2

@Rewolucja123 Pisano o urazach jak fati o nie wytrzymaniu presji jak Bojan a ja dodam najczęstszy powód dlaczego "epokowe" talenty nie zostają nawet bardzo dobrymi zawodnikami, bo w pewnym momencie przestają się rozwijać.

1

@Rewolucja123 Jak dla mnie był najlepszy na boisku i nie do końca pochwalę Xaviego za ustawienie go z tyłu bo skoro z tamtąd dawał takie zagrożenie to zmarnowano tam jego ofensywny potencjał.

0

@Tasde @Kvothe07 No ja się planuję zabrać tylko mam dylemat czy nie muszę wcześniej ograć divinity :)

0

@NorbiTBOB I do tego toksyczny.

0

@krol211 No i co ty chcesz od Xaviego? Co ma powiedzieć? Marcos wypi... bo jesteś cienki nie chcemy cię bo do tego masz kosmiczną pensję, no na pewno fajnie to będzie się sprzedawało dosłownie i w przenośni.

No i taki tip jak myślisz kto ustala priorytet rejestracji?

0

@Pustelnik No jakby tylko o to chodziło to pewnie by mu to uszło płazem.

0

@takisobiektos Skąd te rewelacje?

0

Nie no trudno uwierzyć że SR uzbiera jeszcze te 100 spotkań by być w top 10, już jest zawodnikiem rezerwowym, ma 31 lat i co chwila urazy, nawet jego wszechstronność może nie wystarczyć.

0

@Sulimo Nie powie bo nie miał na poważnego trenera wcześniej więc tym bardziej nie będzie opłacał piątego.

0

@Katalończyk 99 O widzę że są jeszcze gołąbki co wierzą że to przez xaviego nie przyszedł ney. a i tak by nie zagrał bo ma kontuzję.

1

@Comentateiro No to Gudno tym bardziej powinien błyszczeć, naoliwiony przez pepa.

0

Jak nie będzie znowu jak to za Xaviego jakiegoś indywidualnego zrywu to tego meczu nie wygramy.

0

@sintesox Oszczędzamy bo żadnego normalnego klubu nie stać na opłacanie 5

1

@michal26 No zjechali z góry do dołu a on się otrzepał dostał fuchę w PKP i startuje do sejmu.

Nie wiem czy lewa ja lewy nie jestem a też na kolejnych panów w czarnej spódnicy którzy swoich zboczeń nie potrafią powstrzymać i krzywdzą innych patrzę krzywo, jakby się normalnie rozliczali z tym wszystkim to kościół nie był by na cenzurowanym.

Rozumiem że plaża to wspaniałe miejsce na czochranie bobra i dzieci powinny się z takimi obrazkami zaznajamiać podczas wakacji. Ciekawe czego się spodziewał zmiany parafii?

Bardzo dobrze że go zjechali a to co się stało później to już tylko konsekwencje swoich działań, cytując Bosaka ludzie powinni ponosić konsekwencje swoich czynów, no on poniósł a to ze ich nie uniósł to osobny temat ale nikt go pod ten pociąg nie wpychał.

0

@michal26 A kazał mu ktoś się zabić? Dorosły był, zdawał sobie chyba sprawę jakie istnieje ryzyko przy złapaniu i jak bardzo rośnie wraz z wykonywanym zawodem który słusznie jest na cenzurowanym.

Polecę klasykiem, każdy jest kowalem swojego losu nie?

0

@Rl9k1nG Sam sobie karę wymierzył, surową to prawda. No i patrząc na zainteresowania to trzeba zadać sobie pytania czy to był jego limit i czy skrzywdził już jakieś osoby i jak wyglądała by przyszłość.

0

@Cotutajsiedzieje Nie śledzę Interu ale nie grają tam też Busquets i Alba?

0

@Kitek1640 No po tym co wyprawia nasza "elita" z bronią na polowaniach i nie tylko to nie.

Jak kursy podobne do prawa jazdy to tym bardziej nie.
Znam mnóstwo żołnierzy byłych i czynnych nikt z nich nie ma broni a mają więcej niż kursy.

1

@Rust_Cohle Nie znoszę tego mitu z Iniestą.

3

@kakusus Jak nie rozdzielamy na ofensywnych to dla mnie najlepsze to Xavi Iniesta Busquets.

0

@Bartek22 Ale one club wonder na pewno :)

0

@Kozinho. Ostatnimi czasy? A przypominij mi proszę dziennikarzy z trzech stacji którzy rok i wcześniej temu zapraszali do swoich programów polityków konfederacji.

Jak coś to odreagowuje to jak konfa zagłosowała w sprawie podatku od zbiórek i jak się tłumaczyła.

0

@Kozinho. Nie do końca my jesteśmy tylko montownią części/surowce kupujemy w euro ;)

1

1

@mielniczas Przecież Messiego też zajeżdżali i grał w jednym sezonie w kilku kategoriach, a potem miał problemy mięśniowe, był też strach o jego zdrowie i dopiero rewolucja w Barcelonie Pepa i dobre nawyki odmieniły sytuację. Więc podajesz przykłady które jak sam piszesz każdy kibic barcy zna a sam ich nie znasz, bo nie usunięte piętno uratowało Messiego od problemów mięśniowych.
Zresztą każdy twój przykład jest inny nie wiem jak można do jednego worka wrzucać Dembele Ansu Neymara czy CR i Messiego.

0

@TheNekro94 17.06. 2001 z Valencią
Długo długo nic.
20.08.1997 z RM
25.11.2012 Levante

0

@Kgorecki2500 No i to właśnie jest katastrofa dla konfy, skoro ich lider nie poskładał Ryszarda VII.

0

@Prorokk he he he nie głosuję na po, napisałem to dlatego że wydali miliard i nie ma problemu by się przez granicę przedostać, he he he nie skomlałem. Jak widać sporo tu domysłów i zarzutów, też jesteś bajerant pytanie czy też rudy?

2

@Crystal37 Zacznijmy od tego że referendum nie jest wiążące mimo iż pisiorki próbują tak to przedstawiać.

1. Co to jest polskie przedsiębiorstwo? Od jakiego procenta udziałów to już Polskie?
Bo jest takie które produkuje buty i nic się Polsce nie stanie jak zostanie sprzedane.

2. Nikt nie jest ale każdy chyba sobie zdaje sprawę jak wygląda piramida wieku i jakie będą w przyszłości emerytury. To było by absurdalne jakby ta blokada wiązała ręce rządowi za 15 lat.

3.Nie popieram tak samo jak nie popieram tego jak polski rząd przyjmuje tysiące imigrantów zarobkowych a dokładniej jak ich weryfikuje i co próbował wywinąć z zezwoleniem na weryfikację prywatnym podmiotom.

4. Tak popieram bo trzeba wybudować lepszą. Ja pitolę co to za pytanie skoro wywalono już znajomym pisiorkom na to ponad miliard to mamy teraz znów im zapłacić za rozbiórkę tego badziewia to pytanie dla jednokomórkowców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?