Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Varkond To że się zrzekł nie znaczy że możesz wykorzystać całość.
0
@Tarins Nie przez mentalność bo Vinicjus nie robi nie wiadomo czego tylko przez kontuzje, bo trudno się rozwijać jak tylko dochodzisz do zdrowia.
No zobaczymy ile brazol zawoła przy przedłużeniu.
2
@Przemek2323 Nie, na pewno ktoś zarobi ktoś kto przy tym majstrował albo pierwszy który znajdzie kruczki na to, a tych pewnie będzie pełno.
7
@PatrykBarca Młody jest i jeszcze dużo się musi nauczyć, dzisiejsza nauczka dużo mu da.
0
@ravpelc No tak ale on był już wcześniej obserwowany by właśnie Neya zadowolić ale nie mieli tyle kasy, no i wtedy jurgen się jeszcze wahał.
0
@totalcrack A rozumiem że ty obserwujesz ligę Brazylijską i obserwowałeś go jak trenował półtora roku w ogródku, pozazdrościć znajomości.
Ja mam mieszane uczucie bo jednak wielu zawodników w takim wieku nie gra, zobaczymy co dalej ile spotkań da radę zagrać na dużej intensywności.
1
@Emerald Pewnie tak bo to był tak jak pisałeś pomysł barto na zadowolenie Neya :) Douglsy nie wystarczyły.
1
@SkyWalkerr A to ao takie ważne dla budżetu Australii że mają mu być wdzięczni, w takim razie strasznie biednie w tej Australii maja.
0
@Pawel13sz No na to czekałem, chyba nie ma trenera który o Dembele wypowiadał by się w takich superlatywach jak Tuchel.
0
@FrankliN7 Umtiti nie ma szans na mundial nawet jak zacznie grać, Coutinho ma o wiele łatwiej i prawdopodobnie wystarczy mu regularna gra na średnim poziomie.
0
@arkasath Teraz? Ciekawe, ciekawe.
11
@dawidw4 To dlaczego ta perełka nie wyszła na najważniejsze mecze LM.
Dlaczego ta perełka na 24 spotkań nie była w kadrze w 13 i tylko raz przez kontuzję.
Na 24 spotkania Sentiena tylko 6 razy w podstawie, tylko dwa razy 90 minut
Perełka zaliczyła porażające 578 minuty i zaliczyła dwie asysty.
Gość z pierwszym składem trenuje od trzech lat i wciąż potrzebuje czasu a wchodzą dzieciaki po 17 lat i grają od strzała.
Trenerzy go niszczą, fajnie raczej olewają.
A gdzie kurna cou zagrał większość spotkań w live jak nie jako fałszywy skrzydłowy.
0
@Emerald Tak ale nie miał na niego funduszy i były problemy, jak wpadło 222 i odeszła wielka gwiazda to już nie patrzyli na konsekwencje.
1
@Arkon A Jurgenem ale tylko po zwycięstwie, bo po porażkach zachowuje się jak rozkapryszony dzieciak.
0
@Emerald @Janas11224 No trochę ma bo ten transfer trochę wymusił na Bartomeu zakup gwiazdy i pokazał też jakim słabym prezydentem jest.
0
@cules100pro Jak nie Bayern, chyba tez Cou przecenili.
0
@ranger3120 Akurat w zbrojeniówce to są drobne tam to dopiero piorą kasę, pamiętam jak lata temu dziennikarz zrobił śledztwo i opisywał firmę z kontraktem mon która zatrudniała 200 osób i tylko 40 pracowało jako monterzy i projektanci reszta to były sekretarko podobne posady.
0
@FCBparasiempre Czytałem gdzieś o tym lata temu i tam było podane że on sam nazywał się Polakiem a przynajmniej tak wynikało ze wspomnień ludzi z nim pracujących.
0
@udarpawarotam On jest chyba zaszczepiony przynajmniej tak wyczytałem w Angorze z tego tygodnia.
0
@dawidor9 Też się cieszę tu trzeba było minimalizować straty a nie myśleć o zarobku.
0
@taris Ciekawe co się stało, czy po prostu zawodnicy z młodszego pokolenia nie odnajdują się w jego oblężonej twierdzy czy są inne przyczyny.
0
@michal26 No dla mnie to konfa to zamyka się w takim kółeczku
1.https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11063642#comment-11063862
a tydzień później prawie się zakrztusiłem jak przeczytałem https://www.wprost.pl/polityka/10577269/konfederacja-domaga-sie-kary-smierci-za-zdrade-stanu-dezerter-moze-uczynic-wiecej-szkod-niz-tysiac-zolnierzy-przeciwnika.html
No i kto się bardziej ośmiesza, jakiś szeregowy policjant który umówmy się fajnie jakby wiedział co to ustawa o wykonywaniu mandatu skoro stoi tam na straży ale raz to Polska i pewnie rano go z komisariatu zawinęli, dwa jak będziemy takich rzeczy od szeregowych policjantów wymagać to należy im płacić dużo więcej no i najważniejsze dla 99,9 % policjantów to wiedza zbędna a mają braki w ważniejszych dla nich szkoleniach.
Czy bardziej ośmieszają się posłowie konfy składając taki projekt, no ok dla show politycznego i by naprężyć pewne muskuły fajnie to brzmi ale to wciąż ośmieszanie się bo wymagają czegoś od pionków a sami jako parlamentarzyści nie znają traktatów które znać powinni a nawet jak nie to powinni sprawdzić bo mieli na to czas.
Osobiście jak wiesz nie znoszę konfy ale z racji tego że lubię obserwować politykę to będę się im uważnie przyglądał, bo co innego upilnować 12 szabel a co innego 40, wprowadzenie 1-2 osób która zrobi duży przekręt bardzo ich zaboli.
Ja na przykład zainteresowałem się Wilkiem bo gadał bardzo fajnie ale bliższe sprawdzenie tej kreatury znów dało nauczkę.
No i ciekaw jestem w jakich proporcjach weszli by do sejmu bo obecnie są chyba po równo a nowy podział sporo by nam powiedział jak wyglądają tam tarcia o władzę.
0
@cudak321 Ile to krótki epizod? Po twoich przykładach mam rozumieć 3 lata(nie wiem czy określił bym to jako krótki epizod)
Zlatan, miałem też słabość do Affelaya, Zambrotta,Larsson, Villa.
@Momals11 na jak 7 lat w pierwszym zespole(+ 4 w młodzieżówkach) to jest krótki epizod to kto ma długi epizod w tym klubie pięciu zawodników?
1
@Kgorecki2500 Siwizna też robi swoje.
3
@kuz No myślę że zdrowy Pedri to kilka klas lepszy zawodnik niż Puig, a o kilku innych pozycjach też śmiało można tak pisać. Nie wiem wygrana była by wyższa ale gra powinna być pewniejsza.
1
@blazeq No ok ale dalej uważam że za łatwo wam to wszystko przychodzi
-sprzedaż trincao sprzedaż Depaya Umtitiego no możecie się rozczarować, a w ogóle nie liczysz podwyżek dla młodych, Nou camp też jak na razie nie jest szturmowane przez fanów.
Sześcioletni kontrakt też nazwał bym optymistycznym podejściem do sprawy.
2
@bolinho89 Ja ale było sporo osób, choć w stosunku do fanów tego transferu to było nas stosunkowo mało.
Jak kolega wyżej @LaRoja napisał to miał być wedle barto pomocnik zastępca Iniesty
2. To zawodnik niezwykle chimeryczny z drużyną ustawioną pod siebie.
3. To gość który lubił robić rzeczy podobne do Messiego tylko gorzej i też nie lubił bronić.
4. Live to było jego miejsce na ziemi, pamiętam że obserwowałem go od czasu gdy grał dla Espanyolu i już wtedy pojawiały się głosy że to może być fajny transfer, no właśnie jedyny duży klub w jakim się sprawdził to liverpool.
0
@DaPidejpi No mistrzowska zwłaszcza w kontekście stosunków z USA. Czyli znowu podpalamy wszystko na potrzeby lokalnej polityki, fajnie to jest polityka ale malutkich autokratów i słono się za nią płaci w dłuższej perspektywie.
0
@blazeq No to dla mnie też nie jest żadną nowością odnoszę się do komentarza z wczoraj, bo ludzie mają prawo śmiać się z tego transferu jako z kategorii bajki i nie potrzebują moralizatorskich wywodów że nie mają wiedzy bo tak naprawdę to wiedzę ma kilkadziesiąt osób w klubie i LL. MOżna wiele namieszać by ten transfer przeprowadzić ale jakim kosztem.
To co on mówi to prawda ten transfer jest możliwy ale tyle fajnych rzeczy musi się wydarzyć że patrząc na obecny poziom szczęścia w FC Barcelonie to praktycznie niemożliwe.
No jeszcze nie wiemy ilu zrzucimy, a jest już kolejka po nowe umowy które muszą być przedłużone.
No i kwestia czy klub oprócz potencjalnego Norwega będzie stać na inne transfery, bo wydaje się że nie a to już kolejny problem no chyba że dla kogoś Hohland rozwiązuje wszystkie problemy.
0
@Rewolucja123 Ja żałuję, tak wygrywaliśmy trofea zwłaszcza MH jak w przedszkolu tak kadra była drużyną, ale koniec końców byli za słabi na LM, nie potrafił przeprowadzić wymiany pokoleniowej czy to zerkając w szkółkę czy z tego co mu kupowano, ale chyba najgorsze jest to że mimo świetnego pierwszego roku nie potrafił wymusić na bartomeu szacunku i transferów jakich on chciał pomijam że nie były z mojej bajki ale to trener odpowiada, to co się działo obok niego pokazało że to trochę nijaki gość, z klasą ale pewnego poziomu nie przeskoczy bardzo dobry trener ale za słaby na największe kluby.