pique i Albę.

0

@pioz123 Nie stać nas na to żeby mieć jednego zawodnika mniej w kadrze, chyba że rzeczywiście finansowo nas nie stać i nie zarejestrujemy takiego :)

0

@escarabajo No to oczywiste ale kto mu te kluby wybierał chyba że Gil Martin z pistoletem go odbierał z Portugalii a potem porwał go i wywiózł do Londynu.

0

@Emhyr Bracia toxic....

0

@escarabajo Zerknąłem i jeśli te liczby to gole i asysty o tak bardzo średnio, tylko w portugali zaliczył wiecej niż 10 goli, asysty to samo straszna cienizna i znów tylko raz załapał 10, ten sam sezon co gole jeden wystrzał w Portugalii.

0

@Kamiloza91 Może i szkoda ale na początku po problemach z rehabilitacją jeszcze ostrożniej go wprowadzano i ja uważam że słusznie , sezon się skończył i start był niezły ale im dalej w sezon to on coraz mniej dawał argumentów by mu te minuty dawać.

15 kolejka 62 min
16 kolejka 58 min
17 kolejka *
18 kolejka 90 min
19 kolejka 81 min

Cztery mecze pod rząd *17 kolejka przełożona. Zero wkładu liczbowego.
15 kolejka ocena LR 2 Redakcji 3
16 kolejka ocena 3,5
17 kolejka ocena LR 2 Redakcji 3
18 kolejka ocena LR 2,5 Redakcji 3,5
Jak widać tyłka grą nie urywał.

Jakby to była eurowizja to było by fajnie bo był dobry początek i dobry koniec, ale tak to pusty przelot naznaczony brakiem chęci do grania.

0

@Sulimo A to nie zauważyłeś że w Xavi nie gra czarnymi, wszyscy bielutcy jak śnieg zwłaszcza Balde i Kounde. Syn marnotrawny LR którego tak ukochał sobie Xavi piękny blondwłosy i niebieskooki Ousamane z porcelanową cerą.

2

@Derean Oj tak pięć ostatnich spotkań w 21/22 w dwóch pierwszych dostaje po kwadransie pozostałe trzy to 26,29,33 i już obalone.

22/23 pierwszy mecz w LM z Victorią pierwszy skład 65 minut, pierwsze trzy mecze w LL i w każdym ponad 25 minut jakim cudem z Getafe zaliczył 90 z ławki czy z Gironą 81, albo nie wiesz ile to paręnaście minut albo wciskasz kit.

Ok uważasz że źle go wprowadzano i dostawał za mało minut jestem wstanie to zrozumieć choć się z tym nie zgadzam ale nie kłam że: zawsze, maksymalnie paręnaście i że z ławki.

0

@panczo Ciężko powiedzieć jak nie wiadomo jak będzie wyglądał Felix, jak portugalec nie wypali to słabsza bo to wyjątkowo toksyczny typ.

@Borneo No i miał mnie Fati wyjaśnić w Barcelonie...

0

@Faro O kurde a to dobre, ty chcesz rzeczowych dyskusji....

0

@SkilledHydra16 no to było by niesamowite jakby po takim sezonie ktoś dął nam za niego takie pieniądze, chyba ze mendaz poczaruje.

1

@hayek Prawda jest taka że nie bardzo było komu ją dać, choć młody chyba jednak wyskoczył przed szereg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?