Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cobra303 A to było by dziwne? Akurat takie zachowania to nie pierwszyzna u CR a u Messiego to rzadkość więc flesze skierowane na Argentyńczyka by nie dziwiły.
0
@Encore Coś jak transfer marzenie dla barto.
1
@tomek8756 Natalie Portman bo zagra we wszystkim i we wszystkim jej ładnie i nie chodzi o strój.
0
@fotohobby No żeby zarejestrować ww dwójkę na obniżkę zgodził się Pique. Więc albo podpiszą nową umowę z SR albo sprzedadzą kogoś kogo nie chcą super opcje.
4
@PedriTheBest Prawie każdy agent piłkarski na świecie.
0
@fotohobby Atak zawsze można było bez niego poskładać to tylko delikatnie osłabia jego karty a nie je wywraca. Zresztą jak zarejestrują ferrana ?
0
@jacobFCB Brazol z Ajaxu, niech Barca sobie daruje.
0
Ta sprzedaż Dembele w zimowym okienku to najgłupsza rzecz jaką dziś tu przeczytam mają na to ile 21 dni roboczych , no ale jak z łatwością sprzedało się Cou i Sama to w sumie... a nie czekaj...
0
@prodigy Sprzedany? Tak jak Cou i Sam :) Zakaz trenowania a z jakiego powodu bo umowy nie chce przedłużyć ale się sisoko ucieszy jeszcze odszkodowanie zgarnie.
0
@Kgorecki2500 Nie strzelam bo mnie to nie bawi i szkoda mi zwierząt.
0
@patrykzmc2000 Cou i Sama od dwóch lat nie mogą wypchnąć a Dembele w miesiąc opylą, takie bajki to dla dzieci i to malutkich.
1
@chavez
1.Kaka
2.Ronaldinho
3.Rivaldo
4.Zinedine Zidane
No i jeśli liczyć że LM to następca pewnych rozgrywek:
5.Paolo Rossi
6.Franz Beckenbauer
7.Gerd Muller
8.Sir Bobby Charlton
0
A czym mu będą płacić jak tam jeszcze biedniej niż w Barcy ha ha ha
0
@domin1515 No ja ci napisze za 3 lata czy jest top, bo jak na razie to średnio+ go oceniam.
1
@bolinho89 Panie działaj bo jak teraz to przeżywasz, to później jak będzie gorzej a będzie to lata będziesz żył z pretensjami do siebie, a tak to przynajmniej spróbowałeś na poważnie pomóc.
0
@rafik300010 No mogą nie chcieć, ale powinni chceić pieniądze za niego. I nie zwalą na niego całej winy.
0
@Barca1922 I wygrał by nawet 7 bo oni byli na gazie a barca roztrzęsiona.
0
@QuaReL Abde nie jest niezbędny co ty piszesz gościu , już pomijam fakt że obecnie ciężko sklecić 11.
0
O kurde takiego porównania to się nie spodziewałem.
11
@michal26 Widzę te wpisy o Alvesie i zastanawiam się ile on spotkań pod rząd jest w stanie zagrać na dużej intensywności i tak od razu dodam że to że inni intensywności nie prezentują nie jest dla mnie wymówką.
0
@El dominatore Przecież widać że jest robiona, tylko jest to zrobione na wyższym poziomie niż aspirujące celebrytki. Tak jak SJ.
1
@fart @Rewolucja123 no szczególnie ten z cloneyem ;)
0
@DonVincenzo "Javier Tebas również zabrał w tej sprawie głos. Wyjaśnił, że z powodu tak złej sytuacji finansowej Barcelona, aby kupić nowego zawodnika za 25 milionów euro, będzie musiała sprzedać swoich piłkarzy za 100 milionów euro."
https://www.fcbarca.com/100596-mundo-deportivo-javier-tebas-nie-pojdzie-na-ustepstwa.html
https://www.espn.com/soccer/soccer-transfers/story/4556356/barcelona-sign-man-citys-ferran-torres-in-55-million-deal
W innym artykule to jeszcze rozwinął ale nie chce mi się już szukać bo przez cvc dużo z nim artykułów
0
@Sulimo Znasz najsłynniejszy passus Leszka Millera.
1
@B jak BARCA Obecnie to bardziej nie ma na pensje a uściślając to przez FFP bo są różne sztuczki by trochę kasy wygenerować*.
0
@masq @DonVincenzo @Wiktoria13 tylko 1/4 z tego co zwolnił Aguero może być wykorzystana.
0
@BombowiecKrawczyk Ja sobie spokojnie poczekam na rejestrację, a latem na tabelkę transfery z klubu bez tego słusznie hohland to tabu a raczej marzenia.
0
@kuz Przecież barto zrobił a raczej próbował zrobić zmianę pokoleniową, tylko z taką skutecznością transferów mu nie wyszło.
0
@TylkoBarca7273 http://prawopilkarskie.pl/kiedy-klub-pilkarski-moze-legalnie-rozpoczac-negocjacje-transferowe-z-zawodnikiem-innego-klubu-na-przykladzie-sprawy-griezmanna/
2
@MateuszQ Budżet na pensję a na transfery to nie to samo. No i pięć miesięcy to szmat czasu.