0

@Cobra303 A to było by dziwne? Akurat takie zachowania to nie pierwszyzna u CR a u Messiego to rzadkość więc flesze skierowane na Argentyńczyka by nie dziwiły.

0

@Encore Coś jak transfer marzenie dla barto.

1

@tomek8756 Natalie Portman bo zagra we wszystkim i we wszystkim jej ładnie i nie chodzi o strój.

0

@fotohobby No żeby zarejestrować ww dwójkę na obniżkę zgodził się Pique. Więc albo podpiszą nową umowę z SR albo sprzedadzą kogoś kogo nie chcą super opcje.

4

@PedriTheBest Prawie każdy agent piłkarski na świecie.

0

@fotohobby Atak zawsze można było bez niego poskładać to tylko delikatnie osłabia jego karty a nie je wywraca. Zresztą jak zarejestrują ferrana ?

0

@jacobFCB Brazol z Ajaxu, niech Barca sobie daruje.

0

Ta sprzedaż Dembele w zimowym okienku to najgłupsza rzecz jaką dziś tu przeczytam mają na to ile 21 dni roboczych , no ale jak z łatwością sprzedało się Cou i Sama to w sumie... a nie czekaj...

0

@prodigy Sprzedany? Tak jak Cou i Sam :) Zakaz trenowania a z jakiego powodu bo umowy nie chce przedłużyć ale się sisoko ucieszy jeszcze odszkodowanie zgarnie.

0

@Kgorecki2500 Nie strzelam bo mnie to nie bawi i szkoda mi zwierząt.

0

@patrykzmc2000 Cou i Sama od dwóch lat nie mogą wypchnąć a Dembele w miesiąc opylą, takie bajki to dla dzieci i to malutkich.

1

@chavez
1.Kaka
2.Ronaldinho
3.Rivaldo
4.Zinedine Zidane
No i jeśli liczyć że LM to następca pewnych rozgrywek:
5.Paolo Rossi
6.Franz Beckenbauer
7.Gerd Muller
8.Sir Bobby Charlton

0

A czym mu będą płacić jak tam jeszcze biedniej niż w Barcy ha ha ha

0

@domin1515 No ja ci napisze za 3 lata czy jest top, bo jak na razie to średnio+ go oceniam.

1

@bolinho89 Panie działaj bo jak teraz to przeżywasz, to później jak będzie gorzej a będzie to lata będziesz żył z pretensjami do siebie, a tak to przynajmniej spróbowałeś na poważnie pomóc.

0

@rafik300010 No mogą nie chcieć, ale powinni chceić pieniądze za niego. I nie zwalą na niego całej winy.

0

@Barca1922 I wygrał by nawet 7 bo oni byli na gazie a barca roztrzęsiona.

0

@QuaReL Abde nie jest niezbędny co ty piszesz gościu , już pomijam fakt że obecnie ciężko sklecić 11.

0

O kurde takiego porównania to się nie spodziewałem.

11

@michal26 Widzę te wpisy o Alvesie i zastanawiam się ile on spotkań pod rząd jest w stanie zagrać na dużej intensywności i tak od razu dodam że to że inni intensywności nie prezentują nie jest dla mnie wymówką.

0

@El dominatore Przecież widać że jest robiona, tylko jest to zrobione na wyższym poziomie niż aspirujące celebrytki. Tak jak SJ.

1

@fart @Rewolucja123 no szczególnie ten z cloneyem ;)

0

@DonVincenzo "Javier Tebas również zabrał w tej sprawie głos. Wyjaśnił, że z powodu tak złej sytuacji finansowej Barcelona, aby kupić nowego zawodnika za 25 milionów euro, będzie musiała sprzedać swoich piłkarzy za 100 milionów euro."

https://www.fcbarca.com/100596-mundo-deportivo-javier-tebas-nie-pojdzie-na-ustepstwa.html

https://www.espn.com/soccer/soccer-transfers/story/4556356/barcelona-sign-man-citys-ferran-torres-in-55-million-deal

W innym artykule to jeszcze rozwinął ale nie chce mi się już szukać bo przez cvc dużo z nim artykułów

0

@Sulimo Znasz najsłynniejszy passus Leszka Millera.

1

@B jak BARCA Obecnie to bardziej nie ma na pensje a uściślając to przez FFP bo są różne sztuczki by trochę kasy wygenerować*.

0

@masq @DonVincenzo @Wiktoria13 tylko 1/4 z tego co zwolnił Aguero może być wykorzystana.

0

@BombowiecKrawczyk Ja sobie spokojnie poczekam na rejestrację, a latem na tabelkę transfery z klubu bez tego słusznie hohland to tabu a raczej marzenia.

0

@kuz Przecież barto zrobił a raczej próbował zrobić zmianę pokoleniową, tylko z taką skutecznością transferów mu nie wyszło.

2

@MateuszQ Budżet na pensję a na transfery to nie to samo. No i pięć miesięcy to szmat czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?